تمام آنچه نیاز است بدانید


اگر کاربر Roku هستید ، می توانید به محتوای اصلی کاملاً اختصاصی تحت لوای Roku Originals دسترسی پیدا کنید. در ماه مه 2021 به مناسبت روز ملی پخش Roku راه اندازی شد. در حالی که Roku به طور سنتی محلی برای تماشای مطالب سایر سرویس ها بوده است ، این رونمایی اولین ورود عمده Roku به عرضه های اصلی است.

در هنگام راه اندازی ، Roku Originals 20 نمایش با بازی کوین هارت ، لیام همسورث ، آدام دیوین و کریسی تیگن ارائه داد که در ژانرهای مختلف از جمله کمدی ، واقعیت و اکشن بازی کرده است.

بنابراین دقیقاً چه چیزی از روکو می آید و چگونه آنها را می بینید؟

ROCCO ORIGINAL ORIGINAL ROSE از KOIBI CLEAR

اولین حساب دارایی روکو علی رغم نام اصلی نیست. به این دلیل که این نمایش ها بقایای Quibi است ، یک سرویس پخش کوتاه مدت که از اوایل سال 2020 راه اندازی شد و فقط شش ماه بعد تا شد.

ایده Quibi استخدام A-Lists برای تولید و شرکت در نمایش هایی با اپیزودهای بیشتر از هشت دقیقه برای جذب جوانان در حال حرکت بود. اما پرتاب بلافاصله پس از شروع بیماری همه گیر ویروس کرونا انجام شد ، در حالی که بیشتر مخاطبان هدف در خانه بودند و به هیچ وجه حرکت نمی کردند.

در ژانویه 2021 ، سه ماه پس از بسته شدن Quibi ، Roku کتابخانه Quibi را خریداری کرد و از برنامه های خود برای شروع مجدد نمایش ها خبر داد. آنها نام Quibi را پس گرفتند و نمایش ها را Roku Originals نامیدند.

روکو در ابتدا 75 نمایش داشت ، احتمالاً با هدف انتشار نمایش های دیگر در تاریخ بعدی.

مرتبط: ظهور و سقوط کوبی: چه اشتباهی؟

چه کسی به دارایی های روکو دسترسی دارد؟

دارایی های Roku برای هر کسی که حساب Roku دارد در دسترس است. به محض راه اندازی ، کلیه پیشنهادات بصورت رایگان در دسترس بوده و توسط تبلیغات پشتیبانی می شوند. نسخه های اصلی نیز در برنامه موبایل Roku موجود است.

نحوه دستیابی به دارایی های روکو

برای دسترسی به دارایی های روکو دو روش مختلف وجود دارد. در منوی اصلی Roku گزینه Roku Originals وجود دارد که می توانید مستقیماً برای دسترسی به منوی Originals آن را انتخاب کنید.

علاوه بر این ، منوی Roku Originals به عنوان بخشی از Roku Channel ، یک کانال متعلق به Roku ، در منوی معمول هر دستگاه Roku در دسترس است. علاوه بر این ، Roku Originals از دسته های مختلف کانال Roku پخش می کند.

تفاوت Roku Origins با Roku Channel چیست؟

Roku Originals و Roku Channel دو چیز متفاوت هستند ، اگرچه Roku Originals در کانال Roku گنجانده شده است.

کانال Roku چیزهای بیشتری به شما ارائه می دهد. این شامل کانال های تلویزیونی زنده پشتیبانی شده توسط تبلیغات فیلم ها و نمایش های تلویزیونی و امکان اشتراک در سایر سرویس های پخش جریانی از طریق Roku است.

موضوعات مرتبط: بهترین کانالهای رایگان Roku که نمی توانید از دست بدهید

برنامه های آینده Roku برای نسخه های اصلی

اعتقاد بر این است که Roku برنامه های بزرگی برای محتوای اصلی در آینده دارد ، حتی پس از نمایش هایی که پس از مرگ Quibi ظاهر شد.

در فوریه 2021 ، اندکی پس از اعلام خرید Quibi ، آگهی استخدام موقعیت حقوقی Roku بصورت آنلاین ظاهر شد تا “لیست گسترده ای از محتوای اصلی” پردازش شود. این نشان می دهد که Roku ، مانند بسیاری از شرکت های فناوری ، در حال برنامه ریزی برای رونق زیادی در ارائه پیشنهادات خود است ، اگرچه این شرکت به طور رسمی چنین برنامه هایی را اعلام نکرده است.

آیا نسخه های اصلی Roku با Roku کار خواهند کرد؟

دارایی های Roku در اینجا وجود دارد که متشکل از موادی است که از Quibi ترک شده باقی مانده است ، اما دوباره بسته بندی می شود به گونه ای که احتمال دارد آنها را بیش از آنچه در این سیستم عامل مرده قرار داشتند ، در مقابل چشم قرار دهد.

اگر کاربر Roku باشید دسترسی به آن آسان است و در کانال موجود Roku یکپارچه است و به شما اجازه می دهد نمایش ها مانند هرگز در Quibi اصلی ویروسی یا دهان به دهان شوند.

Roku میلیون ها مشتری در طی همه گیر شدن بیماری اضافه کرد و اکنون به نظر می رسد آماده تبدیل شدن به یک بازیگر اصلی در دنیای محتوای اصلی است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *