چگونه تصاویر قفل صفحه را برای ویندوز 10 پیدا کنیم


ویندوز 10 گزینه های زیادی برای شخصی سازی صفحه قفل در اختیار شما قرار می دهد. از جمله این گزینه های شخصی سازی Windows Spotlight است.

اگر Windows Spotlight را شروع کنید ، صفحه قفل رایانه شما در طول روز بین پس زمینه های تصادفی جابجا می شود. گرچه دیدن تقریباً همه عکس های کانون توجه خوب است ، اما بعضی از آنها واقعا نفس گیر هستند. به همین دلیل مردم همیشه به دنبال تصاویر اختصاصی برای استفاده به عنوان پس زمینه دسک تاپ هستند.

اگر خود را در همان قایق بیابید ، به جای درست آمده اید.

بیایید ببینیم که چگونه می توانید تصاویر Windows Spotlight را قبل از اینکه برای همیشه ناپدید شوند ، ذخیره کنید.

تصاویر Windows Spotlight را از کجا پیدا می کنید؟

برای مبتدیانی که اخبار بدی دارند ، تصاویر Windows Spotlight در یک پوشه مخفی ذخیره می شوند. بنابراین ، هر چقدر تلاش کنید نمی توانید آن را در File Explorer پیدا کنید. بنابراین ، ابتدا باید پرونده ها و پوشه های مخفی را در File Explorer فعال کنید.

در File Explorer ، انتخاب کنید نشان دادن در گوشه بالا سمت چپ سپس کلیک کنید تنظیمات “ و “را انتخاب کنید” تغییر پوشه و تنظیمات جستجو .

در یک جعبه گزینه های پوشه ، کلیک کنید نشان دادن و فعال کنید نمایش پرونده ها ، پوشه ها و دستگاه های مخفی . در آخر ضربه بزنید کاربرد .

اکنون که پوشه های مخفی را فعال کرده اید ، به این قسمت بروید این رایانه> Local Disk (C:)> Users> [اسم المستخدم الخاص بك]> AppData> Local> Packages> Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy> LocalState> الأصول .

مرتبط: نحوه مشاهده فایلهای مخفی در Mac شما

متأسفانه ، در اینجا اوضاع کمی تار می شود زیرا ویندوز تصاویر Spotlight را در قالب تصویر قابل تشخیص ذخیره نمی کند. بنابراین ، شما نمی توانید پرونده های JPG یا PNG را در پوشه پیدا کنید.

برای حل این مشکل ، پرونده های اندازه مگابایت را پیدا کنید. تصاویر با وضوح بالا معمولاً منجر به پرونده های بزرگ می شوند ، بنابراین باید به دنبال پرونده های بزرگتر از سایرین باشید. پس از یافتن آنها ، روی ضربه بزنید CTRL + A برای انتخاب پرونده ها ، Ctrl + C برای کپی کردن آن ، سپس به پوشه مورد نظر خود بروید و فشار دهید Ctrl + V برای قرار دادن

سپس هر پرونده را با پسوند پرونده امتداد تغییر نام دهید .jpeg در انتهای نام پرونده برای آنها قالب تصویری معتبری ایجاد کنید. همه این عکسها را یکی یکی باز کنید و انتخاب کنید کدام یک را می خواهید ذخیره کنید و کدام یک را می خواهید حذف کنید.

تصاویر Windows Spotlight به طور مکرر تغییر می کنند

اگر تصویری از Spotlight را مشاهده کردید که می خواهید آن را ذخیره کنید ، سریع باشید زیرا هرگز نمی دانید چه زمانی آن تصویر ناپدید می شود.

سرانجام ، وقتی تصویر مورد نظر خود را پیدا کردید ، با بازیابی مراحل فوق ، پرونده ها و پوشه ها را دوباره مخفی کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *