آنکر هدفون های به روز شده Soundcore Life P3 ANC را معرفی کرده است که بیش از بودجه است


Anker نسخه جدیدی از هدفون های بسیار محبوب Soundcore Life خود را راه اندازی می کند: Soundcore Life P3 جدید و بهبود یافته.

Soundcore Life P3 با بهبود حالت ANC چند حالته ، میکروفن های بیشتر برای وضوح بهتر تماس و حالت کاملاً جدید و یکپارچه “هدفونهای خود را پیدا کنید” ، برای مکانهای متوقف شده Life P2 ادامه خواهد یافت .

هدفون “Ultra Upgrade” Soundcore Life P3 آماده راه اندازی است

آنکر Life P3 را به عنوان نسخه “به شدت ارتقا یافته” نسل قبلی Soundcore Life P2 برای سال 2020 معرفی کرده است. البته ، این تخمین بسیار بزرگی است ، اما Anker در ارائه محصولات صوتی خود تا حد زیادی سابقه خوبی دارد.

برخی از نسخه های قابل توجه ارتقا برای Life P3 در دسترس است. از اهمیت ویژه ای می توان به جهش اندازه راننده اشاره کرد که باعث افزایش درایورهای بیولوسلوز کامپوزیت 11 میلی متری درایورهای گرافن 6 میلی متری Life P2 می شود. این به تنهایی به Life P3 امکان می دهد صدای کلی قابل توجه تری با تفاوت صوتی بهتر بین انواع صوتی ارائه دهد.

مرتبط: بررسی Anker Life Q35: ANC ممتاز و صدای عالی با قیمت شیک

میکروفون به این موارد اضافه شده است که هم برای ANC و هم برای کیفیت تماس خبر خوبی است. Soundcore Life P3 می تواند با بهره مندی از حالت چند حالته ANker ، جابجایی بین حالت های داخلی ، فضای باز و ترانزیت و همچنین حالت های شفافیت هنگام بیرون رفتن.

یک ارتقاgrade مفید دیگر – و واقعاً تعجب آور است که هدفون های بیشتری از این ویژگی برخوردار نیستند – ویژگی Find Your Earbuds است. از طریق برنامه Soundcore ، می توانید اتصال هدفون Life P3 گمشده خود را آزمایش کنید و باعث ایجاد سر و صدای زیادی می شود و شما را به سمت هدفون های مورد علاقه خود سوق می دهد.

در کنار این پیشرفت ها ، Anker حالت بازی جدیدی را به هدفون های Life P3 اضافه می کند. اگرچه آنها حالت بازی خود را خیلی گسترش نداده اند ، اما باید روی برخی از جلوه های صوتی در محیط بازی متمرکز شود ، باعث می شود عکس ها بلندتر و هیجان انگیزتر شوند یا مراحل انتخاب هنگام نزدیک شدن آسان تر باشد.

Anker Soundcore Life P3 باتری خوبی دارد

علاوه بر صدا ، عمر باتری مهمترین ویژگی این گوشی است. Soundcore Life P3 بسته به تنظیمات ANC شما ، تا 7 ساعت پخش را پشتیبانی می کند ، با یک کیف شارژ که امکان پخش تا 35 ساعت را فراهم می کند.

مرتبط: بهترین کابلهای فلش برای شارژ iPhone یا iPad شما

چهل ساعت دویدن با هم به اندازه کافی مناسب هستند – آنها بسیار دور از سطح جهانی هستند ، اما شما در مسیر کار یا قبل از اینکه برای دویدن بروید گیر نمی کنید.

یکی از معایب اندک Soundcore Life P3 ، افت از ضد آب و ضد گرد و غبار IPX7 به IPX5 است. گرچه افت رتبه است ، اما مسئله بزرگی نیست. هدفون جدید Life P3 همچنان در برابر عرق ، باران و گرد و غبار محافظت می کند که برای اکثر افراد بیش از حد کافی است.

می توانید هدفون Soundcore Life P3 را تا 5 ژوئیه پیش سفارش دهید ، زمانی که آنها با قیمت 80 دلار در رنگ های سیاه ، آبی ، سفید ، آبی و قرمز روانه بازار می شوند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *