آتاری سرانجام تاریخ انتشار کنسول جدید Atari VCS را فاش کرد


سرانجام ، بعد از چیزی که شبیه یک دوره (در عمل) است او هست سن؛ چهار سال است که یک نسل کامل در بازی حضور دارد!) ، و Atari VCS آماده است. آنچه در روز راه اندازی انتظار می رود اینجاست.

Atari VCS جدید در ژوئن 2021 راه اندازی می شود

بنابراین گیمرهایی که با صبر و حوصله منتظر رایانه کنسول جدید آتاری – Atari VCS بودند – می توانند امروز خوشحال شوند ، زیرا خالق برخی از معروف ترین کنسول های خانگی تاریخ از راه اندازی دستگاه جدید خبر داده است.

از 15 ژوئن 2021 شما می توانید کنسول عالی VCS را از آتاری خریداری کنید. این نسخه از طریق وب سایت رسمی Atari VCS ، Best Buy ، Micro Center و GameStop با قیمت 299 دلار در دسترس خواهد بود که به نسخه اصلی Atari VCS Onyx (کاملا مشکی) متصل است.

این نویسنده یکی دارد (به زودی مرور می شود) و می تواند به شما بگوید دستگاه خوبی است.

در هنگام راه اندازی با Atari VCS چه چیزی دریافت می کنید؟

ترکیبات زیادی وجود دارد که از نظر قیمت و آنچه با دستگاه دریافت می کنید متفاوت است.

همانطور که گفته شد ، یک نسخه کاملا سیاه از کنسول Onyx با قیمت 299 دلار در دسترس است. این کنسول به صورت یک کنسول مستقل در دسترس است ، به این معنی که برای انجام بازی های خود حداقل باید یک کنسول خریداری کنید.

همچنین می توانید این کنسول را در بسته هایی خریداری کنید که 399 دلار قیمت دارند. این بسته ها شامل نسخه Onyx هستند یا گردوی مشکی برای کنسول (نسخه گردوی سیاه دارای صفحه هایی با جلوه چوبی در قسمت جلوی آن است ، که منعکس کننده VCS اصلی است که پس از سال 1982 به 2600 معروف شد) ، به همراه یک عدد از هر کنسول.

مرتبط: به نظر می رسد Atari VCS خلا “” کامپیوتر برای اتاق نشیمن “را پر می کند

شما گفتید: “نوع کنسول؟” بله شما می توانید دو کنترل کننده مختلف برای Atari VCS داشته باشید. قیمت هر دو به طور جداگانه 59 دلار است و PowerA هر دو را تولید كرد. احتمالاً PowerA را می شناسید زیرا آنها کنسول های شخص ثالثی را نیز برای Nintendo Switch تولید می کنند.

بنابراین کنترل ها چیست؟ شما می توانید Atari Modern Controller را استفاده کنید. اگر شما عادت به بازی Xbox یا استفاده از کنترل کننده Switch Pro دارید ، یک کنترل پنل تنظیمات آشنایی خواهد داشت. همچنین یک جوی استیک سنتی Atari Classic تهیه می کنید که بسیار شبیه به مدل ارائه شده با VCS / 2600 اصلی است.

همانطور که گفته شد ، دو کنترلر با 59 دلار از هم جدا می شوند ، بنابراین در صورت خرید بسته های کنسول ، 20 دلار پس انداز خواهید کرد.

آیا راه اندازی انحصاری انجام خواهد شد؟

کاملا! خرید کنسول خود از Best Buy یا GameStop منجر به یکی از این هدفون های عالی آتاری می شود. همانطور که انتظار دارید ، اینها کلاهک هایی هستند … با بلندگوهای اوج دو نوع موجود است هر دو سرپوش هستند و می توانید آنها را با رنگ آبی یا ذغالی تهیه کنید و یک آتاری فوجی بزرگ در جلو داشته باشید.

اگر کنسول خود را از Micro Center یا وب سایت Atari VCS خریداری کنید ، یک نسخه رایگان از Command Missile: Recharged (نسخه عالی و به روز شده Command Missile ، پر از انفجارهای گسترده و تعداد زیادی نئون) دریافت خواهید کرد ، آماده بازی هنگام دستگاه خود را باز کنید

آیا برای Atari VCS آماده هستید؟

ما هرگز آمادگی بیشتری نداشته ایم. پس از صبر و شکیبایی در انتظار راه اندازی کنسول ، دیدن اینکه Atari VCS بر طوفانی که بحران COVID با خود به همراه آورده است ، برطرف شده است ، دلگرم کننده است.

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که با شروع 15 ژوئن به آن برسید!

منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *