5 بهترین برنامه شناسایی درخت


هزاران گونه درخت در جهان وجود دارد و هیچ دو درختی یکسان نیستند. شناسایی درختان توسط گونه ها می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. اگر شما متخصص جنگل کاری نیستید ، بعید است دانش زیادی در مورد گونه های مختلف درخت داشته باشید.

این برنامه های آیفون یادگیری بیشتر در مورد درخت و کسب دانش بیشتر را برای شما آسان می کنند ، چه برای اهداف نگهداری و چه فقط برای علاقه.

1. NatureID

گالری عکس (3 عکس)

NatureID یک برنامه شناسایی قدرتمند است که به شما امکان می دهد تمام گیاهان و درختان تلفن همراه خود را شناسایی کنید. به طرز چشمگیری ، می تواند هنگام عکاسی از یک گیاه بیمار مشکل را تشخیص دهد و همچنین به شما نکاتی در مورد چگونگی کنار آمدن با این مشکل برای مراقبت مجدد از گیاه خود می دهد.

NatureID بصیرت و مشاوره در مورد مراقبت از گیاهان را به دو صورت نوشتاری و ویدئویی ارائه می دهد. بلکه او از طریق نمایش به یک عنصر اجتماعی پی می برد خلاصه گیاهانی که توسط سایر کاربران طبیعت شناسایی شده اند.

این برنامه ممکن است با قیمت سالانه شما را شوکه کند ، اما در حال حاضر یکی از بهترین برنامه ها برای شناسایی گیاهان و مراقبت از گیاهان در App Store است که بسیاری از کاربران از بهترین بودن آن در بازار اطمینان حاصل می کنند.

دانلود: NatureID برای iOS | Android (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

2. شناسایی درخت انگلیس

گالری عکس (3 عکس)

شناسایی درخت انگلیس توسط Woodland Trust یک برنامه شناسایی پیچیده و پاسخگو است که به شما امکان می دهد یک درخت را از طریق عملکرد یا درختان حفظ شده شناسایی کنید و شامل لیستی از درختان A تا Z در انگلستان است که بسیاری از آنها را در کشورهای دیگر نیز خواهید یافت .

باند پرواز نقشه درختی مالک موقعیت مکانی شماست (بعد از اینکه مجوز دادید) و نمادهایی را برای همه درختان اطراف منطقه شما نشان می دهد. این گونه ها ، نام محاوره ای و تاریخ اضافه شدن درخت را لیست می کند.

این ویژگی برای به روزرسانی و معرفی درختان در مناطق محلی خود به کاربران برنامه متکی است. برای کمک به درختان در انگلیس می توانید مستقیماً از طریق برنامه کمک مالی کنید.

دانلود: شناسایی درخت انگلیس برای iOS Android (رایگان)

3. درختان شهری

گالری عکس (3 عکس)

City Trees برنامه ای برای پایگاه داده و شناسه های درخت است که تعداد و انواع درختان را در شهرهای منتخب جهان نشان می دهد. داده های درخت برای بیش از 23 شهر در حال حاضر نمایش داده می شود ، و توسعه دهنده آدرس ایمیل خود را در ” برای “به اگر درختان شهرشان نشان داده نشود ، مردم می توانند آن را صدا کنند.

این برنامه از اطلاعات منظره شهر و همچنین مکان کاربر برای ارائه اطلاعات در مورد این درختان استفاده می کند. با گذشت زمان و اضافه شدن شهرهای بیشتر ، این برنامه جامع تر خواهد بود و به احتمال زیاد شهر شما را نیز پوشش می دهد.

دانلود: درختان شهر برای iOS (رایگان)

4. درختان برگریز 2.0 Lite

گالری عکس (3 عکس)

برگ ریزان درختان 2.0 Lite یک برنامه مرجع رایگان درختان برگ ریز و شناسایی درختان متمرکز بر درختان سوزنی برگ است.

برنامه از روش متفاوتی نسبت به روشهای دیگر در این مقاله استفاده می کند. به جای نمایش یک صفحه هنگام جستجو ، در اینجا باید عناصر درختی را انتخاب کنید که سپس در پایگاه داده آن مطابقت داشته باشند ، مانند شکل برگ ، ترتیب برگ ، زمین و رنگ گل.

با انتخاب این موارد ، برنامه نتایجی را نشان می دهد که به بهترین وجهی با ویژگی های ارائه شده شما مطابقت داشته باشد.

این برنامه همچنین دارای یک بخش است امتحان جایی که می توانید دانش خود را از درختان به تنهایی یا در برابر افراد دیگر در برنامه های چند نفره آزمایش کنید. این ویژگی کمی سرگرم کننده و یک عنصر اجتماعی برای شناسایی درختان فراهم می کند. آزمایشات همچنین می توانند به بهبود ایده شما درباره اینکه درختان در باغ شما چگونه به نظر می رسند و همچنین وب سایت های باغبانی و برنامه های مبتدی کمک کنند.

دانلود: برگ ریزان 2.0 Lite برای iOS (نسخه رایگان در دسترس است)

5. Identitree Starter Kit

گالری عکس (3 عکس)

Identitree Starter Kit برنامه ای کاملاً آسان و با کاربرد آسان است که درختان را با استفاده از یک سری س seriesال برای پاسخگویی شناسایی می کند. به عنوان مثال ، شاخه ها ، شاخه ها و زخم های برگ ها متناوب یا مخالف باشند یا گیاهان خار داشته باشند.

این برنامه همچنین حاوی واژه نامه AZ و اصطلاحات مربوط به گونه های مختلف درخت ، با ورودی هایی برای هر درخت است و اطلاعاتی در مورد آنها مانند عرض (توزیع) ، ارتفاع ، سرعت رشد ، نوع خاک و غیره را ارائه می دهد.

استفاده از Identitree Starter Kit کاملا رایگان و روش خوبی برای شناسایی درختان و همچنین یافتن اطلاعات بیشتر در مورد گونه های خاص است.

دانلود: Identitree Starter Kit برای iOS Android (رایگان)

بذر بکارید

شناسایی درختان با استفاده از برنامه های فوق بسیار آسان تر خواهد بود و سبک طراحی مینیمالیستی آنها باعث می شود همه در دسترس باشند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *