چگونه وادار کنیم الکسا کتابهای Kindle را بخواند


Amazon Audible یک سرویس عالی است که به شما امکان گوش دادن به کتابهای صوتی را می دهد ، اما احتمالاً توانایی پرداخت اشتراک را ندارید یا کتاب صوتی مورد نظر خود را ندارید.

خوب ، آیا می دانید با استفاده از الکسا می توانید کتاب های Kindle خود را بخوانید؟ ما درباره دستگاه ها و کتابهای پشتیبانی شده تحقیق خواهیم کرد و به طور دقیق توضیح خواهیم داد که چگونه الکسا را ​​به کتاب های خود بگویید.

چه دستگاه هایی برای دسته کوچک موسیقی جاز الکسا پشتیبانی می شوند؟

الکسا می تواند شما را در تعدادی دستگاه بخواند.

اگر بلندگوی هوشمند آمازون مانند Amazon Echo دارید ، بگویید «الکسا ، ادامه مطلب را بخوانید كيفية الحصول على Alexa لقراءة كتب Kindleو از آن لذت ببرید. از تبلت Amazon Fire نیز پشتیبانی می شود.

اگر دستگاه آمازون ندارید ، اما تلفن هوشمند Android و iOS دارید ، می توانید با باز کردن برنامه الکسا و ضربه زدن روی آن ، به داستان الکسا گوش دهید. پخش . کتاب Kindle خود را از کتابخانه Kindle انتخاب کرده و انتخاب کنید این دستگاه .

چه یک Amazon Echo ، Echo Dot ، Echo Show ، Kindle Fire یا یک دستگاه تلفن همراه با Android یا iOS داشته باشید ، می توانید از دستیار هوشمند لذت ببرید.

چگونه الکسا را ​​به خواندن کتاب کیندل وادار کنیم

اگر می خواهید الکسا کتاب Kindle را برای شما بخواند ، در اینجا مراحلی ذکر شده است:

 1. برنامه الکسا را ​​باز کنید.
 2. روی دکمه کلیک کنید استخدام کردن
 3. نگاه کن کتابخانه کیندل خود شما (باید به الکسا متصل باشد).
 4. روی کتابی که می خواهید الکسا بخواند ضربه بزنید.

سپس الکسا مرتباً برای شما مطالعه می کند. این آسان است.

اگر می خواهید در Amazon Echo خود به یک کتاب صوتی گوش دهید ، باید سرویس را به بلندگوی هوشمند متصل کنید. پس از انجام این کار ، می توانید از داستان لذت ببرید. فقط بگویید: “الکسا ، ادامه مطلب را بخوانید كيفية الحصول على Alexa لقراءة كتب Kindle از صدا “دستیار آمازون سپس عنوانی را که انتخاب کرده اید با استفاده از داستان صوتی پخش می کند.

الکسا برای شما کتاب با Audible نمی خواند زیرا Audible قصه گویان حرفه ای را ارائه می دهد ، اما با کتاب های Kindle ، دستیار خواندن را خود انجام می دهد.

اگر بیش از یک دستگاه آمازون دارید ، ممکن است لازم باشد که انتخاب کنید صدای الکسا از کدام دستگاه باشد. یک منوی کشویی وجود دارد که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.

الکسا چه کتاب هایی را می تواند بخواند؟

الکسا می تواند هر کتاب Kindle را که از فناوری تبدیل متن به گفتار پشتیبانی می کند ، بگویید. به عنوان مثال ، اگر رمان گرافیکی دارید ، این چیزی است که الکسا نمی تواند برای شما بخواند.

در هنگام انتخاب کتاب محدودیت هایی نیز وجود دارد. الکسا نمی تواند همه کتابهای موجود در کتابخانه Kindle شما را بخواند.

کتاب های Kindle که واجد شرایط خواندن توسط الکسا هستند ، شامل عناوینی است که از فروشگاه Kindle Store خریداری شده یا از Prime Reading ، Kindle Unlimited یا Kindle Owners Lending Library گرفته شده است. کتابهایی که در کتابخانه خانواده به اشتراک گذاشته اید نیز موجود است.

محدودیت های تجربه خواندن الکسا

تفاوت زیادی بین داستان نویسان حرفه ای شنیدنی است که شما را می خوانند و الکسا که این کار را با کتاب های Kindle شما انجام می دهند. صدای دستیار هوشمند خودکار است.

متناسب با شرایط لحن را تغییر نمی دهد ، روی کلمات تأکید نمی کند ، صداهای علائم مختلف یا چیزهای مشابه آن را تغییر نمی دهد.

با این حال ، اگر موفق شوید با چند دقیقه اول کنار بیایید ، احتمالاً به آن عادت خواهید کرد.

موضوعات مرتبط: نکات درونی صدا برای استفاده بیشتر از صدای خود

نحوه حرکت در رمان الکسا رواية

با دستورات صوتی می توانید الکسا را ​​مکث کنید ، از سر بگیرید یا به عقب برگردید. با برنامه الکسا می توانید انتخاب کنید که کدام فصل را بخواهید برای شما بخواند و به مدت 30 ثانیه به جلو و عقب بپرد.

به لطف فناوری Whispersync آمازون ، در صورت جابجایی بین دستگاه ها ، الکسا همان جایی که شما متوقف شده بود ادامه خواهد یافت ، بنابراین چیز مهمی را از دست نخواهید داد زیرا دستیار پیشرفت شما را ردیابی نکرده است.

اگر هنوز نگران این اتفاق هستید ، می توانید با گفتن الکسا چند دقیقه یا چند ثانیه به عقب برگردید. پرش به جلو نیز همین است. همچنین می توانید با استفاده از دستورات صوتی بین فصل ها حرکت کنید.

دستورات صوتی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها سرعت مکالمه دستیار را تغییر دهید. اگر می خواهید الکسا سریعتر یا کندتر اجرا شود ، فقط این را بگویید. و اگر این کار را انجام داده اید ، اما این تغییر را دوست ندارید ، می توانید بگویید: “الکسا ، با سرعت معمولی بخوان”. این به سرعت استاندارد داستان برمی گردد.

اگر طرز خواندن الکسا را ​​دوست ندارید ، می توانید صدای الکسا را ​​نیز تغییر دهید.

و بهترین کاری که می توانید انجام دهید تنظیم یک تایمر برای متوقف کردن مطالعه است. به این ترتیب ، اگر در رختخواب هستید و در حال تسویه حساب هستید و در حال آماده شدن برای دور شدن هستید ، می دانید که در هنگام خواب نگران چت الکسا نیستید.

دستورات صوتی الکسا

برای کنترل تجربه خواندن خود می توانید از برنامه الکسا استفاده کنید: مکث ، بازی ، جست و خیز و غیره یا می توانید از دستورات صوتی مانند مواردی که در زیر لیست شده استفاده کنید.

 • الکسا ، یک کتاب در Kindle بگذارید [عنوان الكتاب]. “
 • “الکسا ، آن را بخوان [عنوان الكتاب]. “
 • “الکسا ، به عقب بپر.”
 • “الکسا ، مکث / توقف”.
 • “الکسا ، رزومه”.
 • “الکسا ، بیا [ثواني / دقائق]. “
 • “الکسا ، برعکس [ثواني / دقائق]. “
 • “الکسا ، فصل بعدی.”
 • “الکسا ، فصل قبلی.”
 • “الکسا ، # دقیقه دیگر خواندن را متوقف کنید.”

هر کتابی را با الکسا به کتاب صوتی تبدیل کنید

کتاب های صوتی برای افرادی که روزهای شلوغی دارند و وقت خواندن یک کتاب فیزیکی را ندارند بسیار مناسب است.

اگر نمی توانید برای خواندن در خانه بمانید زیرا کارهای خانه زیادی دارید ، هنوز هم می توانید با الکسا بخوانید. می توانید در حین انجام کارهای روزمره ، دستیار هوشمند را برای خواندن در نظر بگیرید. و اگر نیاز به جابجایی بین اتاق ها دارید ، می توانید بین دستگاه های Amazon Echo جابجا شوید و در حین انجام چند وظیفه ای ، با کتاب همراه باشید. این یک موقعیت برنده است: شما از کتاب خود لذت می برید و تکالیف خود را انجام می دهید.

دستیار هوشمند آمازون می تواند مواردی بیشتر از قرار ملاقات ، تهیه لیست خرید و گزارش های هواشناسی را به شما یادآوری کند. از این سرویس استفاده کنید و از کتابهای Kindle که الکسا گفته است لذت ببرید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *