15 بهترین وب سایت برای تماشای تلویزیون از طریق کامپیوتر بصورت آنلاین


با ظهور خدمات پخش جریانی ، اکنون بیشتر از هر زمان دیگری می توانید تلویزیون را تماشا کنید ، چه در حال تماشای سریال های تلویزیونی باشید ، چه در تماشای تلویزیون های زنده رایگان یا در فیلم های بی پایان.

در اینجا بهترین سایت ها برای تماشای تلویزیون بر روی رایانه یا لپ تاپ خود به صورت آنلاین وجود دارد.

اگر می خواهید سریال های تلویزیونی را بصورت آنلاین تماشا کنید ، Netflix پادشاه بی چون و چرای است.

شما می توانید همه چیز را پیدا کنید ، از بهترین درام های آن دوره گرفته تا نسخه های اصلی Netflix که تاکنون نشنیده اید. همچنین کتابخانه عظیمی از فیلم ها ، مستندها ، نمایش های کودکان و موارد دیگر وجود دارد.

مدت هاست که هولو مکانی است که مردم می خواهند نمایش های تلویزیونی رایگان را پخش کنند. می توانید قسمت های قدیمی نمایش هایی را که سالهاست تماشا نکرده اید ، پیدا کنید. اگر مایل به پرداخت هزینه هستید ، می توانید کتابخانه ای رو به رشد از فیلم ها و قسمت های تلویزیونی جدیدتر پیدا کنید.

امروز هیچ سطح آزاد وجود ندارد. اگر می خواهید فصل های فعلی نمایش های تلویزیونی معروف را تماشا کنید ، باید اشتراک بپردازید. Hulu همچنین مکان خوبی برای یافتن فیلم های اخیر و حتی برخی از سریال های اصلی است.

آمازون دو راه حل مختلف برای تماشای سریال ها و فیلم های تلویزیونی ارائه می دهد.

اول ، Amazon Prime Video وجود دارد. این سرویس رقیب Netflix است و شما می توانید به عنوان بخشی از اشتراک Amazon Prime خود به آن دسترسی داشته باشید. دوم ، شما می توانید نسخه های دیجیتالی نمایش ها و فیلم های تلویزیونی را که می توانید از طریق دستگاه های مختلف خود تماشا کنید اجاره یا خریداری کنید.

Vudu شروع به ارائه دستگاههای شخصی خود از طریق فناوری peer to peer کرد. در مارس 2010 ، والمارت این شرکت را به دست آورد و آن را به کتابخانه ای متشکل از هزاران فیلم و سریال تلویزیونی استریم تبدیل کرد. Walmart در سال 2020 به NBC و Warner فروخته شد.

قیمت گذاری Vudu برای اجاره های ویدئویی منفرد با ساختار قیمت گذاری آمازون قابل رقابت است ، با مزیت رقابتی اضافه شده بدون داشتن حق عضویت برای ثبت نام در Vudu. شما برای آنچه تماشا می کنید پرداخت می کنید.

این برنامه همچنین دارای یک بخش رایگان است. هرکسی می تواند بدون بارگیری تلویزیون به صورت رایگان تماشا کند. شما می توانید از بین کتابخانه ای متشکل از صدها فیلم یا نمایش تلویزیونی رایگان انتخاب کنید. همه نمایش ها و فیلم های تلویزیونی رایگان توسط تبلیغات تجاری پشتیبانی می شوند.

Xfinity Comcast با نام تجاری خود به سرعت در حال گسترش سرگرمی های خود است که شامل خدمات پخش جریانی رسانه های آنلاین است. سرویس ارائه شده به تمام مشتریان آن Xfinity Stream نام دارد.

این سرویس به مشتریان این امکان را می دهد تا از بین مجموعه های تلویزیونی و فیلم های معروف (و اخیر) یکی را انتخاب کنند.

اپل محتوای دیجیتالی را از طریق iTunes فراهم می کند. در iTunes ، متوجه دو دسته خواهید شد: نمایش های تلویزیونی و فیلم ها.

قیمت هر دو قسمت فیلم ها و اپیزودهای تلویزیونی با سایر سرویس ها مانند آمازون و Vudu قابل مقایسه است ، اما مزیت دسترسی سریع به iTunes از همه دستگاه های اپل به شما اضافه می شود.

Google محتوای دیجیتالی را از طریق Google Play در دسترس قرار می دهد. در Google Play ، بخش “فیلم و تلویزیون” را پیدا خواهید کرد که در آن می توانید هر دو قسمت فیلم ها و تلویزیون ها را در دستگاه های Android خود (و سایر دستگاه های Google) خریداری و پخش جریانی کنید.

قیمت ها معمولاً با iTunes برابر است ، اما باز هم ، مزیت استفاده از این سرویس این است که دسترسی سریع به همه سرگرمی های مورد علاقه خود را مستقیماً از دستگاه های Android خود سریع و آسان می کند. سریع ، آسان و بدون نیاز به اشتراک.

Fandango مدت هاست که یکی از محبوب ترین سایت های بررسی فیلم در اینترنت است. اما این سایت همچنین مکانی است که ممکن است بخواهید به آنجا بروید و فیلم تماشا کنید. سرویس پخش زنده Fandango FandangoNOW نام دارد.

هیچ هزینه اشتراک وجود ندارد. شما فقط باید هزینه سریال ها و فیلم هایی را که می خواهید تماشا کنید به صورت انتخابی بپردازید.

https://www.youtube.com/watch؟v=gNC_Umji-Fk

بسیاری از سرویس هایی که تاکنون ارائه داده ایم به جای اینکه به شما امکان پخش مستقیم تلویزیون را بدهند ، برای پخش همزمان تلویزیون درخواستی مناسب هستند. اما قلعه ها متفاوت هستند. به شما امکان می دهد چندین شبکه تلویزیونی منظم آمریکایی را در زمان واقعی پخش کنید.

دو بسته نارنجی و آبی موجود است. Orange امکان دسترسی به AMC ، CNN ، ESPN ، شبکه غذایی ، TBS و چندین کانال اصلی دیگر را فراهم می کند. بلو کانال های FOX و NBC را اضافه می کند. می توانید همزمان با یک دستگاه نارنجی و حداکثر سه دستگاه را با رنگ آبی تماشا کنید.

تلویزیون اسلینگ ارزان تر از رقبا است زیرا هیچ برنامه محلی وجود ندارد. با این حال ، ما نحوه تماشای تلویزیون محلی را با استفاده از روش های دیگر نشان دادیم.

این سرویس فقط در ایالات متحده موجود است.

اگر می خواهید تلویزیون آنلاین را بصورت آنلاین تماشا کنید ، YouTube TV را بررسی کنید. این برنامه از بیش از 60 شبکه تلویزیونی آمریکایی برنامه های زنده را پخش می کند. بزرگترین شبکه های کشور شامل می شوند – مانند ABC ، ​​CBS ، NBC ، FOX ، CNN ، TBS و ESPN. همچنین می توانید از کانال های بین المللی مانند BBC World News لذت ببرید.

اگر طرفدار فوتبال یا بیس بال هستید ، YouTube TV نیز ضروری است. او با برخی از بازارها با MLB.tv و پخش منطقه ای با تیم های MLS معامله دارد.

پس از راه اندازی اولیه در نیویورک ، لس آنجلس ، شیکاگو ، فیلادلفیا و سانفرانسیسکو ، YouTube TV اکنون در 98 درصد از خانه های آمریکایی در دسترس است.

اگر می خواهید یک سرویس تلویزیون زنده در سطح بودجه برای رایانه شخصی یا دستگاه همراه خود داشته باشید ، Philo را بررسی کنید. هزینه دسترسی علی رغم کمبود شبکه های برتر ، 20 دلار است.

Philo هنوز هم یکی از سرویس های جریانی است که ارزش پول را ارائه می دهند ، بنابراین ارزش دارد که بررسی کنید.

DirecTV Now به شما امکان پخش رایگان تلویزیون را نمی دهد ، اما با پرداخت هزینه ناچیزی ماهانه می توانید به بسیاری از برنامه های تلویزیونی زنده دسترسی پیدا کنید. این سرویس در صورت درخواست ، نمایش ها و فیلم های تلویزیونی را ارائه می دهد.

بسته اصلی شامل کانال هایی از بسیاری از شبکه های تلویزیونی برجسته آمریکا ، از جمله A&E ، AMC ، CBS ، Discovery ، Disney ، FOX ، NBC و Univision است. اگر هزینه اضافی پرداخت کنید ، به HBO GO ، Showtime on Demand ، Starz on Demand و Max GO نیز دسترسی خواهید داشت.

باز هم ، این برنامه فقط برای افرادی که در ایالات متحده زندگی می کنند در دسترس است.

اگر می خواهید نمایش های تلویزیونی رایگان تماشا کنید ، گزینه های شما محدودتر است. البته فرصت های غیرقانونی زیادی وجود دارد ، اما اگر می خواهید در چارچوب قانون بمانید (و باید هم باشید) ، خدمات کمتری در دسترس است.

اگر آمریکایی هستید ، همیشه ارزش دارد که USTVNow را بررسی کنید. یک طرح رایگان وجود دارد که به پنج کانال دسترسی دارد. آنها ABC ، ​​CBS ، CW ، PBS و My9 هستند.

با پرداخت 19 دلار در ماه ، می توانید به 24 کانال ارتقا دهید. این کانالها شامل AMC ، Animal Planet ، BBC America ، Bravo ، CNBC ، Comedy Central ، Discovery Channel ، ESPN ، ESPN2 ، FX ، FOX News ، MSNBC ، National Geographic ، NBC Sports ، Nickelodeon ، Syfy و TLC هستند.

برای استفاده از USTVNow باید تابعیت یا مقیم آمریکا باشید.

تلویزیون پلوتو روش دیگری برای تماشای آنلاین تلویزیون و فیلم رایگان است.

لیست محتوا کمی با برنامه ها و سرویس هایی که تاکنون در مورد آنها بحث کردیم متفاوت است. اگرچه برخی از شبکه های تلویزیونی عمده در دسترس هستند – از جمله بلومبرگ ، اسکای نیوز و CNBC – بسیاری از کانال ها فقط شبکه های آنلاین مانند Cheddar و Newsy هستند.

پلوتو همچنین چندین کانال فیلم طاقچه را ارائه می دهد که روی ژانر خاصی تمرکز دارند. به عنوان مثال ، وسترن در تلویزیون پلوتو ، عاشقانه در پلوتو تلویزیون ، خانواده پلوتو تلویزیون ، پلوتو ترسناک تلویزیون و بسیاری دیگر وجود دارد.

در کل بیش از 100 کانال تلویزیونی رایگان برای تماشا وجود دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=zUKynRArZ3A

همه کسانی که ورزش را دوست دارند باید توجه جدی به FuboTV داشته باشند. او متخصص پخش NFL ، MLB ، NBA و فوتبال از سراسر جهان است. این برنامه دارای حقوق انحصاری زبان انگلیسی برای مسابقات جمعه شب در لیگ MX مکزیک است. این محبوب ترین لیگ فوتبال در ایالات متحده است.

ما در صورت نیاز به گزینه دیگری ، سایتهای بیشتری را برای پخش جریانی ورزشی مورد بررسی قرار داده ایم.

سایت های شبکه تلویزیونی را فراموش نکنید!

سرانجام ، همیشه بهتر است وب سایت های شبکه های تلویزیونی عمده را بررسی کنید. اکثر نام های بزرگ یک یا دو روز پس از پخش آخرین روشهای تلویزیونی خود را مشاهده می کنند.

برخی از آنها نیاز به اتصال کابل موجود دارند (بنابراین ممکن است راه حل چاقو نباشد). با این حال ، دیگران پیشنهادهای خود را برای همه قابل دسترسی می دانند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *