Microsoft Bing یک ربات گپ برای کمک به شما در جستجو فراهم می کند


گاهی اوقات ، هنگامی که موتور جستجو نتایج مطلوبی را به شما نمی دهد ، باید برای دریافت پاسخ های مورد نظر خود به شخص دیگری مراجعه کنید. خوشبختانه ، مایکروسافت به زودی برنامه چت جدیدی را در اختیار کاربران بینگ قرار می دهد که به شما کمک می کند اطلاعات مورد نظر خود را به سرعت و به راحتی پیدا کنید.

Chatbot جدید از Microsoft Bing

ویندوز جدید چت بات wildbot جدید را کشف کرد و با آن نشست تا ببیند در یافتن اطلاعات چقدر خوب است.

Chatbot به عنوان یک دکمه کوچک به نام “Chat” ظاهر می شود که در کنار نماد جستجو در گوشه پایین سمت راست قرار دارد. اگر همین حالا به Bing نگاه کنید ، احتمالاً این دکمه را نخواهید دید ، زیرا این ویژگی هنوز در دست توسعه است و فقط برای چند نفر قابل مشاهده است.

مرتبط: مایکروسافت با یک صفحه اصلی سفارشی ، جستجوی بینگ را در Android به روز کرده است

چت جدید در وب وقتی از همه دنیا س questionsال می کنید بهتر جواب می دهد. به عنوان مثال ، او توانایی جستجوی محصولاتی را دارد که زیر یک قیمت مشخص باشد. هنگامی که آزمایش کننده لپ تاپ های کمتر از 900 دلار را سفارش داد ، ربات پاسخ داد که مدل های Lenovo گزینه خوبی است. با این حال ، ربات خاطرنشان کرد که لپ تاپ های Lenovo “می توانند با همه نسخه های ویندوز کار کنند” ، بنابراین قطعاً کمی اعتیاد آور است.

با این حال ، این تعصب مایکروسافت به معنای خبره بودن محصولات ویندوز است. او در مورد به روزرسانی آفتاب دره خورشید می داند و اشاره می کند که این “به روزرسانی عمده ویندوز” خواهد بود.

هنگامی که شما به عنوان یک شخص با او صحبت می کنید ، او شروع به از هم پاشیدن می کند. به عنوان مثال ، اگر به او بگویید “ویندوز 10” ، او بنا به دلایلی شروع به صحبت در مورد داشتن یک دستگاه ویندوز 10 می کند.

ربات همچنین وقتی در مورد خود س questionsال می کنید قفل می شود. به عنوان مثال ، اگر در مورد فیلم مورد علاقه او س askال کنید ، او س questionال را بی پاسخ برمی گرداند.

با این حال ، همانطور که قبلا ذکر شد ، ربات هنوز کار می کند. مایکروسافت مشخص نکرده است که چه زمانی قصد دارد chatbot را به Bing بیاورد ، اما هنگامی که آن وارد می شود ، امیدواریم که این یک روش آسان برای جستجوی وب و یافتن آنچه شما می خواهید باشد.

می خواهید به دنبال چیزی بگردید؟ فقط پرسیدن

مایکروسافت برای کمک به افراد در یافتن آنچه که واقعاً می خواهند ، در حال آزمایش chatbot جدید Bing است. اگرچه مکالمه در مورد خودتان خوب نیست ، اما اگر س currentال فعلی داشته باشید می تواند به صورت آنلاین ظاهر شود.

مایکروسافت اخیراً برای ترغیب مردم به کنار گذاشتن موتور جستجوی خود و رفتن به Bing ، به سختی لابی کرده است. به عنوان مثال ، می توانید با استفاده از Bing برای جستجوی وب ، برای خود جایزه کسب کنید.

اعتبار تصویر: Pe3k / Shutterstock.comمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *