Zaobao ، مظنون به معرفی طرفداران جدید حقوق MacBook Pro / Tesla ، به تجدید نظر خواهی ادامه خواهد داد


گزارش صبح

 • نسل جدید فرض شده MacBook Pro 16 اینچی ارائه شده است
 • مدافعان حقوق در نمایشگاه اتومبیل تسلا گفتند که به تجدید نظر خواهی ادامه می دهند
 • شنژن: Big Data می تواند 50 میلیون یوان جریمه شود
 • گوگل هدفون های سری Pixel Buds را روانه بازار می کند.
 • SpaceX 5000 خرس آب و 128 ماهی مرکب درخشان به ایستگاه فضایی ارسال خواهد کرد
 • تحلیلگران بر این باورند که به روزرسانی های حریم خصوصی و امنیتی مورد توجه WWDC 21 قرار خواهد گرفت
 • نسخه بتا داخلی WeChat Mac از انتشار در Moments پشتیبانی می کند
 • پاکت قرمز عملکرد تست ترمینال B
 • توییتر اولین سرویس اشتراک پولی خود ، Twitter Blue را راه اندازی می کند
 • فیس بوک اولین PLO خود را منصوب می کند
 • BMW در نظر دارد امسال 360،000 نقطه سوخت گیری در چین ایجاد کند
 • اشکالات گرفتار را در پوکبال قرار دهید
 • مارک آرایشی Huaxizi آواتار “Huaxizi” را منتشر کرد
 • اولین فروشگاه فرودگاه در ARABICA افتتاح شد
 • مار سفید 2: اندوه مار سبز در ماه جولای به پایان رسید
 • شهروندان اینترنتی به گرمی بحث می کنند: آیا رابطه Xiaolan و Xini بسیار پایدار است؟
 • روز جمعه آرام باشید

نسل جدید فرض شده MacBook Pro 16 اینچی ارائه شده است

MacRumors نسل جدیدی از محصولات 16 اینچی MacBook Pro را در داده های نظارتی چین رونمایی کرده است. در 14 آوریل ، لیست ارائه شده توسط فروشنده اپل Xinwangda شامل یک باتری مشابه Apple Model ID A2527 با ظرفیت / ولتاژ نامی 8،693 میلی آمپر ساعت / 11.45 ولت بود ، iFixit گزارش داد و باتری فعلی 16 اینچی است. MacBook Pro به زودی ارائه می شود

پیش از این ، بلومبرگ گفته بود که طرح جدید MacBook Pro در اوایل تابستان امسال در تابستان منتشر می شود و جان پروسر ، خبرچین ، معتقد است که MacBook Pro جدید در WWDC امسال رونمایی می شود.

مدافعان حقوق در نمایشگاه اتومبیل تسلا گفتند که به تجدید نظر خواهی ادامه می دهند

خانم چی ژوان که قبلاً در نمایشگاه شانگهای از حقوق خود دفاع می کرد ، اخیراً با پکن نیوز مصاحبه کرده و 30 دقیقه قبل از سقوط تسلا خبرنگاران را نشان داده است.

به گفته وی ، داده های ارائه شده توسط تسلا کامل نیست. “بسیاری از پارامترها مانند گشتاور موتور و تغییر مکان پدال ترمز وجود ندارد. ما از تسلا خواستیم که داده های کاملی را ارائه دهد ، اما تسلا گفت که داده های فعلی برای قضاوت در مورد حقیقت کافی است. کافی نیست.”

خانم ژانگ گفت که نیاز اصلی او داشتن اطلاعات کامل اصلی رانندگی قبل از تصادف است.

چن چن ، وکیل مدافع پرونده خانم ژانگ ، گفت که پرونده حاضر به برخی از ادعاهای دروغ تسلا متمرکز است. این یک اختلاف بر سر حق شهرت است ، و نه یک بحث در مورد کیفیت محصول ، و موضوع “خرابی ترمز” را شامل نمی شود. پس از حق ساخت مجدد تسلا ، خانم ژانگ به درخواست تسلا برای داده های کامل درخواست تجدید نظر می کند.

براساس گزارش اطلاعات ، داده های داخلی نشان می دهد که سفارشات خالص ماهانه تسلا در چین از بیش از 18000 واحد در آوریل به حدود 9800 واحد در ماه مه کاهش یافته است.

شنژن: Big Data می تواند 50 میلیون یوان جریمه شود

به گفته اوراق بهادار تایمز ، “مقررات ویژه منطقه ویژه اقتصادی شنژن (پیش نویس تفسیر”) بیان می کند که فعالان بازار تجزیه و تحلیل داده ها را انجام نخواهند داد و برخورد متفاوتی را با طرف های مقابل با همان شرایط تجارت بدون دلیل موجه تحمیل می کنند. و کسانی که مقررات را نقض کنند به شدت مجازات می شوند: به طور غیرقانونی ، اگر درآمد از 10،000 یوان بیشتر نشود ، جریمه 50،000 یوان اعمال می شود. اگر شرایط جدی باشد ، ممکن است جریمه ای کمتر از 50 میلیون یوان یا کمتر از 5 درصد از کل فروش سال قبل اعمال شود. آخرین مهلت ارسال نظر تا 15 ژوئن 2021 است.

آخرین آمار همه گیر

برخی از داده های محلی منتشر شده (به جز هنگ کنگ ، ماکائو و تایوان) : در 3 ژوئن ، سیچوان 2 مورد وارداتی تأیید شده و 2 عفونت بدون علامت اضافه کرد. پکن یک مورد تأیید شده اضافه کرد. شاندونگ هیچ مورد وارداتی ، 1 مورد بدون علامت را اضافه نکرده است.

در خارج از کشور : تا ساعت 7:00 صبح 4 ژوئن ، تعداد کل موارد تأیید شده در خارج از کشور 172.92 میلیون نفر ، در مجموع 3.7 میلیون مرگ و در مجموع 14.219 میلیون مورد درمان شده است.

گوگل هدفون های سری Pixel Buds را روانه بازار می کند.

طبق گزارش The Verge ، گوگل از معرفی هدفون Pixel Buds A با قیمت 99 دلار خبر داده است. هم اکنون مصرف کنندگان در ایالات متحده و کانادا برای پیش خرید در دسترس هستند.

اگرچه قیمت آن کمتر از Pixel Buds است ، اما کیفیت صدای این سری همان Pixel Buds است. این برنامه از فرامین صوتی “Hey Google” پشتیبانی می کند ، ضدآب است و از نظر باتری حدود 5 ساعت است (24 ساعت با جعبه شارژ).

SpaceX 5000 خرس آب و 128 ماهی مرکب درخشان به ایستگاه فضایی ارسال خواهد کرد

طبق اخبار SpaceX ، اسپیس ایکس قصد دارد از موشک Falcon 9 در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در تاریخ 3 ژوئن به وقت محلی برای انجام 22مین ماموریت تحویل بار که با ناسا برای تحویل “سریع” به ایستگاه فضایی بین المللی امضا شده استفاده کند.

محتوای این توزیع شامل 5000 کرم آبزی ، 128 نور ساطع کننده ماهی مرکب کوچک ، صفحات خورشیدی و غیره است. فضانوردان تحقیقاتی در مورد چگونگی سازگاری خرس آب با محیط فضایی و اینکه آیا ریز جاذبه بر روابط همزیستی ایستگاه فضایی تأثیر می گذارد ، انجام خواهد داد.

تحلیلگران بر این باورند که به روزرسانی های حریم خصوصی و امنیتی مورد توجه WWDC 21 قرار خواهد گرفت

طبق اخبار cnBeta ، Daniel Ives تحلیلگر Wedbush پیش بینی کرده است که موضوع اصلی کنفرانس WWDC آینده محرمانه بودن و امنیت است که منجر به درگیری های بیشتر بین اپل ، فیس بوک و سایر شرکت های متکی به جمع آوری داده ها خواهد شد.

دانیل آیوز گفت که به روزرسانی آینده iOS 15 شامل محافظت از حریم خصوصی جدید ، صفحه قفل و مرکز اطلاع رسانی و ویژگی های جدید برای iMessage خواهد بود.

نسخه بتا داخلی WeChat Mac از انتشار در Moments پشتیبانی می کند

اخبار 36kr ، WeChat برای Mac به روز رسانی داخلی بتا 3.1.0 را راه اندازی کرده است و این ویژگی را برای ارسال لحظه ها بر اساس ویژگی برای مرور لحظات 3.0.0 در نسخه رسمی اضافه می کند. علاوه بر این ، نسخه بتا داخلی WeChat Mac از مرور آلبوم های دوستان پشتیبانی می کند.

پاکت قرمز عملکرد تست ترمینال B

Tech Planet News ، ایستگاه B اخیراً ویژگی را آزمایش کرده است که در آن کاربران می توانند هنگام چت کردن پاکت قرمز ارسال کنند. این ویژگی در رابط گپ از ویژگی “با هم نگاه کنید” در برنامه Bilibili قرار دارد.

پاکت قرمز موجود در ایستگاه B را “پاکت محفظه مرتب سازی قرمز” می نامند. پس از ارسال پاکت قرمز ، همه کاربران در اتاق مرتب سازی می توانند آن را تحویل بگیرند و مقدار آن به طور تصادفی توزیع شود.

توییتر اولین سرویس اشتراک پولی خود ، Twitter Blue را راه اندازی می کند

اخبار فناوری سینا ، توییتر از راه اندازی اولین سرویس اشتراک Twitter Blue Blue برای کانادا و استرالیا با قیمت 3.49 دلار کانادا یا 4.49 دلار استرالیا در ماه خبر داد تا به این شرکت کمک کند تا تنوع درآمد حاصل شود.

مشترکان توییتر بلو می توانند از ویژگی “لغو توییت” استفاده کنند. با تنظیم تایمر تا 30 ثانیه برای تأخیر در ارسال توییت ها ، کاربران می توانند توییت ها را در صورت لزوم ویرایش یا بارگیری کنند. علاوه بر این ، سرویس اشتراک همچنین از کاربران برای افزودن نشانک به پوشه ها ، شروع حالت خواننده و غیره پشتیبانی می کند.

فیس بوک اولین PLO خود را منصوب می کند

رابط خبری ، فیس بوک اعلام کرد که مارن لوین ، معاون همکاری جهانی را به عنوان اولین مدیر تجاری این شرکت منصوب کرده است.

لوین ، اکنون 50 ساله ، اعلام کرده است که مسئولیت تجارت تبلیغات فیس بوک و مشارکت های جهانی را به عهده خواهد داشت و گزارش خود را به مدیر عامل شریل سندبرگ ارائه خواهد داد.

BMW در نظر دارد امسال 360،000 نقطه سوخت گیری در چین ایجاد کند

به گزارش آسوشیتدپرس ، بی ام و چین در اولین اجلاس گروه BMW در چین فاش کرد که قبل از پایان سال جاری 360،000 شمع شارژ در چین ساخته و 100 “سه گانه” فتوولتائیک ، شارژ و انرژی ساخته خواهد شد. تا پایان سال 2022 ، ایستگاه شارژ.

ب ام و پیش بینی می کند تا سال 2030 به وسایل نقلیه الکتریکی اجازه بدهد که حداقل 50٪ از کل تحویلات این گروه را به خود اختصاص دهند و حداقل یک وسیله نقلیه الکتریکی تمیز را در هر بخش بازار تحت پوشش تجارت خود فراهم کنند.

اشکالات گرفتار را در پوکبال قرار دهید

TAKARA TOMY و Castem به طور مشترک قفس حشرات به سبک پوکبال را راه اندازی کرده اند. مصرف کنندگان می توانند حشرات را که در فضای باز صید می کنند در “توپ اصلی” قرار دهند.

قسمت بالایی و میانی قفس حشرات دارای کلیدهای قابل باز شدن است که تماشای آنها برای کاربران بدون آسیب رساندن به حشرات راحت است و برای حمل آسان به بند مجهز هستند.

مارک آرایشی Huaxizi آواتار “Huaxizi” را منتشر کرد

اخبار برند سیاره ، برند آرایش Huaxizi آواتار “Huaxizi” را منتشر کرد. گفته می شود که نقاشی هوا سیسی برای به تصویر کشیدن یک زن شرقی مدرن و کلاسیک اختصاص داده شده به “آرایش چینی” است. علاوه بر این ، ژو زینگ سفیر مارک آهنگی به همین نام را منتشر کرد ، هوآسیسی.

Huaxizi به عنوان “آرایش شرقی” طبقه بندی شد. در سال 2020 ، فروش Huaxizi از 3 میلیارد یوان فراتر رفت ، که 165.4 درصد رشد سالانه 1.13 میلیارد یوان در سال 2019 را نشان می دهد.

اولین فروشگاه فرودگاه در ARABICA افتتاح شد

براساس اخبار “آزمایشگاه زندگی ایده آل” ،٪ ARABICA فروشگاه جدیدی را در ترمینال T2 در فرودگاه Hongqiao شانگهای افتتاح کرده است.

این نهمین فروشگاه٪ ARABICA در شانگهای و 86 امین فروشگاه در جهان است و همچنین اولین فروشگاه در فرودگاه است.

مار سفید 2: مشکل مار سبز به طور محلی در ماه جولای برنامه ریزی شده است

اخبار Time.com ، “مار سفید 2: اندوه مار سبز” در تاریخ 23 ژوئیه منتشر می شود. پیش از این ، وقتی White Snake: Origin در سال 2019 منتشر شد ، آخرین گیشه به 468 میلیون یوان رسید.

آیا رابطه شیاولان و شینیچی بسیار پایدار است؟

شهروندان اینترنتی Jihu می پرسند چرا رابطه Xiaolan و Shinichi در کارآگاه Conan بسیار پایدار است؟

برخی از کاربران شبکه پاسخ دادند زیرا شخصیت های Xiaolan و Shinichi مکمل یکدیگر هستند ، آنها از کودکی شیرین هستند و ارتباط عمیقی دارند. اما برخی از کاربران شبکه اشاره کردند که در طول تاریخ این دو سال یک و نیم از یکدیگر جدا شده اند و هنوز ارتباط برقرار بوده و آنچه واقعاً در انتظار مخاطبانی است که جامعه را از دبستان دیده اند …

جدید این هفته

# خوش آمدید برای پیگیری حساب رسمی WeChat Aifaner: Aifaner (شناسه WeChat: ifanr) ، محتوای هیجان انگیزتری در اسرع وقت در اختیار شما قرار می گیرد.

تخته سه لا Ai لینک اصلی · مشاهده نظرات · سینا ویبومنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *