آخرین به روزرسانی مرورگر Vivaldi با چهار ویژگی عمده کشتار فناوری همراه است


سرانجام ، پس از مدت ها انتظار ، Vivaldi مجموعه ای از ویژگی های اضافی را برای مرورگر خود ارائه داده است که با ویژگی های ارائه شده توسط مارک های بزرگ مقایسه می شود. تلاش های سرویس گیرنده وب Google و Microsoft.

Vivaldi 4.0 به روز رسانی غنی از ویژگی ها

اگر از ویوالدی استفاده می کنید ، پیام آخرین پست در وبلاگ Vivaldi.com مطمئناً خبر خوش آمدگویی خواهد بود. چرا از آنجا که Vivaldi 4.0 در اینجا است و مجموعه ای از ویژگی های جالب جدید را به همراه دارد که به دنبال دستاوردهای بزرگ فناوری هستند. ویوالدی می گوید:

یک لحظه مهم فرا رسیده است: Vivaldi 4.0 اینجا است. به زبان ساده ، دوره اعتماد کورکورانه به شرکت های بزرگ فناوری به پایان رسیده است.

اکنون می توانید آخرین نسخه Vivaldi را دریافت کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به صفحه بارگیری Vivaldi.com بروید و می توانید آن را در چندین سیستم عامل بارگیری کنید.

ویژگی های جدید Vivaldi 4.0 چیست؟

در کل چهار ویژگی اضافی وجود دارد ، اگرچه بخاطر داشته باشید که سه مورد از این ویژگی ها هنوز در نسخه بتا هستند. در نتیجه ، ممکن است با خطا یا اشکال عجیبی روبرو شوید. با این حال ، Vivaldi Technologies در تلاش است تا با پیشرفت بتا این مسائل را برطرف کند.

بنابراین ما به چه ویژگی هایی نگاه می کنیم؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

ترجمه ویوالدی

همانطور که انتظار دارید ، Vivaldi Translate راهی برای تبدیل متن آنلاین از زبان دیگر به زبان خود شما است. با این وجود ، در اینجا رازداری مهم است. به عنوان مثال ، Google Translate به معنای واقعی کلمه هر آنچه را که ترجمه می کنید در برنامه ترجمه خود ذخیره می کند. ترجمه ویوالدی اینگونه نیست.

این بدان معناست که شما می توانید صفحات ترجمه شده به زبان خود را – نه تنها به سرعت و به آسانی – بلکه همچنین با خیال راحت و ایمن ، بدون دخالت گوگل یا شخص ثالث در کار خود ، بخوانید. خوب.

تقویم ویوالدی

آیا می خواهید دنیا و سگ او بدانند که شما در 21 ژوئن ساعت 11 قرار ملاقات برای جراحی دارید؟ یا جمعه شب قرار داغ؟ Vivaldi این را برای شما نمی خواهد ، به همین دلیل ویژگی تقویم آن یک مزیت واقعی است.

می توانید تقویم خود را به عنوان یک فضای خصوصی نگه دارید یا آن را به اشتراک بگذارید ، اما فقط با افرادی که می خواهید ببینید. یک گزینه تقویم متنوع با بسیاری از ویژگی های مفید.

آسیاب ویوالدی

ممکن است فکر کنید مشتریان ایمیل اختصاصی کمی از رده خارج می شوند. با این حال ، جدا کردن سرویس گیرنده ایمیل خود از سرویس گیرنده وب به این معنی است که می توانید هنگام برقراری ارتباط از حریم خصوصی بیشتری برخوردار شوید.

این باعث می شود Vivaldi Mail. این یک سرویس گیرنده ایمیل دسک تاپ است که برای عملکرد به سرویس دهنده های از راه دور پست الکترونیکی وب مدیریت نمی شود. بنابراین ، همه ایمیل های شما فقط برای چشم شما است ، نه برای Google یا Microsoft برای مشاوره هدفمند بازاریابی.

خوراک خوان ویوالدی

خوانندگان خوراک برای مصرف اخبار و مقالات از اینترنت ، همه در یک مکان ، بسیار مفید هستند. بیشتر مرورگرها نسخه های خود را از خوانندگان فید دارند ، اما آیا تا به حال محتوایی را تماشا کرده اید و می پرسید چرا ، به خاطر خدا ، چرا

مرتبط: برنامه های RSS خوان منحصر به فرد برای به روز نگه داشتن خبرخوان شما

این احتمالاً به این دلیل است که بسیاری از خوانندگان نمایش پست های اسپانسری را نیز شامل می شوند ، این بدان معناست که مارک برای ارائه محتوای آنها هزینه پرداخت کرده است. Vivaldi Feed Reader فقط مقالاتی از مارک های مورد علاقه شما را نشان می دهد. بنابراین دیگر “ما HelloFresh را با Gusto مقایسه کردیم. حدس بزنید چه کسی برنده شد؟ (با حمایت HelloFresh)” دیگر در نمایش های خود مشاهده نمی کنید (من شما را تماشا می کنم ، جیبی).

به Vivaldi 4.0 ارتقا می دهید؟

این یک ضرورت است ، زیرا این ویژگی های اضافی در حال حاضر ویوالدی را به عنوان رقیبی برای نگرانی های گوگل و مایکروسافت قرار می دهند. بنابراین ، اگر کاربر Vivaldi هستید ، به روزرسانی ها را بارگیری کنید و ببینید که مرورگر Vivaldi چگونه پیشرفت کرده است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *