چگونه می توان از تحریم نویسندگان عبور کرد: 13 نکته برای نویسندگان محتوا


اگر فکر می کنید دستور زبان بد و علائم نگارشی نادرست دشمن اصلی نویسنده است ، در این صورت اشتباه می کنید. این بلوک نویسنده است که بیشتر مانع تولید و خلاقیت نویسنده می شود. برای غلبه بر بلوک نویسنده ، بهترین نکات ما را ببینید که باید امتحان کنید.

تغییر اولین چیزی است که شما برای مقابله با بلوک نویسنده نیاز دارید. بیایید با استفاده از یک ابزار نوشتن متفاوت شروع کنیم. اگر کاربر Microsoft Word هستید ، Google Docs یا بالعکس را باز کنید. همچنین باید مستقیماً در وردپرس بنویسید یا با قلم و کاغذ بنویسید.

همچنین می توانید برخی تغییرات ظریف مانند تغییر قلم یا نوع نوشتار ، رنگ قلم و اندازه قلم را اعمال کنید. این تغییرات ، به ویژه افزایش اندازه قلم ، به شما امکان می دهد چیز جالبی متمرکز شده و بنویسید.

مرتبط: برنامه های افزودنی Google Docs برای بهبود استناد و کتابشناسی

2. یک سفر نزدیک به طبیعت انجام دهید

طبیعت بهترین دوست شماست و مواجهه با بلوک نویسنده دلیل بر عدم پذیرش آن نیست. بسیاری از نویسندگان رویکرد به طبیعت را به عنوان توصیه ای مانع برای نویسنده ارائه می دهند. همچنین می توانید از این فرصت برای دیدار با خانواده یا دوستان خود استفاده کنید.

رانندگی حالت حمل و نقل ما نیست. در عوض ، سوار اتوبوس ، قطار یا هواپیما شوید تا به مقصد بروید. به یاد داشته باشید که لپ تاپ خود را به همراه داشته باشید تا بتوانید به محض پایان تحریم نویسنده ، نوشتن را شروع کنید.

3. سعی کنید در زمان های مختلف روز بنویسید

بیشتر نویسندگان عادت دارند در ساعت خاصی از روز بنویسند. اگرچه این عادت ها خلاقیت را تحریک می کنند ، اما می توانند منبع تعلل و ناامیدی شوند.

بنابراین ، یک توصیه موثر دیگر برای جلوگیری از نوشتن نویسندگان ، برهم زدن این روال نوشتن است. می توانید با نوشتن در زمان های مختلف آزمایش کنید و ببینید آیا این کار به غلبه بر مانع نویسنده کمک می کند یا خیر.

4- تنظیمات مطالعه خود را تغییر دهید

جو بیشترین تأثیر را بر ذهنیت شما دارد. برای اینکه به ذهن خود انگیزه دهید تا خلاقانه فکر کند ، فضای اتاق مطالعه یا محلی را که می نویسید تغییر دهید. با انتقال وسایل غیرضروری به اتاق دیگر ، آموزش خود را بی نظم کنید.

تغییر مکان مبلمان نیز برای داشتن ظاهری با روح مفید است. علاوه بر این ، رنگ آمیزی مجدد دیوارها ، نصب چراغ های بیشتر و افزودن برخی پوسترهای الهام بخش نیز مفید خواهد بود.

5- در جایی غیر از محل تحصیل خود بنویسید

ترک میز کار راهی موثر برای خلاص شدن از شر نویسنده است. وقتی هر روز برای نوشتن پشت میز خود می نشینید ، می تواند ذهن شما را خسته کند.

تغییر مکانی که می نویسید شروع تازه ای به شما می دهد. در اینجا برخی از بهترین مکانها برای نوشتن افکار خود در حالی که در بلوک نویسنده هستید وجود دارد:

  • باغ عمومی
  • کتابخانه محلی
  • کافه
  • فضایی برای کار گروهی
  • به استخر یا رودخانه
  • دریا

6. کارهای خانه را انجام دهید

به بهترین ایده های خود هنگام دوش گرفتن فکر می کنید؟ سپس انجام کارهای منزل مانند شستن ظرف ها برای غلبه بر مانع نویسنده برای شما مفید خواهد بود. مشاهده طولانی مدت روی رایانه یا صفحه نمایش تلفن های هوشمند نتیجه مثبتی ندارد.

مدتی را به کارهای خانه مانند جاروبرقی و تاشو لباسشوئی اختصاص دهید تا آرام شوید. این همچنین به شما امکان می دهد که فکر کنید و ایده های جدید نوشتن بیاورید.

7. تأکید بر خطاهای دستوری را متوقف کنید

آیا در آخرین نوشتار از این اشتباه مضحک گریه می کنید؟ خلاص شوید دیگر نگران کمال نباشید و شروع به نوشتن کنید. اولین پیش نویس خود را تهیه کنید ، مهم نیست که چقدر بد باشد.

هنگامی که از تحریم نویسنده عبور کردید ، می توانید برای ویرایش و بازنگری مقاله خود وقت و تلاش خود را صرف کنید. همچنین می توانید از ابزاری مانند Grammarly برای اصلاح خطاهای دستوری که چشم انسان متوجه آنها نمی شود استفاده کنید.

بله ، شبکه های اجتماعی بهره وری شما را خراب می کنند. اما وقتی در محوطه نویسنده گیر کرده اید و نمی دانید چه چیزی بنویسید ، گشت و گذار در شبکه های اجتماعی مورد علاقه خود ایده خوبی است. با دوستان خود تعامل داشته و توجه خود را از نوشتن تغییر دهید.

همچنین می توانید در گروه نویسندگان گفتگو کنید تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و از دیگران پیشنهاد بگیرید. از وقت خود در شبکه های اجتماعی نهایت لذت را ببرید. پس از بازگشت به نوشتن ، مطمئناً احساس طراوت و سرشار از ایده های جدید خواهید کرد.

موضوعات مرتبط: آیا شبکه های اجتماعی بیش از این که به جامعه آسیب می رسانند آسیب می رسانند؟

9. بهترین پست های خود را بخوانید

اگر احساس ناامیدی کردید و به مهارت خود در نوشتن شک دارید ، در اینجا توصیه های حرفه ای برای مسدود کردن نویسنده است. برخی از بهترین کارهای خود را کلمه به کلمه بخوانید تا اعتماد به نفس خود را بدست آورید. استعداد هنوز در وجود شماست و شما ممکن است نیاز به یک یادآوری آرام داشته باشید.

همچنین می توانید اولین پست خود را مشاهده کرده و یاد بگیرید که چه مقدار یاد گرفته اید.

10. سعی کنید در موقعیت دیگری بنویسید

آیا شما به نوشتن پست های طولانی وبلاگ پایبند هستید؟ سعی کنید چیزی در شبکه های اجتماعی بنویسید یا ایمیل بنویسید. تمرکز شما باید بر روی بازگرداندن عملکرد شما باشد. بنابراین به جای تمرکز بر نوشتن آنچه می خواهید ، سعی کنید آنچه را که می خواهید بنویسید.

اگر انسداد نویسنده به دلیل یکنواختی باشد ، قطعاً تغییر مکان نوشتن کمک خواهد کرد.

موضوعات مرتبط: بهترین مکانها برای یافتن شغل آزاد

11. وظایف چالش برانگیزی را ایجاد کنید

اگر نوشتن برای شما به یک کار کسل کننده تبدیل شده است ، باید ذهن خود را قلقلک دهید تا این کار را به یک تمرین سرگرم کننده تبدیل کنید. برای جلوگیری از ممنوعیت نوشتن ، باید چالش های جدیدی برای خود ایجاد کنید. می توانید چند استعاره جدید را در متن خود بگنجانید تا ببینید که چگونه کار می کنند.

12. در نوشتن وبینارها و پادکست ها شرکت کنید

همانطور که از بلوک نویسنده رنج می برید ، ممکن است احساس تنهایی و بی انگیزگی کنید. اما شما تنها کسی نیستید که این مرحله را پشت سر می گذارید. شما می توانید در هر سمینار نوشتاری شرکت کنید و دیدگاه جدیدی در مورد جهان بینی خود بدست آورید.

گوش دادن به نوشتن پادکست همچنین به پشتیبانی و راهبردهای افراد همفکر کمک می کند. حتی می توانید پادکست خود را شروع کنید تا نظر خود را در مورد نویسنده و کتاب نویسنده به اشتراک بگذارید.

13. سرگرمی خود را تمرین کنید

اختصاص دادن وقت برای یک سرگرمی راهی عالی برای غلبه بر آبی های خلاق است. سرگرمی شما همان چیزی است که عشق شما را ایجاد می کند و ذهن شما را مجبور به توجه و تمرکز می کند. همچنین ، مغز شما پیشرفت و تکمیل کار را درک خواهد کرد.

بنابراین ، چه باغبانی باشد ، چه آشپزی ، چه اریگامی یا جمع آوری برچسب های Pokemon ، سرگرمی ها به شما کمک می کند دنیای نوشتن خود را گسترش دهید و از بخش نوشتن عبور کنید. اگر سرگرمی ندارید ، اکنون زمان یافتن آنهاست.

با این نکات بر قلم نویسنده غلبه کنید

در زندگی هر نویسنده ای زمانی می رسد که با این مرحله عجیب به نام بلوک نوشتن روبرو می شوند. با این حال ، می توانید برخی از این نکات کتاب بلوک را امتحان کنید تا انگیزه داشته باشید و دوباره شروع به نوشتن کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *