Alienware دو لپ تاپ مخصوص بازی سری X را معرفی می کند


Alienware به دلیل لپ تاپ های مخصوص بازی با مشخصات بالا شناخته شده است. فقط جدیدترین رایانه ها را در محدوده خود معرفی کرد. X-Series 15 and 17. بیایید نگاهی به معنی این لپ تاپ های جدید بیندازیم.

Alienware لپ تاپ های مخصوص بازی X-Series را راه اندازی می کند

با توجه به وضعیت فعلی ، با ادامه گسترش کمبود جهانی قطعات الکترونیکی ، این اغلب تعجب آور است بجز دستگاه جدید با تأخیر مواجه است. گام در آخرین تلاش های Alienware ، لپ تاپ های بازی X 15 و 17 برای بازی های موبایل طراحی شده اند.

هر دو لپ تاپ در رنگ های مشکی و نقره ای ارائه می شوند که در قسمت جلوی آن آرم Alienware با رنگ آبی براق وجود دارد. بدیهی است که شما دارای صفحه نمایش های 15 و 17 اینچی هستید که امکان شخصی سازی اضافی را دارند.

اگر می خواهید یک لپ تاپ Alienware جدید تهیه کنید ، اکنون می توانید این کار را انجام دهید ، اما بخاطر داشته باشید که فقط در زمان نوشتن تنظیمات محدود می توانید خرید کنید. اگر می خواهید سری X خود را شخصی سازی کنید ، باید تا 15 ژوئن صبر کنید.

سری X 15 با قیمت 9999 دلار و 99 دلار شروع می شود در حالی که سری X با قیمت پایه 2100 دلار برای مدل پایه آغاز می شود. می توانید آنها را از ساعت 8:00 CST از dell.com خریداری کنید.

چه مشخصاتی در لپ تاپ های جدید Alienware سری X موجود است؟

آخرین باری که ما در سال 2019 شاهد بروزرسانی لپ تاپ های بازی Alienware بودیم ، بنابراین این یک افزودنی مناسب به مجموعه لپ تاپ های قدرتمند ما است. البته این باعث می شود که این برد با رایانه ها و کنسول های نسل بعدی همخوانی داشته باشد.

نکته مهم شامل گرافیک های سری 30 NVIDIA است ، بنابراین برای بازی های ردیابی اشعه بیشتر از حد توان کره چشم خود آماده شوید. پردازنده های نسل یازدهم اینتل مدل های سری X 15 و 17 را به خوبی پشتیبانی خواهند کرد تا سرعت فوق العاده بالایی داشته باشند.

همه مدل های جدید نیز فوق العاده نازک هستند. مدل 15 اینچی فقط 16.3 میلی متر ضخامت دارد و حداکثر وزن آن 2.36 کیلوگرم است. بنابراین قابل حمل است. مدل 17 اینچی تنها 21.4 میلی متر ضخامت و حداکثر 3.2 کیلوگرم وزن دارد.

موضوعات مرتبط: برای چه کاری می توانید از لپ تاپ مخصوص بازی استفاده کنید؟

چندین گزینه ذخیره سازی از 256 گیگابایت NVMe PCIe M.2 SSD گرفته تا نسخه 2 ترابایتی دریافت می کنید. همچنین می توانید با رفتن به گزینه 4TB RAID 0 تنظیمات دستگاه دوگانه غیر RAID را انتخاب کنید.

در مورد صفحه نمایش ، ما سه گزینه 165 هرتز ، 240 هرتز و 360 هرتز را برای مدل های 15 و 17 اینچی در نظر می گیریم.

در جای دیگر ، Alienware در حال به روزرسانی فناوری خنک سازی Cryo-Tech خود است و آنچه را اولین رابط حرارتی این صنعت می داند برای استفاده از گالیم برای بهبود ثبات حرارتی دستگاه است ، معرفی می کند.

آیا یک لپ تاپ Alienware جدید خریداری می کنید؟

باید اعتراف کنید که این لپ تاپ ها بسیار قدرتمند به نظر می رسند. اگر بازی های رایانه ای یک سرگرمی است و به دنبال لپ تاپ جدیدی برای اضافه کردن قابلیت حمل و نقل بازی هستید ، نمی توانید با آخرین طیف Alienware اشتباه کنید.

البته ، لپ تاپ های مخصوص بازی برای همه مناسب نیستند ، بنابراین حتما قبل از اینکه دچار مشکل مالی شوید ، سیستم بازی مناسب را خریداری کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *