5G چگونه آینده بازی را تغییر می دهد؟


5G اینجاست و استاندارد جدیدی را برای عملکرد تلفن همراه به همراه دارد. در حالی که 5G باید تماس های رد شده و پوشش دوره ای کمتری برقرار کند ، این پیامدهای دیگری دارد. به ویژه ، 5G ممکن است دوره جدیدی از بازی را آغاز کند که در آن دستگاه های تلفن همراه در بهترین حالت قرار دارند.

ما می توانیم با استفاده از 5G بازی های موبایل با کیفیت بالا ارائه دهیم. به عنوان مثال ، قابلیت های پیشرفته جریان 5G برای بازی های ابری ایده آل است. این مقاله توضیح می دهد که 5G چیست و چگونه بر آینده بازی تأثیر می گذارد.

5G چیست و چرا اینقدر معامله بزرگ است؟

5G استاندارد جدید فناوری شبکه های تلفن همراه است. این جانشین 4G است که اکثر گوشی ها هنوز در سال 2021 به آن اعتماد خواهند کرد. 5G جهشی بزرگ به جلو در فناوری شبکه تلفن همراه به حساب می آورد زیرا پیشرفت های چشمگیری نسبت به 4G ارائه می دهد.

5G نرخ داده بالاتری را ارائه می دهد که می تواند در گیگابیت بر ثانیه اندازه گیری شود (گیگابیت بر ثانیه). همچنین تأخیر بسیار پایین ، قابلیت اطمینان بهتر و ظرفیت عظیم شبکه را ارائه می دهد. این یک مزیت واقعی برای سیستم عامل های بازی ابری است ، به ویژه آنهایی که بازی های 4K را ارائه می دهند.

بازی های ابری چیست و چرا قطع نمی شود؟

بازی های ابری نوعی بازی است که شامل پخش عناوینی است که در سرورهای جدا از دستگاه شما ذخیره می شوند. در بازی های ابری ، شما بازی را به دستگاه خود منتقل می کنید تا انجام شود. برای اجرای آن نیازی به بارگیری یا نصب مورد دیگری به غیر از پلتفرمی که از آن استفاده می کنید ، نیست.

بازی های ابری شکل جدیدی از بازی است که تا حدی از کار افتاده است. در واقع ، بیشتر مردم نمی دانند که بازی های ابری چیست. این شکست به دلیل محدودیت های متعددی است که مانع کار می شود. یعنی پهنای باند شبکه و تأخیر زیاد باعث می شود که خدمات بازی ابری تا حد ممکن روان نباشند.

جلوه های 5G روی بازی های ابری

5G برای بازی های ابری یک رویا است که به واقعیت تبدیل می شود ، زیرا محدودیت هایی را که سالها آن را حفظ کرده اند برطرف می کند. شبکه 5G بازی های موبایل را نرمتر از همیشه کرده و دستگاه های تلفن همراه را به دستگاه های بازی ابری تبدیل می کند.

مزایای بازی های موبایل

دستگاه های تلفن همراه واقعا سیستم عامل های بازی مناسب هستند. اگر با 5G ترکیب شود ، این یک نقطه قوت برای یادآوری است. چندین متخصص در صنعت معتقدند که تلفن ها در سال های آینده مردم را از دستگاه های بازی دور می کند.

هنگام بازی روی رایانه یا کنسول خود ، باید منتظر بمانید تا سیستم بوت شود ، منتظر بمانید تا بازی ها بارگیری شوند و فضای دیسک را مدیریت کنید. علاوه بر این ، شما باید دائماً در جریان تنظیمات بازی خود باشید. این مشکلات در بازی های موبایل ، به ویژه در بازی های ابری وجود ندارد. شما می توانید در حال حرکت باشید و مجبور نیستید زمان زیادی را در جلسات بازی خود سرمایه گذاری کنید.

تلفن ها نیز بسیار ارزان تر از کنسول های بازی یا رایانه هستند. این باعث می شود بازی ها بیشتر در دسترس و قابل دسترسی باشند. با ورود شبکه های 5G ، مردم دیگر برای بهبود بازی های خود نیازی به کنسول های نسل بعدی یا بازی های رایانه ای پیشرفته نخواهند داشت.

سرانجام ، دستگاه های تلفن همراه می توانند سخت افزار عالی AR یا VR بسازند و دیگر نیازی به هدفون VR ندارند. دستگاه های موبایل یک فروشگاه یک طرفه برای بازی های AR / VR هستند ، که انواع بازی هایی را که می توانید در دستگاه های تلفن همراه بازی کنید متنوع می کند.

شرکت های بازی و فناوری چگونه می خواهند از 5G استفاده کنند

شرکت های بازی سازی و فناوری در حال حاضر به عنوان فرصت هایی برای استفاده از آن به دنبال بازی های 5G و Cloud هستند. صنعت بازی های موبایل بسیار عظیم است و اکنون آماده است تا صنعت بازی های کنسولی را به دست بگیرد.

به همین دلیل شرکت های بازی سازی به دنبال گسترش پیشنهادات موبایل خود هستند. پلی استیشن از برنامه های خود برای استقرار بازی های موبایل خبر داده است. و بسیاری دیگر از شرکت های بازی سازی نیز این روند را دنبال می کنند. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، به زودی انتظار دارید AAA Studios بازی های موبایل را منتشر کند.

شرکت هایی که بازی نمی کنند ، این را فرصتی برای ورود به تجارت بازی می دانند. مایکروسافت ، آمازون و گوگل سیستم عامل های بازی ابری آماده برای استفاده دارند. Microsoft xCloud ، Amazon Luna و Google Stadia نام هر سرویس هستند.

مایکروسافت سالها در صحنه بازی بوده است (با Xbox و استودیوهایی مانند Bungie) ، اما آمازون و گوگل از این سیستم عامل های بازی ابری به عنوان تلاش برای ورود به صنعت بازی استفاده می کنند.

آینده بازی ها موبایل است

5G با اجازه دادن به دستگاه های تلفن همراه برای پخش جریانی بازی های با کیفیت بالا و با سرعت رکورد ، بازی ها را تغییر خواهد داد. با این کار دستگاه های تلفن همراه به دستگاه های بازی ابری تبدیل می شوند.

این یک فرصت هیجان انگیز برای گیمرها است ، به ویژه برای کسانی که قبلاً امکان خرید سخت افزارهای سطح بالا را نداشته اند. اگر در سال های آینده توانایی خرید یک دستگاه تلفن همراه 5G را دارید ، ممکن است همه چیزهایی را که برای تجربه بهترین بازی ها در آینده نیاز دارید ، داشته باشید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *