اکنون می توانید پیام های صوتی را در WhatsApp تسریع کنید


پیام های صوتی بسیار عالی هستند وقتی چیزی بهتر از نوشتار با صدا توضیح داده می شود ، یا اینکه فقط از نوشتن احساس تنبلی می کنید. دریافت یک پیام صوتی طولانی می تواند به طور کامل آزار دهنده باشد.

WhatsApp با افزودن گزینه های جدید برای پخش پیام های صوتی در تلاش است تا این مسئله را از بین ببرد.

واتس اپ کنترل سرعت را برای پاسخ های صوتی اضافه می کند

آخرین به روزرسانی ویژگی های WhatsApp کم و واضح است: اکنون می توانید پیام های صوتی WhatsApp را با سه سرعت مختلف پخش کنید.

با سرعت 1 برابر ویدئو را همانطور که ضبط شده می شنوید. اگر این سرعت برای شما خیلی کند است ، می توانید برای تقویت 1.5 برابر یا 2 بار اورکلاک کنید تا دو برابر سریعتر به آن گوش دهید. پس از انتخاب تنظیمات ، پیام های صوتی به این روش پخش می شوند تا زمانی که آنها را تغییر دهید.

دانلود: WhatsApp برای iOS | Android (رایگان)

وقتی نوبت به خدمات پیام رسانی فوری می رسد ، WhatsApp دیگر گزینه اول همه نیست. این برنامه از ژانویه 2021 تغییرات زیادی در سیاست حفظ حریم خصوصی خود ایجاد کرده است که باعث مهاجرت تعداد زیادی از کاربران به سایر گزینه ها شده است.

مرتبط: اگر سیاست حفظ حریم خصوصی جدید آن را نپذیرید ، WhatsApp عملکرد حساب را محدود نمی کند

به عنوان مثال ، تلگرام سرعت پخش مختلف را در سال 2018 در رایانه اضافه کرد (طبق گفته MSPoweruser). برنامه های موبایل وی نیز یک سال بعد این روند را دنبال کردند.

WhatsApp چه چیزهای دیگری را در خود ذخیره کرده است؟

مدیر عامل فیس بوک ، مارک زاکربرگ و ویل کاتکارت ، مدیرعامل واتس اپ تأیید کرده اند که واتس اپ در حال کار بر روی افزودن ویژگی برای چندین دستگاه است. شما می توانید چهار دستگاه را در یک حساب ثبت کنید.

منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *