10 وب سایت برتر برای طراحی و ایده های خال کوبی رایگان


چندی پیش ، جامعه خال کوبی را رد کرد. امروز ما آنها را به عنوان بخشی از فرهنگ خود پذیرفته و از آنها استقبال می کنیم. ما از آن برای گفتن داستان ، به یاد آوردن رویدادها و تبدیل بدن خود به آثار هنری زنده استفاده می کنیم.

در طول سال ها ، اینترنت طوفانی از خلاقیت و طراحی خال کوبی را ایجاد کرده است. اگر می دانید کجا را جستجو کنید بسیاری از آنها به صورت رایگان در دسترس هستند.

در اینجا بهترین سایت ها برای طراحی خال کوبی رایگان ، طراحان خال کوبی و ایده های جدید برای بررسی وجود دارد.

از سال 1998 ، Tattoo.com یکی از محبوب ترین مقاصد در اینترنت برای همه موارد مربوط به خال کوبی است. این سایت اخبار و مصاحبه های منظم مربوط به خال کوبی ، هنرمندان در کانون توجه و یک بخش ارائه شده توسط کاربران برای عکس های خال کوبی را نگهداری می کند.

ایجاد یک حساب کاربری امکان دسترسی به ویژگی های انجمن سایت را فراهم می کند ، جایی که می توانید طرح های مورد علاقه خود را ذخیره کنید ، نظرات خود را بنویسید و عکس های خود را بارگذاری کنید. کانال YouTube آنها که به طور مرتب به روز می شود ، شامل مصاحبه با نوازندگان و سایر علاقه مندان مشهور خال کوبی در مورد جوهر آنها است.

این وبلاگ برخی از بهترین طرح های تاتو و الگوهای تاتو را برجسته می کند. مباحثی مانند خال کوبی های قلب ، فیل یا ماندالا به وفور یافت می شوند و هر پست نیز اندکی پیش زمینه در مورد نوع خال کوبی ارائه می دهد. لیست برتر آنها برخی از پیچیده ترین و بی نظیرترین خال کوبی های سال های اخیر را برجسته می کند.

شما می توانید طرح ها را توسط خال کوبی های مردانه ، زنانه ، شگفت انگیز و بی نظیر فیلتر کنید. این سایت فقط به صورت پراکنده به روز می شود ، اما هنوز هم منبع بسیار خوبی برای هر کسی است که به طراحی تاتو خود علاقه مند است.

در چند سال گذشته ، اینستاگرام از یک سایت اشتراک عکس به یکی از مهمترین پلتفرم های رسانه تصویری تبدیل شده است. در سال 2017 ، اینستاگرام امکان دنبال کردن هشتگ ها و قرار دادن علایق شما را در نمایش اصلی اضافه کرد. از آن زمان ، شبکه اجتماعی اشتراک عکس به یکی از بهترین مکان ها برای کشف هنرمندان جدید و مغازه های خال کوبی تبدیل شده است.

هنرمندان قدیمی و نوظهور عکس هایی از کارهای خود را ارسال می کنند و کاربران پس از فرو رفتن در سوزن مرتباً هنرمندان مورد علاقه خود را برچسب می زنند. اینستاگرام فقط مربوط به # پیوند عکس نیست ، طراحان اغلب عکس ها و خال کوبی ها را ارسال می کنند. همچنین باعث می شود عکس های مورد علاقه خود را در مجموعه هایی که به راحتی می توانید از صفحه نمایه خود به آنها دسترسی داشته باشید ذخیره کنید.

دانلود: اینستاگرام برای اندروید (رایگان) iOS (رایگان)

Tatoughto یک شبکه اجتماعی است که به طور انحصاری برای دوستداران خال کوبی طراحی شده است. بنیانگذار Ami James از شهرت جوهر در میامی ، تاتددو یکی از پر بازدیدترین سایت های خال کوبی در جهان است. این سایت ، همراه با برنامه های همراه همراه ، دارای 30 میلیون کاربر چشمگیر است. جیمز پس از کسب شهرت بین المللی از طریق کار تلویزیونی خود ، هدف خود را برای ایجاد یک منبع خال کوبی کامل ایجاد کرد که در آن کاربران می توانستند عکس های مرکب را بارگذاری و مشاهده کنند ، هنرمندان را پیدا کنند و آنها را دنبال کنند ، فیلم های مربوط به خال کوبی را مشاهده کنند و مصاحبه ها و کتابچه های راهنما را بخوانند.

Tatelledo همچنین یک بستر رزرو برای استودیوهای معتبر خال کوبی در سراسر جهان است. استودیوها براساس مکان لیست شده اند و می توان از طریق وب سایت یا برنامه تلفن همراه ، مشاوره را مستقیماً رزرو کرد. این ویژگی همچنین یافتن استودیوهای معتبر و ایمن را برای جلسه جوهر بعدی خود در خارج از خانه آسان می کند.

دانلود: خال کوبی برای آندروید (رایگان) iOS (رایگان)

برای بسیاری از افراد ، خال کوبی یک هنر شخصی بدن سازی است ، بنابراین یک روش آماده برای همه مفید نیست. اگر می خواهید خال کوبی خود را بسازید ، اما خودتان هنرمند نیستید ، طراحی خال کوبی شخصی ممکن است همان چیزی باشد که شما نیاز دارید زیرا می توانید یک خال کوبی استخدام کنید. با شروع با شرح مختصری از طرح شما ، تیم آنها تخمین هزینه را ارائه می دهد. پس از تأیید ارزیابی ، بروید یک هنرمند انتخاب کنید تا روی طرح شما کار کند.

طراحی خال کوبی سفارشی (CTD) هر کاری که می توانید انجام می دهد تا مطمئن شوید از نتیجه نهایی راضی هستید. قبل از دریافت طرح نهایی ، هنرمند طرحی خشن را برای تأیید برای شما ارسال می کند. اگر از طراحی آن راضی نیستید ، CTD مبلغ واریز کامل شما را پس می دهد. طرح نهایی همراه با یک گواهی اصالت از حق چاپ توسط هنرمند است تا بتوانید خال کوبی خود را انجام دهید.

ایده های خال کوبی شامل مصاحبه با افراد مشهور خالکوبی نیست. او فیلم تولید نمی کند و ارتباطی با هنرمندان مشهور ندارد. در عوض ، آنها کارها را ساده انجام می دهند و خودشان روی خال کوبی ها تمرکز می کنند. این سایت گالری از طرح های خال کوبی ارسال شده توسط کاربر ، تصاویر جوهر بدن و برخی از بهترین ایده های خال کوبی است.

می توانید کل گالری یا فیلتر را بر اساس بخش ها مشاهده کنید. بخشها نیز نسبتاً خوب تعریف شده اند. مناطقی برای آستین ، شانه ، تاتو هندسی و حتی خال کوبی های سرگرم کننده وجود دارد. مانند بسیاری از سایت های مرکب ، برخی از دستورالعمل ها در مورد مواردی که باید هنگام طراحی خال کوبی خود به خاطر داشته باشید نیز ارائه می دهد.

Reddit با بیش از 234 میلیون کاربر فعال در ماه ، یکی از پربازدیدترین وب سایت های جهان است. اگرچه برخی از زیرمجموعه های سایت بحث برانگیز هستند ، اما همچنین بهترین موارد در اینترنت هستند. این مورد همچنین در مورد جامعه خال کوبی ، که در آن / r / خال کوبی ها از فعال ترین سایت ها هستند ، صدق می کند.

این نسخه فرعی برای تهیه تصاویر و انتشارات با کیفیت بالا کاملاً تعدیل می شود. کاربران می توانند خال کوبی های خود را منتشر کنند ، به شرطی که به هنرمند و استودیو ادای احترام کنند. اگر یک هنرمند هستید ، به امید نمایش کارهای خود ، می توانید آن را با کارگزاران بررسی کنید.

در عوض ، ممکن است بخواهید در مورد همه موارد مربوط به خال کوبی بحث کنید و در این صورت خود را در خانه در / r / خال کوبی خواهید یافت. به همین ترتیب ، اگر به ایده های طرح خال کوبی و بهترین طرح های خال کوبی علاقه دارید ، ممکن است بخواهید نگاهی به / r / TattooDesigns بیندازید.

دانلود: Reddit برای Android (رایگان) iOS (رایگان)

اگرچه دستیابی به تصاویر تاتو آسان است ، اما طرح های دیجیتال با کیفیت بالا در دسترس نیستند. با این حال ، وب سایت گرافیک برداری Vecteezy دارای انتخاب گسترده ای از قالب های خال کوبی رایگان و برتر است. شما می توانید هر چیزی را که به آن علاقه دارید در سایت جستجو کنید ، اگرچه “خال کوبی” بیش از دو هزار نتیجه را نشان می دهد.

عکسها را براساس نوع مجوز فیلتر کنید. مجوزهای استاندارد توسط انجمن ارائه می شود و استفاده از آنها رایگان است. شما همچنین می توانید به عنوان بخشی از اشتراک Vecteezy تکرار شده ، تصاویر اعتباری برتر را خریداری کرده یا آنها را به صورت رایگان بارگیری کنید.

شما احتمالاً داستان های ترسناکی درباره خال کوبی های جوهر شنیده اید که به اشتباه رفته اند یا کسی به شدت از آن پشیمان شده است. می توانید این ترس از خطا را به تعویق بیندازید زیرا تاتو دائمی است. Inkbox جایگزینی برای خال کوبی موقت ارائه می دهد. خال کوبی های موقت سنتی برچسب هایی هستند که اغلب بلافاصله محو می شوند یا از استفاده صحیح روی پوست خودداری می کنند.

خال کوبی موقت در جعبه جوهر باعث نفوذ جوهر در پوست می شود ، اما نه به اندازه عمق خال کوبی معمولی. با بازسازی پوست ، تاتو Inkbox کمرنگ می شود. با طول عمر تقریبی بین 8 تا 18 روز ، آنها بهترین راه حل برای هر کسی هستند که از تعهد طولانی مدت به خال کوبی عصبی است.

اگر به دنبال یک روش سریع برای آزمایش طرح های خال کوبی بدون نیاز به رنگ آمیزی روی بدن خود (به طور موقت یا دائمی) هستید ، سعی کنید INKHUNTER را امتحان کنید. با استفاده از برنامه های تلفن های هوشمند Android و iOS این شرکت ، می توانید ایده های خال کوبی ایجاد کرده و با استفاده از واقعیت افزوده (AR) آنها را بر روی بدن خود تجسم کنید.

این برنامه به شما امکان می دهد از گالری داخلی طرح هایی را انتخاب کنید یا می توانید خودتان بارگذاری کنید. سپس می توانید آن را به صورت دیجیتالی بر روی پوست خود بمالید و از چند زاویه به آن نگاه کنید تا ببینید جوهر چگونه به نظر می رسد. از طراحی راضی نیستید؟ تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را در برنامه اصلاح کرده و دوباره امتحان کنید.

دانلود: INKHUNTER برای آندروید (رایگان) iOS (رایگان)

آیا شما برای خال کوبی جدید خود آماده هستید؟

خال کوبی به سرعت در حال تبدیل شدن به بخشی کاملاً پذیرفته شده از فرهنگ اصلی ما است. از افراد مشهور و موسیقی دان گرفته تا همکاران شما ، مردم با جوهر خود بیان می کنند. مطمئناً ، از آنجا که خال کوبی ها علاوه بر ثابت بدن شما هستند ، باید کمی وقت بگذارید تا روی طراحی مورد علاقه خود تمرکز کنید.

این تنها بخشی از سفر است ، اگرچه هنوز هم باید بدانید که چه انتظاری داشته باشید و بهترین راه برای آماده سازی. خوشبختانه خال کوبی تنها راه شخصی سازی ظاهر شما نیست. اگر به دنبال چیزی با ثبات کمتر هستید ، گزینه هایی پیش رو دارید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *