اندروید 12 بتا 2 منتشر شد: ظاهر بهتر و ایمن تر


گوگل دیروز Android 12 Beta 2 را برای کاربران Pixel تحت فشار قرار داد و علاوه بر پر کردن برخی از “سوراخ” هایی که در Google I / O ایجاد کرده اند ، برخی از ویژگی های جدید از جمله رابط جدید “تنظیمات اینترنت” را اضافه کرد.

در تنظیمات سریع Android 12 Beta 2 می توانید دکمه جدیدی به نام “اینترنت” مشاهده کنید. پس از کلیک در پایین صفحه ، یک منوی بازشو ظاهر می شود که در آن کاربران می توانند شبکه ها را انتخاب کنند ، از جمله شبکه های تلفن همراه و شبکه های Wi-Fi.

درست است ، Google این دو نوع شبکه را با هم ترکیب می کند و هر دو متعلق به این منوی “اینترنت” هستند ، جایی که کاربران می توانند به سرعت بین تلفن همراه یا Wi-Fi جابجا شوند.

گوگل گفت این ایده برای کمک به کاربران “جابجایی بین اپراتورهای تلفن همراه خود برای حل راحت تر مشکلات اتصال شبکه” طراحی شده است. با این حال ، هنوز مشخص نیست که آیا این منطق عملیاتی در نسخه رسمی Android 12 ظاهر می شود یا خیر. گوگل در حال جمع آوری بازخورد از کاربران است تا مشخص کند این ویژگی در نسخه رسمی باقی می ماند یا خیر.

settings تنظیمات جدید اینترنت در Android 12

فکر می کنم کاربران iOS 14 با یک ویژگی آشنا هستند: اعلان های خوانده شده از کلیپ بورد. در iOS 14 ، وقتی برنامه محتوای کلیپ بورد را می خواند ، یک پنجره بازشو در بالای صفحه ظاهر می شود تا شما را مطلع کند.

اندروید 12 بتا 2 نیز از این ویژگی برخوردار است ، اما برخلاف iOS 14 ، در پایین صفحه ظاهر می شود.

▲ تصویر از: cnBeta

در ورودی و خروج گوگل ، گوگل با اشتیاق اظهار داشت که اندروید 12 می تواند با استفاده از ویژگی استخراج رنگ مناسب ترین رنگ را به طور خودکار از پس زمینه کاربر استخراج کرده و آن را در رابط کاربر اعمال کند.

این ویژگی اکنون به طور رسمی در Android 12 Beta 2. در دسترس است. هنگامی که تصویر زمینه دیگری را برای Pixel خود تغییر می دهید ، متوجه می شوید که کل رابط کاربری سیستم با رنگ جدیدی متناسب با تصویر زمینه شما جایگزین شده است ، از جمله رنگ تنظیمات سریع دکمه ها ، کشوی برنامه و رابط تنظیمات.

به طور کلی سازگاری دانش را بهبود می بخشد.

عکس: droidlife

عکس: droidlife

یکی دیگر از ویژگی های مهم بروزرسانی آندروید 12 بتا 2 ، داشبورد حریم خصوصی است که در آن کاربران می توانند هر بار که هر برنامه اطلاعات شخصی مانند میکروفون ، دوربین و موقعیت مکانی تلفن را می خواند ، مشاهده کنند.

برای برنامه های تقلبی که “اجازه استفاده از آنها را نمی دهند” ، Google همچنین یک راه حل دارد:

وقتی برنامه سعی می کند به داده های شخصی شما دسترسی پیدا کند ، سیستم از شما س ifال می کند که آیا اجازه می دهید؟ اگر انصراف را انتخاب کنید ، سیستم باعث می شود برنامه به اشتباه باور کند که مجوز دارد ، اما در واقع نمی تواند اطلاعات شخصی شما را دریافت کند.

طبق برنامه گوگل ، اندروید 12 دارای 4 نسخه بتا خواهد بود. طبق تاریخ های عرضه قبلی ، نسخه رسمی اندروید 12 از حدود ماه سپتامبر در دسترس خواهد بود.

# خوش آمدید برای پیگیری حساب رسمی WeChat Aifaner: Aifaner (شناسه WeChat: ifanr) ، محتوای هیجان انگیزتری در اسرع وقت در اختیار شما قرار می گیرد.

تخته سه لا Ai لینک اصلی · مشاهده نظرات · سینا ویبومنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *