چگونه Craigslist را از هر دستگاهی جستجو کنیم


یافتن مواردی که در Craigslist به آن نیاز دارید می تواند ناامید کننده باشد ، درصورتی که این پلتفرم فقط آنچه را که در مکان شماست نشان می دهد. با استفاده از برنامه ها و سایت های شخص ثالث ، می توانید تمام نتایج Craigslist را از هرجای دنیا با هر دستگاهی جستجو کنید.

در اینجا چگونگی جستجو در Craigslist با استفاده از دسک تاپ یا دستگاه تلفن همراه ، بدون در نظر گرفتن مکان وجود دارد.

چرا بدون کمک نمی توانید کل Craigslist را جستجو کنید

سازندگان Craigslist می خواستند این پلتفرم به مردم مناطق خاص خود کمک کند. هرگز برای افراد طراحی نشده است که در چندین سایت برای موارد مشابه جستجو کنند.

علی رغم بررسی های بسیاری که از خریداران و فروشندگان انجام شده و گفته اند که مایل به تغییر هستند ، تا حد زیادی ، پلتفرم تقریباً ثابت باقی مانده است. این خط مشی به این معنی است که شما فقط می توانید مواردی را از Craigslist ببینید که در مکان شما هستند.

اما هنوز راهی برای حل این مسئله وجود دارد. تعدادی از وب سایت های شخص ثالث به شما امکان می دهد در همه سایت های Craigslist ، بدون توجه به محل زندگی خود ، جستجو کنید.

چگونه Craigslist را از دسک تاپ خود جستجو کنیم

بسیاری از وب سایت ها به شما امکان می دهند موارد Craigslist را در بازارهای ملی ، ملی یا حتی جهانی پیدا کنید. در اینجا بهترین سایت ها برای یافتن موارد بدون توجه به موقعیت مکانی آنها در Craigslist وجود دارد.

با استفاده از پارامترهای جستجوی خاص ، می توانید Google را دستکاری کنید تا تمام نتایج Craigslist را بدون توجه به موقعیت جغرافیایی خود ، جستجو کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مورد را به طور معمول در نوار جستجو وارد کنید ، اما آن را اضافه کنید سایت: craigslist.org در پایان.

به عنوان مثال ، اگر به دنبال کفش دویدن هستید ، بنویسید سایت کفش ورزشی: craigslist.org در نوار جستجو

با استفاده از این تکنیک ، تمام نتایج جستجوی شما به طور کلی بر Craigslist متمرکز خواهد شد – این به شما امکان می دهد شی the مورد نظر خود را در سایت های مختلف پیدا کنید.

شما می توانید مانند سایر موتورهای جستجو از Searchcraigslist استفاده کنید. تنها تفاوت این است که همه نتایج شما به طور خودکار از فهرست Craigslist بارگیری می شوند ، که به شما نتایج از همه سایت های مختلف را می دهد.

این موتور جستجو همچنین دارای فیلترهایی است که به شما کمک می کند تا نتایج خود را کاهش دهید. به عنوان مثال ، می توانید نتایج را بر اساس تاریخ انتشار یا ارتباط آن فیلتر کنید. این به شما فرصت بیشتری می دهد تا موارد مورد نظر خود را پیدا کنید.

بعلاوه ، لازم نیست نگران پیدا کردن لیستهای قدیمی باشید ، زیرا وب سایت فقط داده های فعلی Craigslist را بازیابی می کند.

SearchTempest به جای بازیابی اطلاعات از هر سایتی که ممکن است حاوی موردی باشد که شما انتخاب کرده اید ، داده ها را فقط از منطقه اطراف شما بازیابی می کند.

کد پستی خود را وارد کنید ، سپس فاصله آن کد پستی را که می خواهید به آن سفر کنید وارد کنید. سپس SearchTempest بر اساس این پارامترها نتایج را از محیط بازیابی می کند.

به عنوان مثال ، اگر 50 شیلی از کد پستی در شیکاگو وارد کنید ، SearchTempest همه نتایج را در 50 مایلی باز می گرداند.

این یک روش عالی برای افرادی است که می خواهند در خارج از شهر خود – اما نه در سراسر کشور – جستجو کنند ، آنچه را که به دنبال آن هستند در Craigslist پیدا کنند.

اگر می خواهید روی موارد فروش در ایالت خود تمرکز کنید ، گزینه خوب دیگر لیست ایالت است. لیست کشور از شما می خواهد مورد مورد نظر خود را وارد کنید ، یک دسته خاص را وارد کنید و سپس کشوری را که در آن زندگی می کنید انتخاب کنید. این نتایج مورد خاصی را که لیست کرده اید بازیابی می کند و موارد نامناسب را حذف می کند.

به دلیل تغییر در جستجوی Google ، وب سایت ممکن است بلافاصله نتایج Craigslist را برای شما لیست نکند. در عوض ، این سایت ابتدا لیست ها را از eBay نمایش می دهد.

برای مشاهده موارد از Craigslist ، روی یک سایت در تب پیوندها کلیک کنید امتیاز زنده و شما بر اساس مکان انتخابی خود مستقیماً به لیست موارد Craigslist مرتبط خواهید شد.

مرتبط: سایتهایی مانند Craigslist برای خرید و فروش آنلاین اقلام دست دوم

این سایت هنگامی که به دنبال یک مورد خاص هستید و در واقع برای شما مهم نیست که از کجا می آید یا چگونه آن را پیدا می کنید ، بهترین عملکرد را دارد.

Search All Junk داده های بسیاری از سایت های تجارت آنلاین آنلاین مانند Pennysaver ، Oodle ، Recycler و Craigslist را استخراج می کند. همه نتایج با هم لیست شده و نتایج Craigslist بدون فیلتر ژئو بارگیری می شوند.

به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید از Craigslist برای مناطق خاص نتیجه بگیرید ، باید پارامترهای جستجوی خود را اصلاح کنید.

ZoomTheList ممکن است کمی قدیمی به نظر برسد ، اما دقیقاً مانند هر سایت Craigslist شخص ثالث دیگر کار می کند. فیلترهای پیشرفته آنچه ZoomTheList را از رقبای خود جدا می کند.

می توانید نتایج را براساس وضعیت خاص ، تاریخ انتشار ، گروه ، شهر و غیره فیلتر کنید. تفکیک نتایج جستجوی محلی از هر Craigslist نیز یک ویژگی مفید است. تبلیغات تبلیغاتی در بالای نتایج شما هستند. پیمایش در میان تبلیغات ، تمام نتایج Craigslist را نشان می دهد.

موضوعات مرتبط: بهترین وب سایت های رایگان امتیازدهی

DailyLister اطلاعات را از سراسر Craigslist و eBay جلب می کند.

با DailyLister ، هنگام جستجوی یک مورد خاص ، گزینه های فیلتر بسیار کمی وجود دارد. با این حال ، این سایت دیگری است که خریدارانی که به دنبال یک مورد خاص هستند اما هیچ ترجیحی برای منبع آن ندارند ، بهتر استفاده می شود.

Onecraigs هنگام تلاش برای یافتن موردی که به دنبال آن هستید ، نتایج Craigslist را از هر مکانی جمع می کند.

اگر می خواهید گزینه های خود را بیشتر محدود کنید ، می توانید براساس شرایط خاص جستجو کنید. مانند برخی دیگر از سایتهای این لیست ، Onecraigs پستهای حمایت شده را در بالای صفحه لیست می کند و سپس موارد واقعی Craigslist را لیست می کند.

چگونه Craigslist را با استفاده از CPlus در تلفن خود جستجو کنیم

برای جستجوی هر Craigslist لازم نیست محدود به دسک تاپ باشید. بارگیری برنامه مناسب به شما امکان جستجو در حین حرکت را می دهد.

اگرچه Craigslist برنامه خاص خود را دارد ، بدون استفاده از برنامه ای به نام CPlus نمی توانید همه لیست ها را جستجو کنید.

CPlus که هم برای iOS و هم برای Android موجود است ، می تواند به شما کمک کند نتایج Craigslist را همزمان در چندین شهر جستجو کنید. نسخه iOS کمی صیقلی تر از نسخه اندروید است ، اما هر دو پیدا کردن موارد خود را از هرجای دنیا آسان می کند.

گالری عکس (2 عکس)

یکی از بهترین ویژگی ها نقشه داخلی است که به شما امکان می دهد نتایج را واقعاً در کجا ببینید. این کار انتخاب مورد دلخواه شما را آسان تر می کند. همچنین مواردی که قبلاً به آنها نگاه کرده اید خاکستری هستند ، بنابراین می توانید منوهای جدید را به سرعت شناسایی کنید.

دانلود: CPlus برای iOS Android (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

کل Craigslist را از هر دستگاهی جستجو کنید

چه در حال مرور تلفن و چه در رایانه خود باشید ، جستجوی Craigslist با این برنامه ها و سایت های شخص ثالث آسان است. هنگام جستجوی موردی در Craigslist دیگر نیازی به محدودیت های جغرافیایی ندارید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *