6 بهترین برنامه فوتبال فانتزی


بهترین برنامه های فوتبال فانتزی با توجه به نوع خاصی از طرفداران طراحی شده اند. مبتدیان به یک پلت فرم راحت تر نیاز دارند که می تواند به صورت رایگان مورد استفاده قرار گیرد ، در حالی که بازیکنان پیشرفته تر گزینه های شخصی سازی و به روزرسانی قابل اعتماد پخش کننده را می خواهند.

در اینجا بهترین برنامه های فوتبال فانتزی برای هر نوع بازیکن وجود دارد ، صرف نظر از سطح تجربه شما.

گالری عکس (2 عکس)

به عنوان بزرگترین سازمان دهنده ورزش در کشور ، جای تعجب نیست که ESPN برنامه فوتبال فانتزی خاص خود را دارد. ESPN نه تنها در تلاش برای به دست آوردن پول است ، بلکه در تلاش است تا با یک برنامه کاربردی کاملاً مناسب برای مخاطبان عادی و مداوم ، سهمی واقعی در جامعه ایجاد کند.

مقالات ورزشی مداوم و اخبار مربوط به بازیکنان و تیم ها به بازیکنان فانتزی در مدیریت تیم های خود یک مزیت رقابتی می دهد. با این اطلاعات ، آنها می توانند یک لیگ ایجاد کنند ، به یک لیگ موجود بپیوندند ، پیش نویس های جعلی را منتشر کنند و بازیکنان را در طول فصل مدیریت کنند.

ESPN به عنوان یکی از جامع ترین برنامه های فوتبال فانتزی ، گزارش های آخر هفته را با جمع بندی تمام بازی ها ارسال می کند. به مرحله بعدی بازی ها اضافه کنید.

هنگام استفاده از تلفن هوشمند ، تبلیغات زیادی در برنامه ظاهر می شود ، اما ارزش استفاده کاملاً رایگان از این برنامه را دارد.

دانلود: Fantasy Football برای iOS Android (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

2. یاهو فانتزی و ورزش روزانه

گالری عکس (3 عکس)

هی ، هو برنامه Fantasy Football آسان است و حتی بیشتر از رقیب اصلی خود ESPN در خدمت هواداران فوتبال معمولی است. شما هنوز آخرین مقاله های جدید و به روزرسانی های پخش کننده را دریافت می کنید ، اما گیج نشوید.

پیش نویس های جعلی در آخر به شما انگیزه می دهد و به شما می گوید چگونه در آینده تصمیمات بهتری بگیرید. در حالی که در بازی ها شرکت می کنید ، می توانید از ضبط در زمان واقعی برنامه استفاده کنید تا به جای به روزرسانی مداوم تلفن ، به روزرسانی های فوری را دریافت کنید.

یاهو سالهاست که پایه اصلی فوتبال فانتزی است و در صنعت اصلی است. استفاده از آن کاملاً رایگان است و استفاده از آن بسیار آسان است و هرکسی که هیچ دانش اولیه ای از فوتبال فانتزی ندارد می تواند شروع به کار کند.

سطح سفارشی سازی برنامه های دیگر را عمیقاً پیدا نخواهید کرد. ایجاد لیگ های نگهبان ، لیگ های نژادی و لیگ های بازسازی شده با کمک یاهو امکان پذیر نیست.

دانلود: Yahoo Fantasy & Daily Sports برای iOS Android (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

گالری عکس (2 عکس)

این نسبتاً تازه وارد در بازی فوتبال فانتزی گام های بلندی برداشته است تا یک کاربرد آسان و تمیز را ارائه دهد. مطمئن باشید که اخبار و به روزرسانی های شما مستقیماً از طرف افراد درگیر در لیگ انجام می شود ، زیرا NFL Fantasy Football تمام تلاش خود را برای تهیه مطالب با کیفیت انجام می دهد.

فیلم های پخش کننده جدید هر هفته به برنامه اضافه می شوند تا بهترین شانس پیروزی را به شما بدهند.

پیش از فصل پیش نویس های ساختگی نامحدود تهیه کنید تا برای تیم آینده خود آماده شوید. همه ابزارهای استاندارد برای مدیریت تیم شما ، مانند تجارت ، آزاد کردن و اضافه کردن بازیکنان از انتساب ، در این برنامه گنجانده شده است.

شما می توانید از NFL Fantasy Football به صورت رایگان استفاده کنید و می توانید لیگ خود را ایجاد کنید یا به یک لیگ موجود بپیوندید. اگر به دنبال برنامه ای هستید که فقط با فوتبال متمرکز باشد با متخصصانی که می توانید به آنها اعتماد کنید ، خیلی بهتر از برنامه NFL نخواهد بود.

دانلود: NFL Fantasy Soccer برای iOS Android (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

4. اتاق خواب

گالری عکس (3 عکس)

Sleeper که به عنوان جایگزینی برای برخی از برنامه های بزرگ غالب در صنعت طراحی شده است ، برنامه خود را برای ارائه امکاناتی طراحی می کند که با استفاده از فناوری برای تقویت این ورزش در هیچ کجای دیگر پیدا نخواهید کرد.

ایجاد لیگ Breed League ، Recast League یا Ranger League با Sleeper آسان است و همچنین دارای ویژگی گپ درون برنامه ای است. بازیکنان می توانند در طول لیگ از کمیساریون پیام ارسال کنند ، در مورد زباله صحبت کنند یا پیام دریافت کنند.

شما یک تیم اختصاصی از تحلیلگران و خبرنگاران که برای Sleeper محتوا درست می کنند ، نخواهید داشت ، اما این برنامه به خوبی می تواند محتوای مربوط به بازیکنان و تیم شما را از سراسر اینترنت پیدا کند.

این به شما امکان می دهد اطلاعات معتبر و قابل اعتماد را از بهترین منابع در سراسر کشور دریافت کنید.

یکی دیگر از ویژگی های عالی ، امکان شخصی سازی ویژگی های اعلان خود است تا پیام آزار دهنده ای از لیگ خود دریافت نکنید. استفاده از برنامه Sleeper در هر تلفن هوشمند کاملاً رایگان است.

دانلود: خواب آلوده برای iOS Android (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

5. MyFantasyLeague

برنامه های زیادی وجود ندارد که بتواند با پیچیدگی و شخصی سازی MyFantasyLeague به طرفداران فوتبال خیالی مطابقت داشته باشد. همه اینها با همان قیمت برتر ارائه می شود و از 69.95 دلار برای لیگ میزبان شروع می شود.

MyFantasyLeague به عنوان تنها گزینه پولی این لیست ، به توسعه برنامه ای اختصاص داده شده است که بیشتر طرفداران فوتبال را به وجد خواهد آورد. مجلات برای مدت طولانی در آن باید این برنامه را به عنوان انتخاب اصلی خود در نظر بگیرند.

شما می توانید یک نژاد ، رنجر یا لیگ کاملاً سفارشی را در تنظیمات و قوانین برنامه تنظیم کنید. با توجه به مقدار سفارشی سازی که می توانید انجام دهید ، ممکن است مدتی طول بکشد تا به آن عادت کنید.

این اولین بار نیست که یک بازیکن یا لیگ دور هم جمع می شود. شما می خواهید در یک یا دو فصل قبل از تصاحب فوتبال ، دانش پایه ای درباره فوتبال فانتزی و تجربه کسب کنید.

این برنامه از 69.95 دلار شروع می شود و بسته به تاریخ اشتراک تیم شما 10 دلار افزایش می یابد. در اولین تاریخ پیش نویس بالاترین 89.95 دلار پرداخت می شود.

اگرچه هیچ برنامه رسمی برای این سیستم عامل ایجاد نشده است ، اما بسیاری از برنامه های شخص ثالث توسعه یافته است.

6. CBS Sports Fantasy

گالری عکس (2 عکس)

اگرچه به اندازه سایر گزینه های این لیست جامع نیست ، اما برنامه CBS Sports Fantasy بسیاری از ابزارهای استاندارد موجود برای فوتبال فانتزی را پوشش می دهد.

شما می توانید پیش نویس های ساختگی را دنبال کنید ، بازیکنان تیم خود را مدیریت کنید ، رد کردن خود را انجام دهید و تجارت کنید. این برنامه به روزرسانی های پخش کننده را به طور جامع تری از برنامه های دیگر پوشش می دهد و به همین دلیل می تواند مورد استفاده قرار گیرد ، حتی اگر نمی خواهید از آن برای میزبانی لیگ خود استفاده کنید.

استفاده از این برنامه رایگان است و همچنین یک بازی خارق العاده برای ورزش های دیگر مانند هاکی ، بیس بال و بسکتبال نیز ارائه می دهد. همچنین می توانید رتبه بندی پخش کننده خود را تنظیم کنید تا مجبور نشوید از گزینه های پیش فرض استفاده کنید.

دانلود: CBS Sports Fantasy برای iOS Android (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

تجربه مدیریت بازیکنان خارق العاده و تیم خود با کمک یکی از برنامه های موجود در این لیست کم و بیش یکسان خواهد بود. جایی که برنامه ها تقسیم می شوند این است که چگونه اخبار خود را دریافت می کنید و می توانید سفارشی سازی کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *