8 ویژگی برتر یک برنامه عالی برای ایجاد عادت های سالم و افزایش بهره وری


همه ما در مکانی بوده ایم که انجام همه وظایف ، همگام بودن با کار یا همگام شدن با عادات سلامتی خود دشوار است. در عرض چند هفته می توانیم مثمر ثمرترین افراد اطراف باشیم.

سپس ما نمی توانیم ورزش کنیم ، قرارهای ملاقات را از دست بدهیم یا با رژیم خود شکست بخوریم. اجتناب از آن بسیار عالی است. در اینجا برخی از مفیدترین ویژگی های برنامه Fabulous آورده شده است.

1. لیست های انجام کار

گالری عکس (3 عکس)

یکی از کاربردهای بسیار مفیدی که برنامه Fabulous ارائه می دهد ، برنامه های صبح ، عصر و عصر است. این برنامه به شما امکان می دهد برای هر قسمت از روز خود یک سری برنامه های روزمره مانند کشش ، یادگیری ، دوش گرفتن یا مراقبه را تعیین کنید. لیستی از عادت های پیشنهادی ارائه خواهد شد ، اما مطمئناً خودتان می توانید این کار را انجام دهید.

می توانید هشدارها را برای هر روز تنظیم کنید تا به شما یادآوری شود که آنها را برای هر قسمت از روز استفاده کنید. هنگامی که تمام کارهای روزمره خود را در یکی از لیست های کار انجام دادید ، برنامه از شما استقبال می کند و در مسیر خود به سمت بهره وری پیش خواهید رفت.

باید توجه داشته باشید که نسخه رایگان برنامه دارای محدودیت هایی است. به عنوان مثال ، در ابتدا می توانید فقط چهار عمل را انتخاب کنید. با این حال ، با پیشرفت و ادامه کار روتین ، می توانید موارد بیشتری اضافه کنید. این برنامه همچنین این محدودیت ها را تعیین می کند تا در حدود ده کار خسته نشوید ، زیرا این امر می تواند زودتر منجر به لغو شود!

موضوعات مرتبط: نحوه تهیه لیست کارها با ماتریس آیزنهاور

گالری عکس (3 عکس)

Fabulous همچنین دارای مجموعه ای از کاربران دیگر است که می توانید با آنها حلقه ها ارتباط برقرار کنید. افراد می توانند داستان ها ، تجربیات و پیشرفت خود را به اشتراک بگذارند و از کاربران دیگر س questionsالاتی را برای پاسخ دادن بپرسند

اگر می خواهید سفر خود را عمومی تر کنید ، می توانید دستاوردهای بزرگ خود را در بخش انجمن به اشتراک بگذارید. در نهایت ، به بسیاری از افراد کمک می کند که درگیر کار شوند!

قبل از پیوستن به انجمن ، برنامه Fabulous از شما می خواهد تعدادی از اهدافی را که می خواهید به آن برسید انتخاب کنید تا نوع پست هایی را که در خبرمایه انجمن خود می بینید ، سفارشی کند.

به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید عشق به خود را بیشتر تمرین دهید ، انگیزه بیشتری پیدا کنید یا غذای سالم تری بخورید. فقط کافی است دسته های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و برنامه اطمینان حاصل می کند که پست های مرتبط و مفیدی را مشاهده می کنید.

اگر می خواهید فقط یکی از مناطق مورد علاقه خود را بررسی کنید ، می توانید دسته های خاصی از انجمن را در بالای صفحه خبرمایه خود انتخاب کنید. تعداد صفحات این انجمن شامل انگیزه ، بهزیستی ذهنی ، هیجان و تغذیه سالم است.

توجه داشته باشید که نمی توانید مستقیماً در بخش انجمن برنامه به سایر کاربران پیام ارسال کنید ، اما اگر می خواهید با افراد دیگر تعامل داشته باشید می توانید پست ها را نظر داده و لایک کنید.

3. کشف کنید

گالری عکس (3 عکس)

به عنوان بخشی از بخش کشف Fabulous ، شما می توانید بسیاری از چالش های عمومی را که می توانید به آنها بپیوندید ، همراه با دیگران قبل از چالش مشاهده کنید.

این بخش از برنامه انواع مختلفی از چالش ها را ارائه می دهد که می تواند به شما در هر تعداد جنبه از زندگی شما کمک کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید به آرامی شروع به کار کنید ، می توانید در برنامه ها به چالش “Short Walk” بپیوندید.

با این حال ، اگر می خواهید روی چیزی شخصی تر یا نزدیکتر به قلب خود تمرکز کنید ، این برنامه همچنین چالش هایی را ارائه می دهد که بر اضطراب ، غم و مهربانی متمرکز هستند. این چالش ها می توانند از نظر دشواری و ماهیت بسیار متفاوت باشند ، بنابراین می توانید چالشی را پیدا کنید که پاسخگوی نیازها و اهداف شما باشد.

اگر مطمئن نیستید که می خواهید چالش را شروع کنید یا خیر ، برنامه از شما س theال می کند “چرا این کار را می کنم؟” گزینه ای که در آن به شما توضیح مختصری می دهد که چرا هر چالش خاصی می تواند برای شما مفید باشد.

اگر می خواهید روی مهارت مراقبه خود تمرکز کنید ، بخش Discover این برنامه همچنین چالش های مدیتیشن را ارائه می دهد که طیف وسیعی از موضوعات را شامل می شود ، مانند تنفس عمیق و مراقبه همدلی.

پس از شروع چالش ، برنامه چند بار توصیه می شود که برای تکمیل چالش نیاز به تمرین عادت روزانه خود دارید. اما مطمئناً می توانید این زمان را متناسب با برنامه روزانه خود تنظیم کنید.

4. پیگیری آهنگ

گالری عکس (3 عکس)

این برنامه عالی دارای بخشی است که به شما امکان می دهد پیشرفت خود را ردیابی کنید و از سطح عملکرد خود مطلع شوید. در تقویم می توانید روزهایی را که روزهای صبح ، عصر و عصر خود را به پایان رسانده اید و همچنین عادات خاصی را که داشته اید یا کامل نکرده اید ، مشاهده کنید.

با تکمیل اقدامات و چالش ها ، می توانید موفقیت فعلی خود را نیز مشاهده کنید. می توانید برگه Success Rate را تغییر دهید تا ببینید عملکرد شما در هفته ، ماه یا سه ماه گذشته چقدر خوب بوده است ، بنابراین می توانید فراز و فرودهای پیشرفت خود را تشخیص دهید.

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد یک برنامه روزانه سفارشی را مشاهده کنید تا ببینید کدام اقدامات یا چالش هایی را که اخیراً انجام داده اید و کدام یک بعدی است.

مرتبط: حواس پرتی هایی که باعث می شوند بازدهی کمتری داشته باشید (و چگونگی جلوگیری از آنها)

5. الگوهای انگیزشی

این برنامه همچنین الگوهای الهام بخش یا اینفوگرافیک را به عنوان آخرین ویژگی مفید ارائه می دهد. می توانید از این الگوها برای کنترل عملکرد خود ، تغییر عادت های بد خود یا تمرین سلف سرویس استفاده کنید.

با پیشرفت ، برنامه نمودارهای مفیدتری در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید به عنوان پاداش رسیدن به نقاط عطف مهم تصور کنید!

با استفاده از پیوندهای زیر می توانید به راحتی برنامه را از Google Play یا Apple Store بارگیری کنید.

دانلود: نسخه افسانه ای اندروید iOS

اکنون می توانید تنها با یک اپلیکیشن زندگی خود را بهبود بخشید

Fabulous برای کمک به شما در دستیابی آسان به اهداف خود ، بدون خرد کردن یا احساس گناه ، طراحی شده است. انگیزه دادن به خود بیشتر تشویق است تا ترغیب ، بنابراین احساس می کنید کاملاً کنترل دارید.

نسخه برتر این برنامه ویژگی های اضافی مانند عادات نامحدود ، راهنماهای صوتی انگیزشی و یک برنامه گام به گام سفارشی را ارائه می دهد که شما را به اهداف خود راهنمایی می کند. Fabulous Premium سالانه حدود 40 دلار هزینه دارد ، اما با نسخه رایگان برنامه هنوز می توانید به تعدادی از ویژگی های عالی دسترسی پیدا کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *