کاربران ارتقا system سیستم Zaobao Huawei Hongmeng بیش از 10 میلیون نفر است / دو ثروتمند جهان یک پنی مالیات پرداخت نکرده اند / اولین کشوری که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی در نظر گرفت


گزارش صبح

 • تعداد کاربران ارتقا دهنده سیستم Huawei Hongmeng از 10 میلیون نفر گذشته است
 • بزوس طی دو سال یک پنی مالیات پرداخت نکرده است
 • السالوادور اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان واحد پول قانونی خود برگزید
 • اپل “M1X MacBook Pro” را به عنوان برچسب ویدیویی WWDC لیست می کند
 • با کمک هوش مصنوعی ، خط مترو در فرودگاه پکن خرید بلیط های صوتی را باز می کند
 • مایکروسافت Xbox Series X / S National Bank Edition برای فروش است
 • گوگل یک کابل زیردریایی بین ایالات متحده و آرژانتین ایجاد خواهد کرد
 • اپل به دلیل “سرکوب مخالفان احتمالی تحت عنوان محافظت از حریم خصوصی مصرف کننده” انتقاد کرد
 • فیس بوک در حال استفاده از ویدئو و گپ برای ارتقا تجارت الکترونیکی در روستاهای ویتنام است
 • DoorDash ، بزرگترین بستر تحویل مواد غذایی در ایالات متحده ، در حال گسترش به ژاپن است
 • این همه گیر زباله های الکترونیکی را کاهش می دهد اما شکاف دیجیتالی را گسترش می دهد
 • Zhong Xuegao برای شروع روند ورود به سیستم با کافه همکاری می کند
 • پیت خرگوش و “کای گو” به طور مشترک یک سینه کور را راه اندازی می کنند
 • شهروندان اینترنتی داغ بحث می کنند: “618 Koi” جدید می گوید آنها نمی خواهند احمق کوچک باشند
 • ورود در پنجشنبه در ابر: سکوی برجسته ساخته شده از پله ها

تعداد کاربران ارتقا دهنده سیستم Huawei Hongmeng از 10 میلیون نفر گذشته است

این روزنامه به نقل از خودی های هواوی اعلام کرد که تعداد کاربران ارتقا Har HarmonyOS تاکنون از 10 میلیون نفر گذشته است.

پیش از این ، هواوی پیش بینی کرده بود که تا پایان سال 2021 تعداد دستگاه های مجهز به سیستم عامل Hongmeng به 300 میلیون دستگاه خواهد رسید که تجهیزات هواوی از 200 میلیون دستگاه و تجهیزات جانبی کشورهای مختلف سوم نیز از 100 میلیون دستگاه خواهد رسید. .

بزوس طی دو سال یک پنی مالیات پرداخت نکرده است

طبق اخبار Chinanews.com ، سازمان خبری ProPublica سرویس درآمد ایالات متحده متوجه شده است که ثروت میلیاردرهایی مانند بزوس ، ماسک و بافت در حال افزایش است ، اما میزان مالیات موثر آنها بسیار کمتر از مردم عادی است.

از سال 2014 تا 2018 ، ثروتمندترین مرد جهان و بنیانگذار آمازون بزوس ، ثروت وی 99 میلیارد دلار افزایش یافت ، اما درآمد مشمول مالیات وی تنها 4.22 میلیارد دلار بود ، با پرداخت كلیه مالیات 973 میلیون دلار و مالیات موثر آن نرخ زیر 1٪ بود. علاوه بر این ، در سال 2007 و 2011 ، بزوس مالیات بر درآمد فدرال را پرداخت نکرد.

همچنین در سال 2014-2018 ، نرخ موثر مالیات بافت تنها 0.1٪ بود. در همین دوره ، نرخ موثر مالیات ماسک 3.27٪ بوده است که از این میزان در سال 2018 ماسک مالیات بر درآمد فدرال را پرداخت نکرده است.

کمیسر درآمد داخلی چارلز رتیگ در جلسه استماع سنا گفت که نمی تواند درباره مقاله ProPublica صحبت کند ، اما گفت که “منبع اطلاعات این مقاله از ادعاهای IRS ناشی می شود.”

السالوادور اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان واحد پول قانونی خود برگزید

طبق اخبار فناوری سینا ، کنگره ایالت السالوادور آمریکای جنوبی با تصویب “قانون بیت کوین” با اکثریت آرا مطلق ، اولین کشور در جهان است که از بیت کوین به عنوان ارز قانونی استفاده می کند.

پس از اجرای قانون ، می توان قیمت محصولات را با بیت کوین تعیین کرد ، مالیات را می توان با بیت کوین پرداخت کرد و مالیات بر سود سرمایه باید از سود حاصل از تجارت بیت کوین پرداخت شود.

آخرین آمار همه گیر

داخلی (به استثنای هنگ کنگ ، ماکائو و تایوان) : در تاریخ 9 ژوئن ، 31 استان (مناطق خودمختار و شهرداری ها) و سپاه تولید و ساخت سین کیانگ 21 مورد تایید شده جدید ، از جمله 15 پرونده ثبت شده (7 مورد در شانگهای ، 3 مورد در گوانگدونگ ، شانشی) 2 مورد ، 1 مورد در ژجیانگ گزارش دادند. ، 1 مورد در سیچوان ، 1 مورد در یوننان) ، 6 مورد محلی (همه در گوانگدونگ). هیچ مرگ جدید و مظنون جدیدی وجود ندارد.

در خارج از کشور : از ساعت 7:00 صبح 10 ژوئن ، در مجموع 175.27 میلیون مورد تأیید شده در خارج از کشور ، در مجموع 3.76 میلیون مرگ ، در مجموع 145.36 میلیون مورد درمان شده است.

اپل “m1x MacBook Pro” را به عنوان برچسب ویدیویی WWDC لیست می کند

طبق اخبار MacRumors ، YouTuber Max Balzer کشف کرده است که اپل برچسب های “M1X MacBook Pro” و “M1X” را به یک ویدیوی WWDC در YouTube اضافه کرده است. طبق تجزیه و تحلیل گزارش ، استفاده از این برچسب ممکن است به این معنی باشد که اپل خود قصد دارد اطلاعاتی درباره تراشه “M1X” و MacBook Pro جدید اعلام کند ، اما احتمالاً اپل از این برچسب های محبوب قبلی به عنوان انتقال به WWDC استفاده خواهد کرد 2021

علاوه بر این ، برچسب های استفاده شده توسط اپل همچنین شامل iOS 15 ، swift ، iPad Pro و موارد دیگر است. طبق اخبار قبلی بلومبرگ ، طراحی مجدد MacBook Pro اوایل تابستان امسال منتشر می شود.

با کمک هوش مصنوعی ، خط مترو در فرودگاه پکن خرید بلیط های صوتی را باز می کند

طبق گزارش DoNews ، اخیراً هفت ایستگاه مترو در فرودگاه پکن و فرودگاه Daxing خرید کامل بلیط صوتی را آغاز کرده اند.

با استفاده از فناوری بلیط صوتی هوشمند که توسط آکادمی Alibaba Dharma توسعه یافته است ، مسافران می توانند به ماشین های فروش مقصد مرموزی بگویند و هوش مصنوعی می تواند به طور خودکار ایستگاه مترو را در نزدیکی شناسایی کرده و به سرعت برنامه حمل و نقل بهینه را برنامه ریزی کند. زمان مورد نیاز مسافران برای انتخاب ایستگاه ها از میانگین 15 ثانیه به 1.6 ثانیه کاهش یافته است.

در حال حاضر ، Ali Voice AI در متروهای پکن ، شانگهای ، هاربین ، نانجینگ ، ژوژو ، شیجیازژوانگ و سایر شهرها واقع شده است. در برخی از شهرها ، هوش مصنوعی نه تنها به مسافران در خرید بلیط کمک می کند ، بلکه برخی از خدمات مشتری را نیز فراهم می کند.

مایکروسافت Xbox Series X / S National Bank Edition برای فروش است

اخبار فناوری Kuai ، نسخه بانک ملی مایکروسافت از نسل جدید کنسول های Xbox Series X و Xbox Series S ، در ساعت 0:00 بامداد 10 ژوئن به طور رسمی منتشر می شود.

در این میان قیمت خرده فروشی توصیه شده ایکس باکس سری X 3899 یوان و قیمت خرده فروشی توصیه شده ایکس باکس سری S 2399 یوان است.

گوگل یک کابل زیردریایی بین ایالات متحده و آرژانتین ایجاد خواهد کرد

بر اساس اخبار cnBeta ، گوگل از برنامه های خود برای ساخت یک کابل زیردریایی جدید برای اتصال ساحل شرقی ایالات متحده با Lastoninas در آرژانتین و استقرار کابل های downlink اضافی در برزیل و اروگوئه خبر داده است. این طرح با هدف فراهم آوردن ترکیبی بهتر از کاربران با تأخیر کم و خدمات ابری برای دسترسی به Google به کاربران آمریکای جنوبی ارائه می شود.

اپل به دلیل “سرکوب مخالفان احتمالی تحت عنوان محافظت از حریم خصوصی مصرف کننده” انتقاد کرد

طبق فناوری Tencent ، تبلیغ کنندگان دیجیتال نگرانند که این اقدامات دسترسی آنها به داده های کاربر را محدود کند. دست اندرکاران صنعت می گویند این تغییرات ادعای این غول فناوری برای محافظت از حریم خصوصی مصرف کننده برای سرکوب رقبای احتمالی است: “تغییرات اپل نشان می دهد که با اطمینان از اینکه همه راهروهای جهان خارج توسط آن نشان داده می شوند ، باعث افزایش دیوارها در پارک شما می شود. گرفته شده. “

در حالی که حرکت قبلی فقط بر روی پلتفرم Apple iOS تأثیرگذار بود ، تغییرات اخیر تأثیر عمده ای در ترافیک شبکه وسیعتر دستگاه های اپل خواهد داشت که به نوبه خود بر تبلیغ کنندگان ، خرده فروشان ایمیل ، ناشران و فناوری های تبلیغاتی تأثیر خواهد گذاشت. اثر گسترده تر.

برخی از افراد بیشتر نگرانند که روند مسدود کردن IP اپل از طریق Safari بر Google تأثیر بگذارد تا همان اقدامات را انجام دهد و سخنگوی Google تأیید کرد که وی چنین تدابیری را در نظر دارد. iCloud + که اخیراً اعلام شده است ، ویژگی مسدود کردن IP قوی تری را ارائه می دهد که آدرس IP تمام دستگاه های کاربر را در بر می گیرد.

فیس بوک در حال استفاده از ویدئو و گپ برای ارتقا تجارت الکترونیکی در روستاهای ویتنام است

به گزارش سینا نیوز ، فیس بوک گفت که افراد ثروتمند بیشتر در مناطق روستایی ویتنام با تلفن های هوشمند سازگارتر می شوند ، به ویژه از ویژگی های ویدیو و چت استقبال می کنند و معتقد است که ویژگی های چت و ویدئو می تواند مکمل تجارت الکترونیکی باشد. علاوه بر این ، فروشندگان تجارت الکترونیکی به طور فزاینده ای علاقه مند به برقراری ارتباط با مشتریان از طریق ویژگی های ویدئو و چت هستند.

پیش از این ، تبلیغات در فیس بوک و گوگل تحت تأثیر مسائل زیست محیطی مربوط به خط مشی و نرم افزار قرار داشت.

DoorDash ، بزرگترین بستر تحویل مواد غذایی در ایالات متحده ، در حال گسترش به ژاپن است

به گزارش سینا نیوز ، DoorDash ، بزرگترین بستر تحویل مواد غذایی در ایالات متحده ، اعلام کرد که به ژاپن گسترش خواهد یافت و خدمات خود را ابتدا در شمال شهر Sendai آغاز می کند.

از زمان شیوع همه گیر ، DoorDash سهم خود را در بازار گسترش داده و از آوریل سال جاری 56٪ از بازار عرضه مواد غذایی ایالات متحده را تشکیل داده است. پیش از این ، دو بازار دیگر خارج از کشور کانادا و استرالیا بودند.

این همه گیر زباله های الکترونیکی را کاهش می دهد اما شکاف دیجیتالی را گسترش می دهد

طبق گزارش CNBeta News ، گزارشی از سوی دانشگاه ملل و م Instituteسسه آموزش و تحقیقات سازمان ملل متحد بیان می دارد که در صورت بروز همه گیری ، پسماندهای الکترونیکی انسان در سال 2020 به میزان 4.9 میلیون تن کاهش می یابد. با این حال ، این کاهش در سراسر جهان نابرابر است. : فروش محصولات الکترونیکی در کشورهای کم درآمد و متوسط ​​30٪ کاهش یافت ، در حالی که فروش در کشورهای ثروتمندتر تنها 5٪ کاهش داشت.

رودیگر کوئر ، نویسنده همکار گزارش ، اظهار داشت که شکاف دیجیتال در حال گسترش است ، “در برخی از نقاط جهان ، توانایی سازگاری با دیجیتال سازی و زنده ماندن ، یا به سادگی توانایی داشتن و بهره مندی از محصولات الکترونیکی در حال کاهش است.” کشورهای آفریقای شمالی ، آسیای غربی ، صحرای آفریقا و آسیای میانه بیشترین آسیب را خواهند دید.

Zhong Xuegao برای شروع روند ورود به سیستم با کافه همکاری می کند

طبق اخبار SocialBeta ، Zhong Xuegao برای شروع ثبت نام با نزدیک به 100 بوتیک کافه در شانگهای از جمله niko ، … کافی نت ، بایفودایکسینگ ، Cunkou Dashu و … همکاری کرده است.

این کافه های تعاونی از یخ شیر Zhong Xuegao برای ایجاد یک نوشیدنی جدید به نام “Brown Chang Zhong Xuegao” استفاده خواهند کرد. بعد از اینکه مصرف کنندگان قبل از 23 ژوئن در این کافه ها این محصول جدید را چشیدند ، می توانند در مجموعه تمبرها شرکت کنند و فرصت دریافت تعداد محدودی جعبه مرموز برای کرکره ، کیف های بوم دوستدار محیط زیست و سنجاق های شخصی را دارند.

Pet Rabbit و “Cai Gou” یک قفسه سینه کور مفصلی را آزاد می کنند

طبق گزارش Mtime.com ، “Bed Rabbit 2: Escape Project” که در تاریخ 11 ژوئن منتشر خواهد شد ، با IP “Cai Gou” ادغام شده و اعلام کرده است که دو کشور برای راه اندازی صندوق مشترک نابینایان همکاری خواهند کرد. پونجی ، خالق «کای گو» ، به تازگی عکس تبریک اکران فیلم را منتشر کرده است.

کوی جدید 618 می گوید من نمی خواهم کمی احمق باشم

در قرعه کشی امسال ، شهروند اینترنتی “618 Koi” توسط Henan @ Dubbing kk انتخاب شد ، که نزدیک به یک میلیون جایزه برنده خواهد شد.

بعد از اطلاع از برنده شدن این جایزه ، جدید Who گفت که برای تشویق او این غافلگیری را می پذیرد ، کار خود را ترک نمی کند ، نمی خواهد زندگی آرامش را قطع کند ، نمی خواهد “یک معتقد دوم” باشد. یک شوخی کوچک “

شهروندان: “واقعاً ارزش تسلیم شدن ندارد. فقط جایزه جایزه نیست.” “اگر فکر خوبی دارید ، با آن به عنوان هدیه ای از بهشت ​​رفتار کنید.”

# خوش آمدید برای پیگیری حساب رسمی WeChat Aifaner: Aifaner (شناسه WeChat: ifanr) ، محتوای هیجان انگیزتری در اسرع وقت در اختیار شما قرار می گیرد.

تخته سه لا Ai لینک اصلی · مشاهده نظرات · سینا ویبومنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *