5 برنامه برتر برای بازرگانان


فروشندگان همیشه در حال فرار هستند. آنها علاوه بر وظیفه خود ، باید از مواد بازاریابی ، سوابق ، ارائه های تجاری ، هزینه ها و زمان مراقبت کنند. مدیریت بسیاری از امور و حفظ بهره وری می تواند دشوار باشد.

فناوری یک فضای دیجیتالی برای خرده فروشان ، مشاغل کوچک و فریلنسرها ایجاد کرده است. این برنامه ها اکنون به مدیریت مناطق ، ایجاد سرنخ ، قرار ملاقات و موارد دیگر کمک می کنند. در اینجا برخی از ابزارهایی وجود دارد که می توانند به فروشندگان در تولید بیشتر کمک کنند:

1. مدیر در قلمرو Spotio

Spotio یک پلت فرم متمرکز بر فروش است. با استفاده از برنامه های آن می توانید فعالیت بازرگانان خود را مدیریت و پیگیری کنید. مدیر قلمرو Spotio به نقشه برداری ، تعیین مرزها و تعیین مرزها کمک می کند. این به شما کمک می کند تا تعیین کند که فروشنده برای پیروی از این روند کجا خواهد رفت همچنین به شما اطمینان می دهد که سایت ها با هم تداخل ندارند.

همچنین می توانید سلسله مراتب اجازه ایجاد کرده و خصوصی سازی مشتری را برای مشتریان بالقوه خود فراهم کنید. این فقط به مدیران امکان می دهد توصیف مشتری بالقوه و افرادی که اجازه دیدن دارند را ببینند. مدیر سرزمین Spotio تجزیه و تحلیل و نمودارها را برای تجارت و فروش شما نمایش می دهد. این ایده از مشتریان آینده می دهد و به تصمیم گیری های استراتژیک کمک می کند.

Spotio همچنین برنامه های مفید فروش دیگری مانند اتوماسیون کار ، ارتباطات چند کاناله و ادغام CRM را ارائه می دهد. به شما امکان می دهد الگوهایی را برای تماس ها ، پیامک ها و ایمیل ها ایجاد کنید. آنها همچنین به جمع آوری داده های CRM ، ردیابی مکان ، ایجاد پتانسیل ، به اشتراک گذاری پرونده و همکاری آنلاین کمک می کنند.

مدیر قلمرو Spotio برای iOS و Android در دسترس است. اشتراک ها از 39 دلار تا 129 دلار در ماه است.

2. فروش ابر

Cloud Sales مجموعه ای از برنامه های مدیریت بازرگانی است که توسط SalesForce ارائه می شود. نرم افزار مدیریت فرصت به نظارت بر فعالیت مشتری برای فروش در آینده کمک می کند. همچنین می توانید محصولات را برای سرمایه گذاری های آینده تجزیه و تحلیل کنید.

پیگیری قیمت محصولات ، قیمت ها و مقادیر تبلیغاتی را می توان با Sales Cloud بیشتر مدیریت کرد. می توانید رشد رقبا را مشاهده کرده و اطلاعات آن را با تیم خود به اشتراک بگذارید.

نرم افزار مدیریت تماس با فروش ، تماس با مشتری را مدیریت می کند. می توانید جزئیات مهم را برای مشتریان خود ذخیره کرده و در هر زمان به آنها دسترسی پیدا کنید. شما همچنین می توانید با تیم یا مشتریان خود گپ بزنید یا جلسه ای ترتیب دهید. سابقه تماس نیز ظاهر می شود.

نرم افزار مدیریت سرب به شما امکان می دهد تاجرها را هدف قرار داده و آنها را منصوب کنید. همچنین به شما مبارزات فعلی بازاریابی را نشان می دهد و به شما امکان می دهد آنها را ردیابی کنید. مدیریت سرب حیاتی است زیرا اطمینان حاصل می کند که منجر به ضرر نمایندگان نمی شود.

علاوه بر این ، این برنامه دارای داشبورد ، پیش بینی های فروش ، ادغام ایمیل ، به اشتراک گذاری فایل و هماهنگ سازی است. اشتراکهای Cloud Sales از 25 تا 300 دلار در ماه است.

3. Any.do

Any.do یک برنامه تقویم است. به شما امکان می دهد وظایف را پیگیری کنید ، یادآوری ها را تنظیم کرده و برنامه ها را تنظیم کنید. این یک رابط کاربری ساده است و کل لیست کارهای شما در همان صفحه اصلی است. همچنین می توانید در Tasks کارهای فرعی ایجاد کنید.

فروشندگان می توانند از آن برای تقسیم وظایف اصلی خود به کارهای کوچکتر و قرار ملاقات ها استفاده کنند. با فرض اینکه طرفدار فن آوری زیادی نیستید ، Any.do کمک زیادی به شما می کند. برای درک ویژگی ها و رابط کاربری ، وقت و انرژی زیادی هدر نخواهید داد.

ویژگی Moment Any.do برای تنظیم مجدد کارها مفید است. در زمان مشخص شده اعلان دریافت خواهید کرد و او از شما می پرسد که آیا می خواهید زمان بندی مجدد کنید یا خیر. برای فروشندگان بسیار عالی است ، زیرا قرار ملاقات ها گاه به گاه تنظیم می شود.

یک ویژگی سرگرم کننده حالت فوکوس است. وقتی مداخله نمی خواهید ، می توانید یک دوره زمانی تعیین کنید. یک درخت در زمان مشخص شده روی صفحه ظاهر می شود. تا زمانی که تمرکز داشته باشید رشد می کند.

هر بار که تلفن خود را برای ورود به برنامه های دیگر در فاصله بین فوکوس برمی دارید ، رشد درخت متوقف می شود. با هر درخت جنگلی پرورش می دهید که می توانید با کلیک روی درخت آن را ببینید.

اگر می خواهید برای یک جلسه یا بحث آماده شوید این یک برنامه تمرکز سریع است. از طریق Windows ، Mac ، Android ، iOS و Chrome (برنامه افزودنی) می توانید به Any.do دسترسی پیدا کنید.

مرتبط: برنامه های تقویم را برای برنامه ریزی وظایف و بهره وری بیشتر برنامه ریزی کنید

4. هزینه ها

Expensify ابزاری برای ردیابی هزینه است. برای مشاغل ، مشاغل کوچک و حتی افراد مفید است. هزینه ها غیرضروری ترین بار برای فروشنده است.

با Expensify می توانید هزینه های شخصی و شرکتی خود را پیگیری کنید. همچنین می توانید کارت اعتباری خود را وارد کرده و هزینه های آن را پیگیری کنید. Expensify به شما امکان می دهد گزارش ها را ببینید و هزینه ها را در سطوح مختلف تأیید کنید. حتی می توانید با آن مالیات خود را پیگیری کنید.

به صرفه ترین ویژگی اسکن قبض ها است. می توانید رسید را اسکن کرده و در cloud بارگذاری کنید. اسکن آنقدر دقیق است که حتی می تواند متن چاپ شده را بخواند (مانند رسیدهای دست نویس). حتی می توانید هزینه های خود را به عنوان “وعده های غذایی هتل” ، “محل اقامت در اتاق” و … دسته بندی کنید.

برنامه های دیگر از Google Maps برای ردیابی هزینه ها (A تا B) استفاده می کنند ، اما Expensify از مسافت پیموده شده ، فاصله نوشتن یا قرائت GPS برای تعیین میزان سفر شما استفاده می کند. بنابراین اگر برای جلوگیری از ترافیک مسافت بیشتری را طی کنید ، دیگر نگران تخلیه جیب خود نخواهید بود.

موضوعات مرتبط: برنامه های کاربردی حسابداری ابری دریافت شده برای مشاغل کوچک شما

5. دراپ باکس

Dropbox ابزاری کلیدی برای همکاری است که توسط مشاغل سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. این امکان را برای شما فراهم می کند تا اسناد را همکاری ، اشتراک ، امضا و ذخیره کنید. بازرگانان با به اشتراک گذاشتن قراردادها ، برنامه ها ، فاکتورها و مواد بازاریابی از Dropbox استفاده می کنند.

Dropbox به شما امکان می دهد اسناد را در سیستم عامل خود ویرایش کنید ، بنابراین نیازی به بارگیری اسناد و تغییر برنامه ها نیست. Dropbox به شما امکان می دهد پوشه ها را با تیم ها و مشتری ها ایجاد و به اشتراک بگذارید. این کار مدیریت اسناد را آسان و پربار می کند.

فروش را با Dropbox Business ساده کنید. همچنین با SalesForce ، DocuSign و غیره ادغام می شود ، بنابراین بازرگانان شما تمام راه حل ها را در یک سیستم عامل دارند.

مرتبط: نکاتی برای هر کاربر Dropbox که می خواهد فایلی را به اشتراک بگذارد

چه چیزی برای شما بعدی است؟

ایده اداره مشاغل شما با استفاده از اسناد مدتهاست که از بین رفته است. هرچه برنامه های بیشتری بدانید ، بهره وری بیشتری خواهید داشت. بسیاری از برنامه ها می توانند به شما کمک کنند تا مشتریان بالقوه را به دست آورید ، مشتریان را متقاعد کرده و پیشرفت خود را پیگیری کنید.

این برنامه ها همچنین برای فریلنسرها و صاحبان مشاغل کوچک نیز مفید هستند. در واقع ، techie فردی نیست که به دیگران وابسته باشد. با استفاده از فناوری می توانید زمان ، همکاری ، صورتحساب و بهره وری را ردیابی کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *