7 سایت مشترک برای تماس و نحوه کار آنها


یک مکالمه شوخی خوب و ایمن که هرگز به کسی آسیب نمی رساند. در واقع ، این می تواند فراری آسان و سرگرم کننده از زندگی روزمره ما باشد و خودانگیختگی را وارد زندگی ما کند. اگر سر تکان دهید ، بهترین سایت های شوخی را دوست دارید که می توانید با دوستانتان شوخی کنید.

ما به اینترنت نگاه کردیم و بهترین گزینه ها را در اینترنت پیدا کردیم. بنابراین ، بیایید به آن غوطه ور شویم.

در بالای لیست ما Prank Dial ، یکی از بهترین سایت های شوخی در اینترنت است. این وب سایت دارای یک رابط کاربری زیبا و تعاملی با طیف گسترده ای از سناریوهای مختلف شوخی برای انتخاب است. این دسته ها از جمله فناوری ، کلاهبرداری ، سرگرمی ، سیاسی ، تماس تلفنی با افراد مشهور و موارد دیگر است.

به عنوان مثال ، اگر ترساندن یکی از دوستانتان همان چیزی است که شما بدنبال آن هستید ، می توانید از این شوخی استفاده کنید که چرا دوست دختر من را صدا می کنید. اگر این سبک شما نیست ، سایت پر از تماس های سرگرم کننده و فریبنده دیگری است.

شما فقط باید فیلمنامه را انتخاب کنید و به آن ادامه دهید. گیرنده ضبط این تماس را از طریق تلفن خود می شنود. برای اطمینان از اینکه در مورد تماس وحشت ندارید ، می توانید در پایان یک پیام از قبل ضبط شده اضافه کنید تا به دوست خود بگویید که او فقط شوخی کرده است.

سایت دیگری برای سرگرمی که سزاوار قرار گرفتن در این لیست است ، Comedy Calls است. مانند Prank Dial ، تماس های مختلفی دارد که می توانید از آنها شوخی کنید.

یک دعوت نامه شوخی کلاسیک RickRoll وجود دارد که دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که نام آن نشان می دهد – RickRoll دوستان شما. و اگر به دنبال راه های بیشتر برای آزار دوستان خود هستید ، بخش شوخی های تلفنی ما را دوست خواهید داشت.

از آنجا که اولین تماس رایگان است ، می توانید آن را امتحان کنید و ببینید آیا این سرویس را دوست دارید یا خیر. در صورت تمایل می توانید با خرید اعتبار از سایت تماس های خنده دار تری برقرار کنید.

آیا می خواهید با یک تماس شوخی از کارن دوستان خود را اذیت کنید؟ برای آن دسته از شما که به کلیشه مشکوک نیستید ، کارن زنی میانسال است که حق دارد همیشه وقتی صحنه پیش نمی رود صحنه ای را بسازد. اگر این مورد شماست ، اسکریپت The Entitled Lady از Spoof Box همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

و برخلاف سایت های سرگرم کننده قبلی ، Spoof Box همچنین یک حالت تعاملی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد با هدف خود صحبت کنید. و اگر شوخی یک نفر کافی نباشد ، برای تماسهای گروهی نیز عملکردی وجود دارد.

همچنین عملکرد جعل شماره تلفن شما با شماره جعلی را دارد. این ویژگی ها Spoof Box را به گزینه ای منحصر به فرد تبدیل کرده است که می توانید از آن برای شوخی های سرگرم کننده استفاده کنید.

موضوعات مرتبط: بهترین راه ها برای از بین بردن دلزدگی در خانه

با Prank Hotline سه تماس شوخی رایگان دریافت می کنید. سپس باید هزینه خدمات را پرداخت کنید.

جوک های متنوعی برای انتخاب وجود دارد. گزینه متناسب با تصورات خود را انتخاب کنید و بر روی گزینه کلیک کنید این شوخی را بفرست . در صفحه بعد ، شماره تماس گیرنده را وارد کنید. به صورت اختیاری ، می توانید شماره جعلی را نیز وارد کنید که می خواهید از آن طریق تماس بگیرید. دکمه انتخاب ارسال این تماس برای ادامه مکالمه

علاوه بر این ، سایت بسیاری از ویژگی های درجه یک و تماس های اضافی را که با نشانه های سایت خریداری می کنید ارائه می دهد. با این حال ، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

Gene Calls یکی دیگر از سایت های محبوب جوک سازی است. باز هم مانند Spoof Box می توانید تماس های جعلی و همچنین تماس های گروهی برقرار کنید. هنگامی که به صفحه اصلی می روید ، انواع ضبط مکالمات را برای انتخاب مشاهده خواهید کرد.

وقتی مورد موردنظر خود را پیدا کردید ، روی نماد کلیک کنید ارتباط کوچک در تصویر بند انگشتی. در پنجره بعدی می توانید یک تماس شوخی ساده ، یک کنفرانس یا یک تماس کنایه آمیز انتخاب کنید که در آن می توانید شماره واقعی خود را با یک شماره جعلی پنهان کنید.

انفجار با تلفن کمی متفاوت است ، زیرا به جای برقراری تماس ، وب سایت مقصد شما را با سونامی پیام های متنی غرق می کند. متن البته با چند شماره تصادفی ارسال می شود. در حال حاضر فقط در ایالات متحده و کانادا موجود است.

برای شروع ، کشور محل سکونت سایت را انتخاب کنید ، شماره تماس را وارد کنید و کلیک کنید با این شماره شوخی کنید . در صفحه بعد ، تعداد و فراوانی پیام ها را مشخص کنید. اشعار کاملا تصادفی خواهد بود و منطقی نیست.

مرتبط: بهترین برنامه های اندروید برای شوخی با دوستان خود

وب سایت دیگری برای تماس های شوخی آنلاین ، Spoof My Phone ، شماره شما را فریب می دهد تا شوخی های سرگرم کننده ای انجام دهد. می توانید هر شماره تلفنی را که می خواهید برای مخفی کردن استفاده کنید ، انتخاب کنید.

مانند سایت های قبلی ، Spoof My Phone از ویژگی های بسیاری مانند جلوه های صوتی ، جعل مکالمه کنفرانسی و موارد دیگر برخوردار است. اما برخلاف سایت های دیگر ، دو ویژگی اضافی دارد: گزینه ضبط و تغییر صدا.

با گزینه ذخیره می توانید هر آنچه را که می خواهید به گیرنده بگویید از قبل ضبط کنید و سپس به جای انتخاب اسکریپت تصادفی از قبل ضبط شده ، آن را به عنوان تماس ارسال کنید.

ویژگی دوم تغییر صدا است. بنابراین هنگامی که تماس خود را ضبط می کنید ، می توانید با استفاده از تعویض صدای خود را تغییر دهید ، و حتی بیشتر هویت خود را پنهان کنید. همچنین گزینه ای وجود دارد که می توانید با استفاده از آن صدای خود را به زن یا مرد تغییر دهید.

برای برنده شدن در یک شوخی رایگان ، باید صفحه توییتر یا فیس بوک خود را لایک کرده و به اشتراک بگذارید. اگر به هر دلیلی احساس خوبی در این مورد ندارید ، می توانید با صحبت با وام هایی که ارائه می دهید هزینه شوخی را پرداخت کنید. با استفاده از PayPal یا Bitcoin می توانید هزینه وام ها را پرداخت کنید.

بهترین سایت های شوخی برای فریب دوستان خود

این پسران است. امیدواریم این سایت را برای شوخی پیدا کرده باشید که احساس خوشبختی کنید. اگرچه اینترنت گاهی اوقات به دلایل مختلف نماینده بدی پیدا می کند ، اما دارای زاویه هایی از این دست است که آن را به مکانی واقعا سرگرم کننده تبدیل می کند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *