ساعت های هوشمند Fossil به روزرسانی جدید Wear OS را دریافت نخواهند کرد


گوگل امسال و با ترکیبی از سامسونگ تایزن ، یک تغییر اساسی در سیستم عامل ورودی / خروجی Wear OS ایجاد کرد. از آن زمان ، دارندگان ساعت Wear OS به این فکر افتاده اند که آیا ساعت هوشمند آنها به روزرسانی را دریافت می کند یا برای لذت بردن از آخرین نسخه Wear OS ، مجبور به خرید نسل جدیدی از ساعت های هوشمند هستند.

Fossil که تعداد زیادی ساعت مچی Wear OS را در اختیار دارد ، تأیید کرده است که ساعت های هوشمند موجود خود را به نسخه جدید Wear OS به روز نمی کند.

Fossil نسل جدید ششمین ساعت Wear OS را به بازار عرضه می کند

CNET در مورد برنامه های این شرکت برای ساعت های آینده Wear OS با مدیر عامل شرکت Fossil ، Greg McKelvey و Steve Prokup ، معاون ارشد Connected Device صحبت کرد. این مصاحبه چگونگی برنامه ریزی Fossil برای استفاده از پلتفرم جدید Google Wear OS برای راه اندازی خط جدیدی از رسانه های قابل حمل را روشن می کند.

Fossil در حال کار بر روی ساعت Gen 6 مبتنی بر پلتفرم جدید Wear OS است که دارای “همان مزایای نرم افزاری است که گوگل درباره آن صحبت می کند”.

برای گسترش طیف وسیعی از دستگاه های پوشیدنی خود ، Fossil همچنین قصد دارد با اپراتورهای سراسر جهان تماس بگیرد تا انواع LTE ساعت های هوشمند آینده خود را ارائه دهد. این شرکت همچنین معتقد است که صفحه لمسی با داشتن منابع ورودی ثانویه ، دکمه ها و تاج ها ، بهترین راه برای تعامل ساعت هوشمند است.

Fossil Wear OS Smartwatch انتظار بسته بندی به روزرسانی های بزرگ را دارید

ساعت های هوشمند آینده Fossil شامل “برخی از به روزرسانی های سخت افزاری عمده” برای ارائه عملکرد بهتر و دوام باتری ، همراه با ویژگی های پیشرفته ردیابی سلامت ، همه به لطف “تراشه های جدید” است. Fossil قصد دارد تنها یک ساعت مچی پرچمدار Wear OS را به بازار عرضه کند و سایر مارک های فرعی انواع مختلف خود را منتشر کنند.

موضوعات مرتبط: راهنمای مقایسه ساعت هوشمند سامسونگ: کدام مدل برای شما بهترین است؟

اگرچه ذکر نشده است ، اما به نظر می رسد مدیران Fossil به استفاده از پلتفرم Qualcomm Snapdragon Wear 4100 برای ساعت هوشمند آینده خود اشاره دارند. ساعت های هوشمند این شرکت تاکنون براساس پلتفرم قدیمی Wear 3100 ساخته شده اند.

برای مقایسه ، Wear 4100 جهش بزرگی در عملکرد ، دوام باتری و کارایی دارد و انتظار می رود همه ساعت های آینده Wear OS را پشتیبانی کند.

قیمت عالی متناسب با سخت افزار درجه یک

از آنجا که نسل بعدی ساعت Fossil دارای سخت افزار درجه یک خواهد بود ، همچنین دارای “قیمت برتر” خواهد بود. در ابتدا ، این شرکت قصد ندارد ساعت هوشمند ارزان قیمت را برای کار با نسخه جدید Wear OS منتشر کند. مک کلوی ، مدیر عامل فسیل ، معتقد است که ساعت های هوشمند Wear OS موجود برای تأمین نیازهای مشتریان با بودجه کم به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

گوگل در کنفرانس I / O امسال از بروزرسانی عمده جدید Wear OS خبر داد. این شرکت تلاش دارد تا با آخرین به روزرسانی ها ، از جمله عملکرد ، دوام باتری ، سازگاری برنامه های شخص ثالث و موارد دیگر ، به نقص عمده ای در سیستم عامل پوشیدنی بپردازد.

به روزرسانی جدید Wear OS باید روح تازه ای در بازار ساعت های هوشمند Wear OS ایجاد کند که از نظر ویژگی ها و ردیابی سلامت از اپل واچ عقب است. با توجه به پیشرفت هایی که آخرین نسخه Wear OS روی میز ارائه می دهد ، بعید به نظر می رسد سایر ساعت های هوشمند Wear OS فعلی این به روزرسانی را دریافت کنند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *