چگونه پیاده رو آمازون را در دستگاه های متصل خود غیرفعال کنیم


اتصال دستگاه های خانه هوشمند به دلیل محدودیت های Wi-Fi یا بلوتوث کوتاه مدت است. وقتی دستگاه ها اتصال شبکه نداشته باشند ، کار نمی کنند.

با گسترش اتصال شبکه دستگاه های خانه هوشمند برای راحتی ، امنیت و راحتی شما ، همه اینها با Amazon Sidewalk تغییر کرده است.

پیاده رو آمازون چیست؟

پیاده رو آمازون در سال 2019 رونمایی شد و به شما کمک می کند تا دستگاه های خانگی کم مصرف خود را با استفاده از قسمت کوچکی از پهنای باند Wi-Fi متصل کنید. این دستگاه برای دستگاه های کم هزینه و با کاربرد آسان طراحی شده است و از اتصال شبکه دستگاه ها در مسافت های طولانی پشتیبانی می کند.

با پیاده رو ، وسایل خانه هوشمند شما مانند آمازون اکو ، دوربین های امنیتی Ring ، سنسورهای حرکتی ، چراغ های بیرونی و موارد دیگر می توانند در خارج از محیط نزدیک شما کار کنند.

این فناوری به هیچ سخت افزار جدیدی احتیاج ندارد ، زیرا آمازون سازگاری Sidewalk را به تعدادی دستگاه محبوب تبدیل کرده است.

موضوعات مرتبط: پیاده رو آمازون چیست و چگونه کار می کند؟

نحوه پیاده رو آمازون چگونه کار می کند

پیاده رو برای استفاده در پس زمینه از Wi-Fi بهره می برد. پیاده رو به جای محدود کردن اتصال دستگاه های خود به درب جلو ، این کار را حتی بیشتر – در منطقه شما.

قدرت شبکه پیاده رو تحت تأثیر تعداد دستگاههای متصل است. وقتی افراد بیشتری در منطقه شما به شبکه متصل می شوند ، قویتر می شود.

دستگاه های پیاده رو دو کلاس وجود دارد – پل های پیاده رو و دستگاه های مجهز به پیاده رو. پل های پیاده رو اتصالات شبکه ای را به دستگاههایی که از پیاده رو پشتیبانی می کنند ارائه می دهد.

Sidewalk Bridges شامل جدیدترین مدلهای دوربین Amazon Echo و Ring است.

پیاده رو محدود به دستگاه های پهنای باند است. شما نمی توانید از عملکرد برای فعالیتهایی که به پهنای باند بالا نیاز دارند ، مانند پخش جریانی ، استفاده کنید.

نحوه غیرفعال کردن پیاده رو آمازون در دستگاه های Echo و Ring

به طور پیش فرض ، پیاده رو آمازون بر روی دستگاه های Echo و Ring اجرا می شود. اگر در مورد استفاده از پیاده رو رزرو دارید ، می توانید در چند مرحله ساده آن را غیرفعال کنید. اگر نظر خود را در مورد استفاده از این ویژگی تغییر دهید ، می توانید آن را در هر زمان فعال کنید.

برای غیرفعال کردن پیاده رو آمازون ، وارد برنامه الکسا در دستگاه خود شوید iOS یا اندروید و این مراحل را دنبال کنید. قابل اعتماد و متخصص بیشتر> تنظیمات> تنظیمات حساب> پیاده رو آمازون و خاموشش کن .

اگر هرگز می خواهید پیاده رو را فعال کنید ، در اینجا چگونگی آن آورده شده است. برنامه الکسا را ​​باز کنید ، و رفتن به بیشتر> تنظیمات> تنظیمات حساب> پیاده رو آمازون و آن را دوباره راه اندازی کنید.

مزایای استخدام پیاده رو آمازون

استفاده از پیاده رو آمازون مزایای زیادی دارد.

ردیاب ها

پیاده رو به شما کمک می کند تا دستگاه های اطراف خانه خود را همیشه به هم متصل نگه دارید و مکان آنها را ردیابی کنید ، به شما آرامش خاطر می دهد. با ردیاب فعال شده در پیاده رو ، Tile ، می توانید دستگاه های خود را ردیابی کنید.

در تماس باش

اگر اتصال Wi-Fi خود را به Sidewalk خود قطع کنید ، Amazon Sidewalk شما با اتصال مجدد به روتر مجدداً متصل می شود.

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

آمازون به دلیل عدم حفظ حریم خصوصی با توجه به داده های به اشتراک گذاشته شده در پیاده رو به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است ، اما از محافظت از حریم خصوصی شما اطمینان می یابد. پیاده رو با حفاظت پیشرفته ساخته شده است تا اطلاعات شخصی شما را ایمن نگه دارد.

طبق آمازون ، داده های به اشتراک گذاشته شده در Sidewalk علاوه بر اقدامات امنیتی دیگر مانند الگوریتم های رمزگذاری ، شناسه های سخت افزاری چرخان و هش های یک طرفه ، با سه سطح رمزگذاری محافظت می شود.

انتخاب شما برای استفاده از پیاده رو در آمازون است

اگرچه پیاده رو آمازون ارزش بیشتری برای دستگاه های خانگی شما ایجاد می کند ، اما ممکن است نگرانی های امنیتی در مورد قرار دادن اطلاعات خود در یک شبکه مشترک داشته باشید.

اگر دلجویی باشد ، آمازون می گوید سرورهای آن فقط داده های شما را بدون خواندن یا جمع آوری تأیید اعتبار می کنند و به مکان های تعیین شده هدایت می کنند. این شرکت اخیراً مقاله سفید در مورد مسائل امنیتی پیاده رو منتشر کرده است.

در نهایت تصمیم به استفاده از پیاده رو با خود شماست.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *