به روزرسانی جدید Microsoft Teams باعث می شود شما مانند یک خواننده اخبار به نظر برسید


آیا تا به حال دوست داشته اید در هوا زندگی کنید و اخبار روزانه ارائه دهید؟ اگرچه تبدیل شدن به مجری اخبار می تواند یک چالش باشد ، تیم های مایکروسافت به زودی به روزرسانی دریافت می کنند که به شما امکان می دهد از گزارش خود صرف نظر کنید.

برخی از حالت های ارائه کاملاً جدید به Microsoft Teams وارد می شوند

می توانید برنامه های مایکروسافت را برای خود در نقشه راه 365 بررسی کنید. نقشه راه یک روش عالی برای دیدن آنچه غول فناوری برای کیت های عملکرد مورد علاقه شما در نظر گرفته است است.

موضوعات مرتبط: بهترین راه برای ارائه ارائه اصلی از طریق زوم یا اسکایپ

امروز نگاهی به شناسه ویژگی 83371 می اندازیم که اخیراً در نقشه راه مشاهده شده است. این “Microsoft Teams: Reporter and Side-by-Side Presenter Mode in Desktop or Window Sharing” نام دارد و به شرح زیر توصیف می شود:

اکنون دو حالت ارائه دهنده جدید در دسترس است. گزارشگر به عنوان یک خبر ، مطالب را به عنوان کمک دیداری بر روی شانه شما قرار می دهد. خبرمایه خود را در کنار محتوای خود در کنار هم نشان می دهد. اکنون می توانید حالتی را انتخاب کنید که به بهترین وجهی با نیازهای شما مطابقت داشته باشد و مشاهده و مصرف جذاب تری را تشویق کند.

متأسفانه ، گرچه مایکروسافت می گوید این ویژگی ها “اکنون در دسترس هستند” ، اما قبل از انقضا هنوز به مدتی در اجاق نیاز دارند. با این حال ، مایکروسافت معتقد است که باید در ژوئیه 2021 آماده راه اندازی شود ، بنابراین مدت زیادی منتظر نمانیم.

روش های جدید ارائه در تیم های مایکروسافت

اگر همیشه وانمود می کردید که مجری خبر هستید ، حتما تیم های مایکروسافت را دنبال کنید. به زودی قادر خواهید بود سخنرانی هایی را ارائه دهید انگار که به صورت زنده روی هوا هستید.

آیا می دانید تیم های مایکروسافت اخیراً ناپدید شده اند؟ اکنون می توانید از آن برای مصارف شخصی استفاده کنید تا بتوانید از پس دوستان و خانواده در سراسر دنیا برآیید.

اعتبار تصویر: ایگور کرلیتسا / Shutterstock.comمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *