چگونه از شر تبلیغات آزار دهنده در اینستاگرام خلاص شویم


از آنجا که اینستاگرام تبلیغات و فیدهای بی نظم زمانی را ارائه می دهد ، پستهای پولی در خبرمایه کاربران کم نیست. امروزه پیمایش در برنامه شما مانند رانندگی در چندین بیلبورد در بزرگراه یا تماشای تلویزیون کابلی است.

بنابراین ، اگر از پیمایش در تبلیغات آزار دهنده اینستاگرام خسته شده اید ، ادامه مطلب را بخوانید. این مقاله به شما دستورالعمل های گام به گام نحوه کاهش و حذف تبلیغات اینستاگرام را می دهد.

تبلیغات اینستاگرام چگونه کار می کند

خيلي غيرعادي است که ذهن خود را تحت فشار قرار دهيد اينکه چه زماني مارک هايي را دنبال مي کنيد که سعي مي کنند محصولات شما را بفروشند فقط براي اينکه بفهمند شما به دنبال تبليغاتي با هزينه هستيد ، نه فقط يک پست.

تبلیغات اینستاگرام با ردیابی فعالیت شما در برنامه کار می کند. هر چقدر با لایک یا نظر در مورد مارک های تجاری آن با محتوای آن ارتباط برقرار کنید ، بیشتر احتمال دارد هدف تبلیغات آن برند قرار بگیرید.

بیشتر بخوانید: اینستاگرام تب جدید Drops را به برگه Store اضافه می کند

اما این تنها راه یافتن شما در این تبلیغات نیست. اینستاگرام همچنین فعالیت شما را در سایر وب سایت های متعلق به فیس بوک و حتی وب سایت های شخص ثالث ردیابی می کند.

آیا تا به حال با کمک گوگل کفش های کتانی نایک را مرور کرده اید ، پس از مدت کوتاهی با تبلیغات کفش کتانی در فیس بوک و اینستاگرام بمباران شدید؟ ممکن است عجیب به نظر برسد و شما را بترساند ، اما از این طریق فیس بوک با تبلیغات مناسب در برنامه های مختلف شما را راهنمایی می کند.

فیس بوک این کار را از طریق سرویس تغییر مسیر خود ، فیس بوک تبادل انجام می دهد ، که به تبلیغ دهندگان امکان می دهد تا عادات مرور آنلاین شما را ردیابی کنند تا بتوانند تبلیغات مرتبط تری را به شما نشان دهند. علاوه بر این ، ممکن است چندین بار تبلیغات مشابه را مشاهده کرده و آنها را سرزده و تکراری کنید – که می تواند تجربه درون برنامه ای شما را خراب کند.

مرتبط: فیس بوک و اینستاگرام اعلان هایی را اضافه می کنند که ردیابی کاربران برنامه های آنها را رایگان نگه می دارد

نحوه تشخیص تبلیغات در اینستاگرام

گالری عکس (2 عکس)

تبلیغات اینستاگرام در خبرمایه اصلی شما و در استوری های استیکر شما نشان داده می شوند حمایت شده توسط بالای پست ، با نام تجاری. شامل یک دکمه اقدام در پایین است. یک پست حمایت شده می تواند یک تصویر یا یک ویدیو باشد و از شما می خواهد که بر اساس هدف تبلیغاتی شرکت اقدامی انجام دهید.

در اینجا برخی از اقدامات ممکن است از شما خواسته شود انجام دهید:

 • الآن نصب کن برای تبلیغات مربوط به برنامه
 • دانلود برای بارگیری تبلیغ شده.
 • ضبط برای ثبت نام در سایت
 • اکنون خرید کنید برای خرید کالای تبلیغ شده.
 • اطلاعات بیشتر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا خدمات تبلیغ شده.

نحوه مشاهده اطلاعات مربوط به تبلیغات در اینستاگرام

گالری عکس (3 عکس)

اینستاگرام تبلیغاتی را که با آنها تعامل دارید ردیابی می کند فعالیت تبلیغاتی . برای مشاهده این فعالیت ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. کلیک کنید تصویر پروفایل شما در گوشه پایین سمت راست برای رفتن به پرونده شناسایی مال شما
 2. کلیک کنید منو با سه میله در گوشه بالا سمت راست ، سپس به بروید تنظیمات .
 3. کلیک کنید آگهی ها ، سپس انتخاب کنید فعالیت تبلیغاتی .

به شما ظاهر می شود فعالیت تبلیغاتی فعالیت اخیر شما بر اساس پست های شما شما می توانید انتخاب کنید مباحث تبلیغاتی برای اینکه به اینستاگرام بگویید چه موضوعاتی را ترجیح می دهید تبلیغات را نبینید ، اما این تبلیغات به طور کلی حذف نخواهد شد – فقط تبلیغات برای موارد خاص.

نحوه حذف تبلیغات اینستاگرام

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید برای حذف تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید ، مانند مخفی کردن و گزارش دادن برخی تبلیغات اینستاگرام و مسدود کردن حساب های خاص.

با این حال ، یک احتیاط وجود دارد: اگرچه مسدود کردن تبلیغات اینستاگرام کاملاً غیرممکن است ، شما می توانید تبلیغات نامناسب یا آزار دهنده را در برنامه هر بار مشاهده کنید محدود یا مسدود کنید. . این می تواند به ایجاد تغییر محسوسی در عملکرد عملی برنامه کمک کند ، بنابراین ارزش یکبار امتحان را دارد.

این است که چگونه …

روش 1: مخفی کردن تبلیغات اینستاگرام

گالری عکس (2 عکس)

اگر تبلیغ خاصی شما را آزار داد یا تکرار کرد ، به راحتی می توانید آن را پنهان کنید.

برای پنهان کردن تبلیغ در اینستاگرام ، فقط این مراحل را دنبال کنید:

 1. وقتی خبرمایه خود را مرور کردید و پستی با حمایت مالی را که دوست ندارید پیدا کردید ، روی ضربه بزنید لیست سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پست.
 2. کلیک کنید مخفی کردن تبلیغ .
 3. در صورت درخواست چرا این تبلیغ را مخفی می کنید؟ مناسب ترین گزینه را از لیست نشان داده شده انتخاب کنید. این کار برای کمک به اینستاگرام است تا در آینده ، تجربه تبلیغات خود را در برنامه جهت یابی کند.

علامت گذاری نامناسب یا نامناسب از آن احتمال بروز مجدد آگهی در خبرمایه شما را کاهش می دهد – مخاطب اشتباه آگهی محسوب می شوید. به سادگی انتخاب گزینه دیگری می تواند فرکانس مشاهده آن را کاهش دهد.

اگر می خواهید به دلیل نقض استانداردهای جامعه یا تبلیغ جعلی ، تبلیغی را از اینستاگرام حذف کنید ، باید از روش دوم استفاده کنید …

متصل: نحوه اتصال (و قطع ارتباط) اینستاگرام از یک حساب فیس بوک

روش 2: گزارش تبلیغات در اینستاگرام

گالری عکس (2 عکس)

برای گزارش تبلیغاتی که به نظر شما نامناسب یا گمراه کننده است ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. کلیک کنید لیست سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پست.
 2. کلیک کنید یک آگهی را گزارش دهید .
 3. در زیر چرا این آگهی را گزارش می کنید؟ ، دلیل گزارش این تبلیغ را از لیست ارائه شده انتخاب کنید.

با این حال ، مراقب باشید در صورت نقض هیچ خط مشی یا گمراه کردن کاربران ، گزارش سوre گزارش ندهید.

روش 3: حساب های مارک تجاری را منع کنید

گالری عکس (3 عکس)

آخرین روش برای حذف تبلیغات اینستاگرام مسدود کردن حساب فرستنده است. اینگونه است:

 1. کلیک کنید نام شرکت یا مارک تجاری بروشور برتر این شما را به سمت سوق می دهد مشخصات .
 2. کلیک کنید لیست سه نقطه در گوشه سمت راست بالای نمایه.
 3. روی غیرفعال کردن کلیک کنید.
 4. دو گزینه پیش روی شما قرار خواهد گرفت: اینکه آیا می خواهید فقط یک حساب خاص را مسدود کنید یا اینکه می خواهید حساب های دیگری را که شرکت ممکن است در آینده ایجاد کند مسدود کنید. اولین گزینه را انتخاب کرده و فشار دهید ممنوع کردن .

البته ، این فقط تبلیغات را از یک صفحه حذف می کند و شما باید این کار را برای هر حساب تبلیغ دیگری که نمی خواهید از آن تبلیغ کنید ، تکرار کنید.

اگر تبلیغ خاصی وجود داشته باشد که هرگز نمی خواهید از او بشنوید و نمی خواهید در اینستاگرام او را دنبال کنید ، این کار خوب است.

موضوعات مرتبط: چرا تبلیغات هدفمند تهدیدی جدی برای حریم خصوصی شما است

تبلیغات اینستاگرام را حذف کنید تا عملکرد درون برنامه خود را بهبود ببخشید

اگرچه روش مطمئنی برای حذف کامل و دائمی تبلیغات در اینستاگرام وجود ندارد ، اما روش های ذکر شده در این مقاله باعث کاهش چشمگیر تبلیغات شما می شوند.

متأسفانه ، این کار باید به دفعات مواجه شدن با تبلیغات انجام شود ، زیرا هیچ راهی آسان برای حذف یک باره تبلیغات اینستاگرام وجود ندارد. با این حال ، لازم به ذکر است که شما می خواهید یک تجربه آرام در برنامه داشته باشید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *