نحوه سفارشی سازی و استفاده از پیام های پیش فرض در Apple Watch


یکی از بهترین مزایای استفاده از Apple Watch این است که می توانید پیام ها را به سرعت مشاهده و به آنها پاسخ دهید. اما برای سریعترین پاسخ ها ، تایپ یا دیکته به اندازه ویژگی داخلی دیگر سریع نیست: پاسخ های پیش فرض.

پاسخ های پیش فرض به شما امکان می دهد پیام های از پیش تعریف شده را با یک کلیک ارسال کنید. حتی بهتر ، می توانید لیست را ویرایش کنید و پاسخ های خود را اضافه کنید.

با نحوه استفاده و سفارشی سازی این پاسخ های پیش فرض برای پیام رسانی سریع تر و راحت تر در Apple Watch خود آشنا شوید.

پاسخ های پیش فرض چیست؟

پاسخ های پیش فرض معمولاً عبارات کوتاه استفاده می شوند که می توانید با استفاده از آنها با یک لمس از Apple Watch خود پیام ارسال کنید ، همانطور که در وب سایت پشتیبانی اپل شرح داده شده است. لیست پاسخ پیش فرض در زیر شبکه دکمه های پاسخ آبی حلقوی در برنامه Apple Watch Messages ، در زیر ظاهر می شود پیشنهادات .

گالری عکس (3 عکس)

پاسخ های پیش فرض نیز هنگام گسترش یک اعلان ، ظاهر می شوند که به شما امکان می دهد مستقیماً از اعلان پاسخ دهید. این یکی از مفیدترین ترفندهای ساعت اپل برای کاوش است.

نحوه استفاده از پاسخهای پیش فرض

وقتی اعلان iMessage را در Apple Watch خود دریافت کردید ، با ضربه زدن روی آن یا باز کردن مکالمه در برنامه پیام ها ، اعلان را گسترش دهید.

در برنامه اعلان یا پیامرسانی پیشرفته ، از Digital Crown برای پیمایش به پایین شبکه دکمه های آبی (برای دیکته کردن ، شکلک ها و غیره) و لیست استفاده کنید. زبان به بخش پیشنهادات .

سپس می توانید در لیست پاسخ های پیش فرض پیمایش کنید. برای ارسال سریع پاسخ ، فقط روی آن ضربه بزنید.

نحوه سفارشی سازی لیست پاسخ پیش فرض

در حالی که ویژگی ها و برنامه های عالی در این نزدیکی هست که نیازی به آیفون ندارند ، برای شخصی سازی پاسخ های پیش فرض نیاز به برنامه Watch در iPhone شما است.

برای افزودن ، حذف و ویرایش پاسخ های پیش فرض در برنامه Watch ، روی برگه ضربه بزنید ساعتم و جستجو کنید پیام ها در منوی تنظیمات سپس فشار دهید پاسخهای پیش فرض .

گالری عکس (3 عکس)

در آنجا لیستی از پاسخهای ذخیره شده را مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی هر یک از آنها می توانید ویرایش کنید. همچنین می توانید بر روی ” تغییر دادن “ در بالا برای حذف پاسخها و ترتیب مجدد آنها.

برای افزودن پاسخ جدید ، روی ضربه بزنید جواب اضافه کن در پایین لیست قرار دارد.

گالری عکس (3 عکس)

پاسخ های هوشمندانه را بفهمید

پاسخ های هوشمند با یک لمس که ساعت شما بر اساس پیام قبلی ارائه می دهد به صورت پویا تولید می شوند.

به عنوان مثال ، اگر iMessage با این س receiveال دریافت کنید: “آیا برای شام ماکارونی یا مرغ می خواهید؟” اپل واچ باید پاسخ های ساده “پاستا” و “مرغ” را توصیه کند. همچنین می توانید گزینه سوم را اضافه کنید: “نمی دانم”.

گالری عکس (2 عکس)

نحوه استفاده یا غیرفعال کردن پاسخ های هوشمند

به طور پیش فرض ، پاسخ های هوشمند ابتدا در لیست پیشنهادات ظاهر می شوند. خوشبختانه ، در برنامه دارم تماشا میکنم در iPhone خود ، می توانید ترتیب همه پاسخ های پیش فرض ، از جمله پاسخ های هوشمند را تغییر دهید.

برای انتقال پاسخهای هوشمند به موقعیت دیگر ، روی دکمه کلیک کنید رها کردن در بالای صفحه شروع به تنظیم مجدد لیست می کند. سپس یک مورد منو را بکشید پاسخ های هوشمندانه در مرکز ، پایین یا هر کجا که می خواهید.

گالری عکس (2 عکس)

اگر همیشه می خواهید OK باشید و در لیست اول باشید ، Smart Answers را به موقعیت سوم برسانید. در Apple Watch ، دو پاسخ خاص بالا و پیشنهادهای مربوط به دستگاه های هوشمند درست در زیر آنها مشاهده خواهید کرد. بقیه پاسخهای پیش فرض در زیر نشان داده می شوند.

اگر به نظر می رسد اپل واچ هرگز پاسخ های صحیح را توصیه نمی کند ، می توانید برای خاموش کردن کامل پاسخهای هوشمند ، دکمه جابجایی را بچرخانید.

با پاسخهای شخصی سریعتر پیام ارسال کنید

پاسخ های پیش فرض و پاسخ های هوشمند دو ویژگی مفیدی هستند که پیام اپل واچ شما را ساده تر و سریعتر می کنند. با این حال ، ممکن است پاسخ های استاندارد کمی سخت باشد. سفارشی سازی این امکان را برای شما فراهم می کند تا از این فرصت مناسب استفاده کنید بدون اینکه شبیه روبات باشید.

هنگامی که نیاز به وارد کردن پاسخ سفارشی در حین حرکت دارید ، از ویژگی Scribble در Apple Watch استفاده کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *