نحوه برش فیلم در اندروید


آیا تاکنون ویدیویی را روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی Android خود ضبط کرده اید و متوجه شده اید که این نسبت ایده آل نیست؟

اگرچه روش های مختلفی برای برش فیلم شما در Android وجود دارد ، ما متوجه شده ایم که ساده ترین راه استفاده از برنامه Google Photos است. در این مقاله ، ما به نحوه برش یک ویدیوی Android با استفاده از Google Photos خواهیم پرداخت.

نحوه برش فیلم در Android با استفاده از Google Photos

Google Photos یک برنامه رایگان است که دارای ویژگی ویرایش ویدیوی داخلی است. ابزار برش برنامه به شما امکان می دهد پس زمینه خود را بهبود بخشیده و لبه های ویدیوی خود را تنظیم کنید.

قبل از شروع ، مطمئن شوید که برنامه Google Photos را در دستگاه خود دارید. این برنامه را احتمالاً از قبل روی دستگاه خود دارید زیرا از قبل روی بسیاری از تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی Android نصب شده است.

دانلود: Google Photos (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

در اینجا نحوه برش فیلم در Android با استفاده از Google Photos آمده است:

  1. Google Photos را باز کنید.
  2. ویدیویی را که می خواهید کوتاه کنید انتخاب کرده و برای شروع پخش آن ضربه بزنید.
  3. روی نماد کلیک کنید رها کردن برای بارگیری ویرایشگر در برنامه.
  4. پیدا کردن محصول یک جعبه برش در اطراف ویدیو ظاهر می شود.
    گالری عکس (2 عکس)

  5. قالبی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید: رایگان ، یا مربع ، یا 16: 9 ، یا 4: 3 ، یا 3: 2 . اگر تصمیم بگیرید رایگان ، می توانید با تنظیم لغزنده ها در هر انتهای جعبه برش ، اندازه ویدئو را به هر نسبت ابعادی تغییر دهید.
  6. هنگامی که از برداشت محصول خوشحال شدید ، کلیک کنید یک نسخه را نگه دارید برای ذخیره فیلم. این ویدیوی بریده شده را به عنوان یک نسخه جدید حفظ می کند و بر کلیپ اصلی و بدون ویرایش تأثیر نمی گذارد.
    گالری عکس (2 عکس)

اگر با پرونده های بزرگتر کار می کنید ، فیلم های خود را با استفاده از کامپیوتر کوتاه کنید. برای انجام این کار ، ابتدا باید پرونده های خود را از دستگاه Android به رایانه منتقل کنید.

مرتبط: بهترین برنامه های اندروید برای کاهش اندازه تصویر

کوتاه کردن فیلم ها در Android هرگز آسانتر نبوده است

گاهی اوقات ممکن است برای حذف عناصر ناخواسته یا حواس پرت کننده ، نیاز به تغییر اندازه فیلم داشته باشید. Google Photos یکی از ساده ترین راه ها برای برش فیلم های Android است.

Google Photos به شما امکان می دهد اندازه ویدیوی خود را به سرعت متناسب با نسبت ابعادی مورد نظر تنظیم کنید. علاوه بر این ، برنامه نسبت های از پیش تعیین شده ای دارد که می تواند هنگام ارسال ویدیوی شما در شبکه های اجتماعی مفید باشد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *