آمازون تاریخ راه اندازی Prime Day 2021 را اعلام می کند


جمع آوری ، جمع آوری ، قیمت پایین خود را از ماه ژوئن از آمازون دریافت کنید! چرا از آنجا که روز نخست آمازون پیش روی ماست ، جف بزوس از همه دعوت کرده است که حتی بیشتر از این هم بسته بندی کنند.

در اینجا آنچه شما باید در مورد Prime Day 2021 بدانید آورده شده است.

روز نخست آمازون اوایل امسال فرا می رسد

روز نخست آمازون نزدیک است. در این یک روز از سال ، اعضای Prime خوش شانس به صورت انحصاری به معاملات موجود درصورت داشتن اشتراک Prime دسترسی دارند.

پس کی هست؟ خوب ، این سال از همیشه قدیمی تر است. اولین روز 2021 در ماه ژوئن ، بین 21 تا 22 ژوئن برگزار می شود (بنابراین آیا واقعاً نباید روزهای اوج باشد؟).

کارتهای اعتباری خود را دریافت کنید ، زیرا آمازون برای تعدادی از کالاها تا 30٪ تخفیف اعمال می کند.

در روز نخست چه اتفاقی می افتد؟

در طی Prime Day ، هر کسی که عضو سرویس اشتراک پرداخت شده آمازون ، Prime باشد ، مجاز به تخفیف عمیق در تعدادی از کالاهای نگهداری شده توسط خرده فروش است.

بنابراین چگونه می توانید بفهمید چه پیشنهادی موجود است؟ خوب ، آمازون هر معامله ای را با یک نشان آبی برجسته می کند ، بنابراین شما می دانید که آیا مورد خاص مورد نظر شما با قیمت پایین تر در Prime Day در دسترس است.

معاملات در مدت 48 ساعت به طور مستقیم آغاز می شود و انتظار می رود بهترین تخفیف ها را برای محصولات ویژه آمازون مانند تبلت های Fire HD ، الکسا ، اکو و دستگاه های Kindle مشاهده کنید.

علاوه بر این ، هیچ چیز خاصی نیست. این فقط یک فروش است (و احتمالاً روشی است که آمازون برای جلب برخی از مشتریان خود برای ثبت نام در Prime) از آن استفاده می کند) در پایان روز.

چگونه می توانید به Prime Day بپیوندید؟

خوب ، همانطور که گفته شد ، شما در ابتدا به یک حساب آمازون همراه با اشتراک Prime احتیاج خواهید داشت. سپس تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در وب سایت آمازون در تاریخ 21 تا 22 ژوئن ظاهر شوید.

شما می توانید کارهای دیگری انجام دهید تا تجربه خود را کمی راحت تر کنید. طبق صفحه Prime Day آمازون دات کام ، می توانید هنگام شروع معاملات ، اعلان ها را تنظیم کنید ، بنابراین قبل از تمام شدن سهام ، معاملات را از دست نخواهید داد. این معاملات اب زیر کاه طولانی نیست ، می دانید!

همچنین ، اگر می خواهید زودتر وارد عمل شوید و Amazon Echo داشته باشید ، ببینید الکسا در مورد معاملات انحصاری بیشتر چه می گوید (فقط از الکسا بخواهید که در صورت وجود بچه ها سوگند یاد کند).

آیا در Prime Day 2021 عمده فروشی خواهید کرد؟

ممکن است مدتی طول بکشد تا گندم از روی دانه جدا شود ، اما ناامید نشوید ، آمازون در روز اول 2021 معاملات زیادی خواهد داشت و شما معامله خواهید کرد. فقط مطمئن شوید که اشتراک Amazon Prime شما فعال است تا بتوانید از معاملات استفاده کنید!منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *