6 بهترین برنامه برای کیف پول دیجیتال


پرداخت آنلاین فقط برای هک کردن اطلاعات حساب خود باعث می شود قبل از پرداخت دیگری بار دیگر فکر کنید. با داشتن بهترین برنامه های کیف پول دیجیتال ، اطلاعات حساب شما به صورت ایمن ذخیره می شود ، در حالی که امکان خرید در اکثر سایت های شرکت کننده را برای شما فراهم می کند.

در اینجا شش بهترین برنامه کیف پول دیجیتال آورده شده است که صرف هزینه آنلاین را ایمن و آسان می کند.

در رقابت با گوگل برای تبدیل شدن به بزرگترین برنامه کیف پول دیجیتال ، Apple Pay یک گزینه همه در یک است که دارندگان آیفون می توانند از آن برای خرید استفاده کنند.

شماره حساب اصلی دستگاه (DPAN) برای محافظت از اطلاعات حساب بانکی شما استفاده می شود تا از دریافت اطلاعات شخصی توسط هکرها جلوگیری کند.

شما می توانید از هر مکان خرده فروشی شرکت کننده خرید کنید ، هزینه حمل و نقل عمومی را پرداخت کنید و برای دوستان یا خانواده خود پول ارسال کنید. می توانید حساب Apple Pay خود را با پول نقد شارژ کنید یا آن را با حساب بانکی خود همگام سازی کنید.

اگر در کالج تحصیل می کنید ، اگر شریک مدرسه خود با Apple Pay هستید ، می توانید شناسه مدرسه خود را برای خرید اضافه کنید.

با استفاده از Apple Pay هزینه ای پرداخت نمی شود ، اما اگر بخواهید کارت اعتباری را بهم متصل کنید ، پردازش 3٪ برای همه این معاملات وجود دارد. کیف پول دیجیتال روی همه آیفون ها نصب شده است.

2. Google Pay

Google Pay به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های کیف پول دیجیتال در بازار ، راهی طولانی را در پیش گرفته است تا در اکثر کشورها به یک روش پرداخت پذیرفته شده تبدیل شود.

با شروع Android Pay و سپس Google Wallet ، این کیف پول دیجیتال از NFC (Near Field Communication) برای اجازه پرداخت استفاده می کند ، به شرطی که دستگاه ها فاصله کمی از یکدیگر داشته باشند.

نه تنها یک ابزار کیف پول آنلاین ، بلکه می توانید از Google Pay برای خریدهای حضوری در مکان های شرکت کننده استفاده کنید. همچنین ، محصولات را بصورت آنلاین خریداری کنید ، از طریق برنامه ها خرید کنید و برای دوستان و خانواده خود پول ارسال کنید.

مرتبط: نحوه بررسی فروشگاه هایی که از Apple Pay و Google Pay پشتیبانی می کنند

فقط یک کارت نقدی ، کارت اعتباری ، حساب PayPal یا حساب بانکی اضافه کنید تا کیف پول خود را تأمین مالی کنید و خرید کنید. برای خرید چیزی در فروشگاه ، تلفن خود را در صندوق قرار دهید تا به طور خودکار اطلاعات حساب شما را بخواند.

بدون باز کردن قفل تلفن می توانید تا 50 دلار خرید انجام دهید ، اما اگر خریدهای زیادی انجام دهید ، Google از شما می خواهد قفل دستگاه خود را باز کنید.

Google Pay همچنین ردیابی پرداختهای آنلاین و عادتهای هزینه را برای شما آسان می کند. به شما امکان می دهد هنگام همگام سازی حساب های خود روش هایی برای پس انداز بیشتر پیدا کنید. استفاده از Google Pay یا ارسال پول به مخاطبین شما هیچ هزینه ای ندارد.

دانلود: Google Pay برای iOS Android (رایگان)

3. Samsung Pay

این اپلیکیشن کیف پول دیجیتالی در این رقابت کاملاً متمایز بود و اولین کیف پول مجاز به پرداخت NFC و MST بود. این بدان معنی است که شما می توانید با استفاده از روش نوار مغناطیسی سنتی یا روش غیر تماسی جدید و بهبود یافته هزینه پرداخت کنید.

با Samsung Pay می توانید کارت های اعتباری ، کارت های نقدی ، حساب های PayPal ، کارت های هدیه ، کارت های جایزه و کارت های عضویت را اضافه کنید. در همین راستا ، شما می توانید مانند هر کیف پول فیزیکی دیگری که دارید با Samsung Pay رفتار کنید و کارت های ارزشمندی را در داخل آن ذخیره کنید.

با این وجود ، این کیف پول کوتاه است که شما سعی می کنید از دوستان خود پول طلب کنید ، همانطور که برای سایر برنامه ها این کار را می کنید. هنوز می توانید پول را منتقل کنید اما نمی توانید مبلغ مشخصی را درخواست کنید.

این برنامه به شما امکان می دهد پرداخت ها را بصورت آنلاین انجام دهید ، اما آنها مستقیماً از طریق برنامه انجام نمی شوند. در عوض ، شما باید از Visa Checkout برای خریدهای آنلاین و خریدهای درون برنامه ای استفاده کنید. این برنامه فقط برای دستگاه های Android در دسترس است.

دانلود: Samsung Pay for Android (رایگان)

4. وال مارت خرید

اگرچه برخی دیگر از کیف پول های دیجیتالی موجود در این لیست در مکان های خرده فروشی شرکت کننده پذیرفته می شوند ، این کیف پول به طور خاص برای فروشگاه های Walmart طراحی شده است.

برنامه کیف پول دیجیتال متفاوت از مارک های بزرگی مانند Google و Apple است ، زیرا به جای استفاده از فناوری NFC ، کدهای QR را اسکن می کند. هنگام برداشت ، یک کد QR روی پین پرداخت به شما ارائه می شود که می توانید برای پرداخت اسکن کنید.

این کیف پول به شما امکان می دهد کارت های هدیه ، لیست های خرید ، رسیدها را ذخیره و سازماندهی کنید ، دستورالعمل ها را پر کنید و مکان یک مورد را در یک فروشگاه خاص پیدا کنید.

اشکال اصلی این است که به شما اجازه نمی دهد اطلاعات حساب بانکی واقعی خود را ذخیره کنید. برای اطمینان از اینکه بودجه کافی برای خرید دارید ، باید مرتباً کیف پول خود را دوباره پر کنید.

اگرچه این کیف پول دیجیتالی خاص در همه فروشگاه ها کار نمی کند ، اما امکان استفاده از آن در بزرگترین خرده فروشی در ایالات متحده قابل تأمل است.

دانلود: Walmart برای iOS | Android (رایگان)

5. Facebook Pay

فیس بوک با بیش از 2.7 میلیارد کاربر فعال ماهانه ، بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی روی کره زمین است. بنابراین منطقی است که یک برنامه کیف پول دیجیتال ایجاد کنید که بتوانید از آن در فیس بوک ، مسنجر ، واتساپ و اینستاگرام استفاده کنید.

بازار جایی است که بیشترین خرید و فروش در فیس بوک صورت می گیرد. با کیف پول دیجیتال خود می توانید مستقیماً از طریق برنامه معاملات انجام دهید. خریدهای دیگر از طریق اینستاگرام نیز به همین صورت است.

کمک های خیرخواهانه به عنوان راهی برای هدیه تولد مجازی در فیس بوک محبوبیت پیدا کرده است و شما می توانید با استفاده از Facebook Pay به علت آن اضافه کنید. حتی می توانید برای دوستان و خانواده خود پول ارسال کنید.

کارت های نقدی ، کارت های اعتباری یا حساب های PayPal خود را برای تأمین اعتبار حساب خود همگام سازی کنید ، اما مراقب هزینه های سیستم عامل های مختلف باشید. ارسال پرداخت از طریق مسنجر برای دوستان یا خانواده هنوز رایگان است ، اما فروشندگان شخص ثالث ممکن است هزینه Marketplace را پرداخت کنند.

بارگیری برنامه Facebook نحوه تنظیم کیف پول دیجیتال است تا برنامه جداگانه ای برای دستگاه iOS یا Android خود نیاز نداشته باشید.

دانلود: فیس بوک برای iOS Android (رایگان)

Amazon Pay به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین گزینه های کیف پول دیجیتال برای خرید آنلاین است. این سایت هنوز برای دنیای واقعی ایجاد نشده است ، اما صدها سایت خرده فروشی آنلاین شرکت کننده نمونه کارهای غول تجارت الکترونیکی را می پذیرند.

اگر قبلاً یک حساب آمازون به منبع پرداخت پیوند داده اید ، حتی نیازی به راه اندازی چیزی ندارید. آمازون استفاده از اطلاعات پرداخت ذخیره شده شما را در صفحه های پرداخت خرده فروشی با کلیک یک دکمه آسان می کند.

از همه بهتر ، اطلاعات شما کاملاً ایمن است ، بنابراین نیازی نیست که به وب سایتی که هرگز از آن بازدید نکرده اید ، با اطلاعات حساس حساب خود اعتماد کنید.

هیچ لیست جامعی از خرده فروشان شرکت کننده وجود ندارد ، بنابراین تنها راه واقعی برای کشف این موضوع ، رفتن به صفحه پرداخت واقعی است.

اگر دستگاه الکسا دارید ، خریدها به صورت خوراکی و با استفاده از Amazon Pay انجام می شود. فقط سعی نکنید از کارت هدیه آمازون استفاده کنید زیرا این ویژگی هنگام خرید از خرده فروشان در دسترس نیست.

هیچ برنامه بارگیری برای Amazon Pay وجود ندارد زیرا مستقیماً به حساب آمازون شما مرتبط است. شما این گزینه را در صفحات پرداخت شرکت کننده انتخاب کرده و برای تکمیل خرید خود از طریق دستورالعمل های روی صفحه عمل خواهید کرد.

بهترین برنامه های کیف پول دیجیتال

اکثر برنامه های کیف پول دیجیتال به شما امکان می دهند در مکان های مختلف خرده فروشی شرکت کننده پرداخت کنید ، اما بهترین آنها به شما امکان می دهد کارهای بیشتری انجام دهید. ذخیره معاملات گذشته ، کارت های هدیه ، جوایز و لیست های خرید چیزی است که هرکدام را منحصر به فرد می کند.

با وجود سایت های بیشتر و بیشتر که از بیت کوین به عنوان گزینه پرداخت استفاده می کنند ، ممکن است بخواهید به دنبال کیف پول دیجیتال برای ارز رمزنگاری شده خود باشید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *